3-6 років

Курс "Академія цеглинок офлайн" 4-6 років
Курс "Академія цеглинок офлайн" 4-6 років

Вік дітей: 4-6 років
Тривалість заняття: 1 година
Кількість дітей у групі: до 6 дітей

Опис:

З цеглинками LEGO® можна не лише гратися, а й цікаво вивчати навколишній світ. Наш новий курс “Академія цеглинок” особливий, адже його основне завдання - відповісти на всі запитання маленьких непосидючих чомучок. 

На заняттях маленьких винахідників та винахідниць чекають розповіді про світ науки та техніки, подорожі у космос, часи існування динозаврів, дослідження підводного світу та знайомство із людськими професіями.

А ще ігрові завдання із використанням 12 цеглинок LEGO DUPLO, веселі хвилинки відпочинку, і все це одночасно здобуваючи знання та граючись. 

Кожне заняття – нові пригоди, які допоможуть дитині освоїти початкові навички з математики, грамоти, розвинуть увагу, пам’ять, логічне мислення та креативність.

читати далі
Курс "Ранній розвиток" 3-4 роки
Курс "Ранній розвиток" 3-4 роки

Вік дітей: 3-4 роки
Тривалість заняття: 45 хвилин

Опис: 

Маленькі чомучки протягом дня ставлять понад 300 запитань. Їх цікавить все і навіть трішки більше, адже щодня вони роблять свої перші відкриття. 

Курс «Ранній розвиток» призначений для наймолодших дослідників та дослідниць. На заняттях діти знаходять відповіді на всі свої запитання, вчаться поєднувати цеглинки LEGO Duplo та конструюють свої перші моделі. Вигадуючи веселі ігри із сконструйованими моделями, діти взаємодіють з однолітками, розвивають мовлення й дрібну моторику. А також набувають початкових уявлень про колір, величину, форму предметів.

читати далі
Курс "Наука про світ" 4-5 років
Курс "Наука про світ" 4-5 років

Вік: 4-5 років 
Тривалість заняття: 1 година

Опис: 

Як літак піднімається в небо? Для чого потрібні фонтани? Чим займається IT-медик?  Безліч запитань від юних дослідників та дослідниць чекають на відповіді. 

Курс «Наука про світ» створено для дітей, які активно пізнають світ, ставлять безмежну кількість запитань та хочуть все знати. Під час занять курсу учні та учениці отримують нові знання про природу, нашу планету, облаштування сучасного міста, розмаїття професій. Конструюють яскраві моделі з LEGO Systems, досліджують їх та навчаються граючи.

читати далі
Курс «Програмування та англійська мова» 4-5 років
Курс «Програмування та англійська мова» 4-5 років

Вік: 4-5 років 
Тривалість заняття: 1 година

Опис: 

Опанувати англійську мову означає бути підготовленим до майбутнього.  А вчити англійську потрібно обов’язково цікаво! 
Курс «Програмування та англійська мова» допоможе маленьким дослідникам та дослідницям оволодіти початковими навичками англомовного спілкування за допомогою додатку Scratch Junior.
Програма курсу розроблена для дітей, які тільки розпочинають вивчати іноземну мову.
Засвоєння англійської мови відбувається одночасно із вивченням основ програмування у середовищі Scratch Junior. Діти закріплюють нові мовленнєві навички під час створення власних інтерактивних історій, ігор на планшеті, проектів у графічному редакторі.

 

читати далі
Курс "Цікава інженерія" 5-6 років
Курс "Цікава інженерія" 5-6 років

Вік дітей: 5-6 років
Тривалість заняття: 1 година

Опис: 

Сконструювати власний літак, ракету чи хмарочос, що перевершить Бурдж Халіфа – під силу кожному допитливому легомайстру та легомайстрині. 

Курс «Цікава інженерія» допоможе здійснити дитячу LEGO-мрію. Юні інженери та інженерки на заняттях дізнаватимуться про технічні винаходи людства та їх вплив на майбутнє. Зрозуміють походження і роботу технічних пристроїв, які нас оточують (фотоапарат, пароплав, розвідний міст, баштовий кран). Діти конструюватимуть, різні види транспорту, космічні апарати, будівлі і споруди, проводитимуть експерименти та робитимуть прості узагальнення.

читати далі
Курс "Підготовка до школи" 5-7 років
Курс "Підготовка до школи" 5-7 років

Вік: 5-7 років  
Тривалість заняття: 1 година 10 хвилин

Опис: 

Збираєтеся до першого класу? Перетворіть підготовку до школи в цікаву й захопливу гру!

Курс «Підготовка до школи» містить інтерактивні заняття з математики, логіки, комунікації, читання, підготовки руки до письма. Курс спрямований на полегшення адаптації дітей до шкільного навчання. З допомогою конструктора LEGO майбутні школярі та школярки знайомляться з буквами, вчаться рахувати, додавати та віднімати, розгадувати ребуси і кросворди.

читати далі
Курс "Початкова механіка" 5,5-7 років
Курс "Початкова механіка" 5,5-7 років

Вік: 5,5-7 років 
Тривалість заняття: 1 година 10 хвилин

Опис: 

Як працює карусель? Що таке кривошипний та храповий механізми? Чим відрізняється зубчасте колесо від звичайного? 
Курс «Початкова механіка» легко та цікаво допомагає зрозуміти юним дослідникам та дослідницям прості закономірності облаштування світу та знайомить із механізмами, які існують у реальному житті.
Конструюючи прототипи механізмів з конструктора LEGO учні та учениці дізнаються про види механічного руху, типи передач, встановлюють зв’язки між причинами і наслідками щоденних явищ.читати далі
STEM-садок
STEM-садок

Вік: 4-6 років

Графік роботи садка у Києві: садок працює 5 або 3 днів на тиждень, тривалість перебування у ньому – 3 години (з 10.00 до 13.00)

Графік роботи садка у школах інших міст: понеділок-п'ятниця, повний день

Опис:

Ми радо зустрінемо у STEM-садку усіх допитливих і непосидючих, творчих і винахідливих дошкільнят.

У садочку малеча:

- спробує себе у ролі експериментатора, дослідниці та вигадника;
- відвідає заняття з математики, грамоти, англійської мови та конструювання;
- пограє з улюбленими цеглинками LEGO;
- активно відпочине та познайомиться з новими друзями.

На дошкільнят очікують комфортні умови, якісне обладнання і
кваліфіковані фахівці, що знайдуть індивідуальний підхід до кожного.

*садок розрахований на самостійне перебування дітей в INVENTOR. Батьки очікують на своїх винахідників та винахідниць за межами закладу.

читати далі
Ваше місто: Київ
+38 (044) 490 90 80
Inventor, 2022.
Усі права захищено.
Завантажити мобільний додаток Android | IOS