Курс «FIRST STARTUP» 5-11 класи

First Startup

Вік: 5-11 класи 
Тривалість заняття: 2 години 30 хвилин 

Опис: 

Курс «FIRST STARTUP» – це унікальне ком’юніті юних стартаперів та стартаперок,  програмістів та програмісток. 

Це єдиний в своєму роді навчальний курс, на якому дитина навчиться розпочинати власну справу, шукатиме джерело її фінансування та просування і при цьому добре розвине технічні навички.  Курс надихне тінейджерів вивчати науку, технології, математику, а також долучитися до вирішення актуальних світових проблем за допомогою конструктора LEGO.

Програма First Startup має три складові: проєкт, гра роботів та основні цінності (командна робота).

Яких результатів досягаємо: 

На заняттях курсу учні та учениці підготуються до турніру FIRST LEGO League для команди із 4-10 дітей в рамках міжнародної програми FIRST LEGO League (участь в цій програмі беруть 96 країн). 

Сформують команду, дослідять тему сезону, виділять вузьку проблему, розробляють її інноваційне розв’язання та впровадять як власний стартап — із бізнес-планом, стратегією та спланованим бюджетом.

Здобудуть навички брейншторму, генерації ідей і нестандартних рішень, розуміння того, як привертати увагу і запам’ятовуватись

Оволодівають основними цінностями, які навчать взаємодіяти в команді (взаємоповага, вміння поважати думку один одного, розуміння того, що кожна дитина окремо важлива, але разом в команді вони сильніші).


Записатися

Доступно у школах

Луцьк, вул. Липинського, 9, INVENTOR
(066) 538-30-58
(098) 538-30-58
(073) 538-30-58
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 22785 дітей