Розклад

# # Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
09:45 - 10:30
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:50 - 11:35
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15 - 18:00
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00 - 17:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00 - 18:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:45 - 19:30
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:15 - 19:00
Кабінет №1
# # Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:45 - 10:45
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
11:00 - 12:00
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
12:25 - 13:25
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №5
Наука про світ
(4-5 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №5
# # Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:30 - 12:30
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:05 - 12:05
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:00 - 15:00
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №5
# # Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
09:40 - 10:50
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:50 - 13:00
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:00 - 12:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:00 - 16:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:00 - 19:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №3
# # Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №6
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №6
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:15 - 19:25
Кабінет №6
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:15 - 19:25
Кабінет №6
# # Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:30 - 13:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:00 - 15:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:30 - 15:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:45 - 18:15
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:15- 19:45
Кабінет №4
# # Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:45 - 11:15
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:10 - 12:40
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
14:30 - 16:00
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №4
# # Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
11:30 - 13:15
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
18:00 - 19:45
Кабінет №2
# # Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
11:30 - 13:00
Кабінет №3
Практична механіка
(8-9 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №3
# # Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
13:30 - 14:40
Кабінет №6
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
18:00 - 19:10
Кабінет №6
# # Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
09:30 - 10:40
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
14:30 - 15:40
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
14:00 - 15:10
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:40 - 17:50
Кабінет №2
(Апробація)
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2
(Апробація)
# # Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
09:30 - 11:30
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
11:30 - 13:30
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
13:45- 15:45
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
17:50 - 19:50
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
17:50 - 19:50
Кабінет №2

Контакти

Буча
Кожедуба, 3, ЖК "Міленіум Сіті". INVENTOR
Пн-Пт 9:30-20:00
Cб-Нд 09:00-19:00
Телефонуйте:
(067)286 17 45
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 10477 дітей
Вибрати школу