Курси на Кожедуба, 3, ЖК "Міленіум Сіті". INVENTOR

Наші викладачі

Тетяна Тищенко Тетяна Тищенко
Адміністратор
Вікторія Тимошенко Вікторія Тимошенко
Адміністратор
Олександр Олійник Олександр Олійник
Викладає курси рівня STEM Middle, STEM Senior

Розклад

# # Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
09:45 - 10:30
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:50 - 11:35
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15 - 18:00
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00 - 17:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00 - 18:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:45 - 19:30
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:15 - 19:00
Кабінет №1
# # Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:45 - 10:45
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
11:00 - 12:00
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
12:25 - 13:25
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №5
# # Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:30 - 12:30
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:05 - 12:05
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:00 - 15:00
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №5
# # Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
09:40 - 10:50
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:50 - 13:00
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:00 - 12:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:00 - 16:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:00 - 19:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №3
# # Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №6
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №6
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:15 - 19:25
Кабінет №6
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:15 - 19:25
Кабінет №6
# # Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:30 - 13:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:00 - 15:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:30 - 15:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:45 - 18:15
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:15- 19:45
Кабінет №4
# # Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:45 - 11:15
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:10 - 12:40
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
14:30 - 16:00
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №4
# # Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
11:30 - 13:15
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
18:00 - 19:45
Кабінет №2
# # Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
11:30 - 13:00
Кабінет №3
Практична механіка
(8-9 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №3
# # Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
13:30 - 14:40
Кабінет №6
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
18:00 - 19:10
Кабінет №6
# # Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
09:30 - 10:40
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
14:30 - 15:40
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
14:00 - 15:10
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:40 - 17:50
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2
(Апробація)
# # Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
09:30 - 11:30
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
11:30 - 13:30
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
13:45- 15:45
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
17:50 - 19:50
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
17:50 - 19:50
Кабінет №2
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14628 дітей

Новини

Контакти

Буча
Кожедуба, 3, ЖК "Міленіум Сіті". INVENTOR
Пн-Пт 9:30-20:00
Cб-Нд 09:00-19:00
Телефонуйте:
(050)232-30-30
(068)232-30-30
(093)232-30-30
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14628 дітей
Вибрати школу