6-10 років

Курс «Kid’s project» (Рівень 2) 3-й клас
Курс «Kid’s project» (Рівень 2) 3-й клас

Вік: 3-4 клас
Тривалість заняття: 1 година 45 хвилин

Опис: 

Запропонувати світу власне рішення порятунку планети від сміття, ініціювати дослідження нового джерела енергії, презентувати свій винахід перед науковцями всього світу. Ваша дитина мріє змінити світ?  

Курс «Kid’s Project» (рівень 2) допомагає дітям генерувати інноваційні рішення і захищати власні ідеї – на заняттях діти конструюють не моделі, які вже існують, а власні унікальні роботизовані проєкти. 

Під час створення власного проєкту учні комбінують знання з різних галузей і багато працюють у команді, вчаться робити відеопрезентації, опановують основи монтажу рекламних роликів своїх винаходів у Movie Maker.

читати далі
Курс «Програмування з Minecraft: EE» 3-4 клас
Курс «Програмування з Minecraft: EE» 3-4 клас

Вік: 3-4 клас 
Тривалість заняття: 1 година 10 хвилин

Опис: 

Авторський курс «Minecraft: Education Edition» створений для майбутніх програмістів та програмісток, які не хочуть бути лише користувачами, а стати розробниками власних ігор. 

Minecraft:EE  – це не просто гра, а навчальне середовище, де дитина з цікавістю створює власний світ, персонажів. Для цього діти опанують середовище програмування MakeCode, де програми складаються з блоків, а одним кліком можна перетворити їх на справжній JavaScript код.

читати далі
Курс «Архітектура» (рівень 1) 8-16 років
Курс «Архітектура» (рівень 1) 8-16 років

Вік: 8-16 років 
Тривалість заняття: 2 години

Опис: 

Ейфелева вежа, Тріумфальна арка чи Лондонський Тауер – сконструювати найвизначніші пам’ятки архітектури з цеглинок LEGO? Легко! 

Курс «Архітектура» розроблено спеціально для юних дослідників та дослідниць, які захоплюються архітектурою, дизайном та інженерією. Вони познайомляться із всесвітньо відомими пам’ятками архітектури й сконструюють будівлі за допомогою авторських наборів LEGO. Вивчать архітектурні стилі й напрями, зможуть їх розрізняти. А ще навчаться працювати з олівцем, зображати план, фасад, розріз і перспективу будівель та споруд.

читати далі
Курс «Science» 4-5 клас
Курс «Science» 4-5 клас

Вік: 4-5 клас 
Тривалість заняття: 1 година 45 хв

Опис: 

Чи можна виробити енергію з яблука чи лимона? Створити власний магніт під силу четвертокласникам чи п’ятикласницям? А пневматична рука зможе виграти чемпіонат з армрестлінгу? 

Ми розробили курс «Science», який допоможе юним винахідникам та винахідницям за допомогою яскравих масштабних моделей зануритись у світ фізики з елементами інженерії, хімії і математики. Учні та учениці зможуть відчути фізичні величини (дійсно зрозуміти, що ж таке 1 ньютон, багато чи мало 1 паскаль, ампер, ом тощо), вивчити електромагнітні явища та зрозуміти, як використовувати сонячні панелі. Замість паперових зошитів учні використовують електронні.

читати далі
Курс «Архітектура» (рівень 2) 9-16 років
Курс «Архітектура» (рівень 2) 9-16 років

Вік: 9-16 років 
Тривалість заняття: 1 година 45 хв

Опис: 

Архітектуру майбутнього створюють сміливці! Наш курс «Архітектура» (рівень 2) допомагає розкрити потенціал майбутніх архітекторів та архітекторок і втілити найсміливіші ідеї за допомогою цеглинок LEGO. 

Цей курс – логічне продовження «Архітектури. Рівень 1», що допомагає дітям краще засвоїти уже вивчені поняття та опанувати нові. Учні та учениці виконають творчі роботи на закріплення та використання засобів композиції. Також познайомляться з архітектурою країн світу, які існували в різні часи, та поринуть у світ сучасної архітектури.

читати далі
1 2
Ваше місто: Київ
+38 (044) 490 90 80
Inventor, 2022.
Усі права захищено.
Завантажити мобільний додаток Android | IOS