Розклад

# # Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15 - 12:00
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15 - 12:00
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:30 - 12:15
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:15 - 13:00
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:15 - 13:00
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30 - 17:15
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30 - 17:15
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30 - 17:15
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15 - 18:00
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:45 - 17:30
Кабінет №2
# # Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
09:50 - 10:50
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
12:15 - 13:15
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:00 - 12:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
12:15 - 13:15
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:45 - 17:45
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
15:30 - 16:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:15 - 18:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:50 - 18:50
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №2
# # Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:30 - 11:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00 - 12:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:30 - 16:
Кабінет 12
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15 - 17:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10 - 17:10
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №1
# # Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:00 - 16:10
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
9:50 - 11:00
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:20 - 18:30
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:00 - 14:10
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:00 - 13:10
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет №4
# # Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:20 - 12:30
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №2
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:20 - 12:30
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №2
Підготовка до школи
(5-7 років)
14:40 - 15:50
Кабінет №2
Підготовка до школи
(5-7 років)
14:40 - 15:50
Кабінет №2
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №1
# # Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
12:00 - 13:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:40 - 15:010
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:30 - 17:00
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:30 - 19:00
Кабінет №3
# # Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:50 - 13:20
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:15 - 19:45
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:30 - 17:00
Кабінет №3
# # Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
10:00 - 11:45
Кабінет №4
Science
(9-12 років)
17:45 - 19:30
Кабінет №4
Science
(9-12 років)
18:15 - 20:20
Кабінет №4
Science
(9-12 років)
15:50 - 17:35
Кабінет №4
# # Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
11:15 - 12:45
Кабінет №4
Практична механіка
(8-9 років)
13:45 - 15:15
Кабінет №4
Практична механіка
(8-9 років)
18:30 - 20:00
Кабінет №4
Практична механіка
(8-9 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №4
# # Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:00 - 16:10
Кабінет №3
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
18:30 - 19:40
Кабінет №3
# # Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
09:50 - 11:50
Кабінет №3
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
15:30 - 17:30
Кабінет №3
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
17:30 - 19:30
Кабінет №5
# # Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
12:10 - 14:40
Кабінет №5
# # Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
09:50 - 11:00
Кабінет №5
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №5
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
17:40 - 18:50
Кабінет №5
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №5
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:50 - 18:00
Кабінет №5
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №5
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
19:00 - 20:10
Кабінет №5
# # Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
11:20 - 13:20
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
13:40 - 15:40
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
14:30 - 16:30
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
18:00 - 20:00
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
18:00 - 20:00
Кабінет №5

Контакти

Бровари
Київська, 245. INVENTOR
Пн-Нд 09:30-19:30
Телефонуйте:
095-567-50-50
098-567-50-50
073-567-50-50
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 5997 дітей
Вибрати школу