6-10 років

Курс «Архітектура» (рівень 1) 8-16 років
Курс «Архітектура» (рівень 1) 8-16 років

Вік: 8-16 років 
Тривалість заняття: 1 година 45 хв

Опис: 

Ейфелева вежа, Тріумфальна арка чи Лондонський Тауер – сконструювати найвизначніші пам’ятки архітектури з цеглинок LEGO? Легко! 

Курс «Архітектура» розроблено спеціально для юних дослідників та дослідниць, які захоплюються архітектурою, дизайном та інженерією. Вони познайомляться із всесвітньо відомими пам’ятками архітектури й сконструюють будівлі за допомогою авторських наборів LEGO. Вивчать архітектурні стилі й напрями, зможуть їх розрізняти. А ще навчаться працювати з олівцем, зображати план, фасад, розріз і перспективу будівель та споруд.

читати далі
Курс «Science» 4-5 клас
Курс «Science» 4-5 клас

Вік: 4-5 клас 
Тривалість заняття: 1 година 45 хв

Опис: 

Чи можна виробити енергію з яблука чи лимона? Створити власний магніт під силу четвертокласникам чи п’ятикласницям? А пневматична рука зможе виграти чемпіонат з армрестлінгу? 

Ми розробили курс «Science», який допоможе юним винахідникам та винахідницям за допомогою яскравих масштабних моделей зануритись у світ фізики з елементами інженерії, хімії і математики. Учні та учениці зможуть відчути фізичні величини (дійсно зрозуміти, що ж таке 1 ньютон, багато чи мало 1 паскаль, ампер, ом тощо), вивчити електромагнітні явища та зрозуміти, як використовувати сонячні панелі. Замість паперових зошитів учні використовують електронні.

читати далі
Курс «Архітектура» (рівень 2) 9-16 років
Курс «Архітектура» (рівень 2) 9-16 років

Вік: 9-16 років 
Тривалість заняття: 1 година 45 хв

Опис: 

Архітектуру майбутнього створюють сміливці! Наш курс «Архітектура» (рівень 2) допомагає розкрити потенціал майбутніх архітекторів та архітекторок і втілити найсміливіші ідеї за допомогою цеглинок LEGO. 

Цей курс – логічне продовження «Архітектури. Рівень 1», що допомагає дітям краще засвоїти уже вивчені поняття та опанувати нові. Учні та учениці виконають творчі роботи на закріплення та використання засобів композиції. Також познайомляться з архітектурою країн світу, які існували в різні часи, та поринуть у світ сучасної архітектури.

читати далі
1 2