Курси на вул. Київська, 245. INVENTOR

Наші викладачі

Лариса Романюк Лариса Романюк
Адміністратор
Тетяна Шейко Тетяна Шейко
Адміністратор
Тетяна Придка Тетяна Придка
Менеджер з продажу

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45-11:30 Каб 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
9:45-10:30 Каб2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:30-12:15 Каб2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:50-18:35 Каб 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:35-17:20 Каб 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20-18:05 Каб2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:10-19:55 Каб 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00-18:00 Каб2
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
9:50-10:50 Каб1
Наука про світ
(4-5 років)
11:00-12:00 Каб 1
Наука про світ
(4-5 років)
11:20-12:20 Каб1
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00 Каб 1
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00 Каб 2
Наука про світ
(4-5 років)
12:30-13:30 Каб2
Наука про світ
(4-5 років)
11:10-12:10 Каб1
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30 Каб2
Наука про світ
(4-5 років)
16:25-17:25 Каб 1
Наука про світ
(4-5 років)
16:15-17:15 Каб1
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00 Каб1
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00 Каб1
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30 Каб1
СРНаука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00 Каб2
СРНаука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00 Каб2
Наука про світ
(4-5 років)
17:20-18:20 Каб1
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00 Каб 1
# Програмування та англійська мова (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова (4-5 років) 11:10-12:10 Каб 2Програмування та англійська мова (4-5 років) 10:00-11:00 Каб 2
Програмування та англійська мова (4-5 років) 10:50-11:50 Каб 2
Програмування та англійська мова (4-5 років) 16:30-17:30 Каб 2Програмування та англійська мова (4-5 років) 16:00-17:00 Каб 2Програмування та англійська мова (4-5 років) 16:00-17:00 Каб 2
Програмування та англійська мова (4-5 років) 17:50-18:50 Каб 2Програмування та англійська мова (4-5 років) 17:50-18:50 Каб 2
Програмування та англійська мова (4-5 років) 18:20-19:20 Каб 2
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00 каб 1
Цікава інженерія
(5-6 років)
9:50-10:50 1 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:10-13:10 1 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:20-12:20 1 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30 2 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00 1 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00 2 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15-17:15 1 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:30-16:30 1 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00-16:00 1 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:40-18:40 1 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35-18:35 2 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40-19:40 1 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40-19:40 1 каб
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
9:15-10:25 Каб 4
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10 Каб 4
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:15-18:25 Каб 4
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00-18:10 Каб 4
Початкова механіка
(5,5-7 років)
12:40-13:50 Каб 4
Початкова механіка
(5,5-7 років)
12:30-13:40 Каб 4
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:50-20:00 Каб 4
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:30-13:40 Каб 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:30-13:40 Каб 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:30-18:40 Каб 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:30-18:40 Каб 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:40-13:50 Каб1
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:40-13:50 Каб1
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:55-20:05 Каб 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:55-20:05 Каб 1
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:10-11:40 Каб 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
12:00-13:30 Каб 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:30-17:00 Каб 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:00-16:30 Каб 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:10-17:40 Каб 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00-19:30 Каб 3
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 10:10 - 11:40 Каб 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:05 - 13:35 Каб 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:40 - 18:10 Каб 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:50 - 18:20 Каб 3
Робототехніка Scratch
(6-8 років)
16:10-17:40 Каб 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:15 - 19:45 Каб 3
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
18:00-20:00 Каб4
Science
(9-12 років)
14:30-16:15 Каб4
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
( 8-9 років)
18:30-20:00 Каб 4
Практична механіка
( 8-9 років)
18:30-20:00 Каб 4
# Захоплююча математика 1-2 рівень (1 -2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 р(1 клас)
16:00 - 17:10
Кабінет №4
Захоплююча математика
1 р(1 клас)
11:15 - 12:25
Кабінет №4
Захоплююча математика
2 р(2 клас)
17:20 - 18:30
Кабінет №4
Захоплююча математика
1 р(1 клас)
18:45 - 19:55 Кабінет №4
# Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
14:25 - 16:25 Каб 5
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
14:10 - 16:10 Каб 3
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
18:00 - 20:00 Каб 5
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(8-15 років)
16:45 - 18:45 Каб 5
Архітектура 
2 рівень
(8-15 років)
11:30 - 13:30 Каб 5
# Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
9:45 - 10:55 Каб3
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
10:00 - 11:10 Каб 5
Бойко Вікторія
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:30 - 17:40 Каб 5
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
17:20 - 18:30 Каб 5
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
15:50 - 17:00 Каб 3 Бойко Вікторія
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
17:20 - 18:30 Каб 3
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
18:30 - 19:40 Каб 3
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
18:40 - 19:50 Каб 3
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
18:50 - 20:00 Каб 5
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
9:40 - 11:40 Каб 5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
9:40 - 11:40 Каб 5
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
12:00 - 14:00 Каб 5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
14:00 - 16:00 Каб 5
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
18:00 - 20:00 Каб 3
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
18:00 - 20:00 Каб 5
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
18:00 - 20:00 Каб 5
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей

Новини

Контакти

Бровари
вул. Київська, 245. INVENTOR
Пн-Нд 09:30-19:30
Телефонуйте:
(095)567-50-50
(073)567-50-50
(098)567-50-50
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей
Вибрати школу