Табір та садок

 

Початкова школа

 

 

Сторінка початкових шкіл неповного дня:  http://inventorschool.org.ua

Сторінка школи повного дня: https://school.inventorschool.org.ua/

В школах Inventor School дитині пропонується унікальний формат навчання, у якому вчитися цікаво, весело і приємно. Інноваційна освітня технологія допомагає сформувати необхідні для кожної людини навички 21 сторіччя. У такий спосіб знання засвоюються легко і набувають практичної цінності.  

Ми в Inventor School і не віримо в зубріння та знання, відірвані від життя. Натомість -  віримо в навчання через практику, комунікацію, експерименти та власні проєкти.

Початкова школа ІНВЕНТОР СТЕМ  СКУЛ

 

Процес навчання

      Навчання відбувається у форматі проектної роботи. Це стимулює любов до пізнання, добре тренує логічне і креативне мислення. Діти виконують серйозні наукові проекти, створюють власні теорії та будують прототипи майбутнього у процесі  навчальних ігор. Також значна частина часу приділяється підготовці до Міжнародних конкурсів та змагань.

      Освітній план відповідає Державному стандарту початкової освіти та поглиблений за рахунок авторських розробок колективу Inventor school і методичного відділу  STEM-школи Inventor.

Педагогічний колектив

      На конкурсній основі у команду Inventor School відібрано педагогів, психологів, тьюторів та інший персонал. Колектив гарантує професіоналізм, досконале володіння знаннями про природу дитини, її потреби та особливості. Психологічне та фізичне здоров`'я, розвиток інтелекту та творчих здібностей учня будуть під постійним контролем і опікою.

Колектив школи

 

Чим відрізняється школа повного дня від школи неповного дня?

     У школі повного дня дитина проводить весь день: з 8:00 до 19:00. Звісно, весь цей час — це не тільки уроки. Спочатку — сніданок і зустріч, щоб налаштуватися на день; далі — загальні уроки, перерва на руханку і бранч, знову уроки, обід і відпочинок, робота над проєктами, консультації зі спеціалістами, самопідготовка; потім заняття на факультативах і в гуртках, підвечірок і рефлексія дня. Розклад спеціально розроблено так, щоб врахувати біоритми дитячого організму, а також збалансувати інтелектуальну та фізичну активність, релакс і заняття мистецтвом, навчання та гру. Ви знаходитеся на сайті цієї школи.

     У школі неповного дня дитина перебуває з 8:00 до 16:00. Це більш сконцентрований час для проведення навчальних занять, згідно освітнього плану школи. Упродовж дня також передбачено сніданок, обід та прогулянку і додаткові заняття, які є авторськими розробками нашого педагогічного колективу. Діти не мають покрокової тьюторської підтримки, але знаходяться під постійним супроводом класовода і вихователя.

Детальніше за номером +38(044)-490-40-60.

Ваше місто: Київ
+38 (044) 490 90 80
Inventor, 2022.
Усі права захищено.
Завантажити мобільний додаток Android | IOS