6-10 років

Курс «Архітектура» (рівень 1) 8-16 років
Курс «Архітектура» (рівень 1) 8-16 років

(8-16 років)

Що вивчаємо:

Це курс для майбутніх архітекторів, дизайнерів та інженерів. Діти знайомляться зі всесвітньо відомими пам’ятками архітектури й конструюють їх з авторських наборів LEGO. Учні вивчать архітектурні стилі й напрями, зможуть їх розрізняти. Також діти  навчаються працювати з олівцем, зображати план, фасад, розріз і перспективу будівель та споруд.

читати далі
Курс «Science» 4-5 клас
Курс «Science» 4-5 клас

(4-5 клас)

Що вивчаємо:

Курс дає змогу на практиці, за допомогою яскравих масштабних моделей зануритись у світ фізики з елементами інженерії, хімії і математики; відчути фізичні величини (дійсно зрозуміти, що ж таке 1 ньютон, багато чи мало 1 паскаль, ампер, ом тощо).

Особливість курсу полягає в логічному послідовному вивченні матеріалу: кожна наступна тема є продовженням попередньої. На заняттях кожна дитина працює з окремим електронним зошитом, самостійно конструює свою частину моделі.

Для дослідів використовуються фрукти, електроліти, сонячні панелі, реостати, соленоїди, амперметри, вольтметри тощо.

Дітям не даються готові рішення, тому на кожному занятті кожен учень робить своє маленьке відкриття.читати далі
Курс «Архітектура» (рівень 2) 9-16 років
Курс «Архітектура» (рівень 2) 9-16 років

(9-16 років)

Що вивчаємо:

Курс є продовженням «Архітектури. Рівень 1», тут діти краще засвоять уже вивчені поняття та опанують нові. Учні виконають нові творчі роботи на закріплення та використання засобів композиції. Також винахідники познайомляться з архітектурою країн світу, які існували в різні часи, та поринуть у світ сучасної архітектури.

Ми продовжимо розвивати навички виконання ескізу та клаузури в робочому альбомі. Збільшена кількість творчих занять дає змогу максимально розкрити потенціал учня і втілити свої найсміливіші ідеї за допомогою LEGO.

читати далі
1 2