Часті запитання

1. Які конструктори використовуються на заняттях? Це ті ж конструктори, які можна придбати у магазинах?

На всіх заняттях використовуються виключно навчальні набори LEGO Education. Вони призначені для роботи з викладачем по певній навчальній програмі.

2. На скільки років розраховано навчання у STEM-школі «INVENTOR»?

У школу можна записати дитину у віці з 3 до 16 років. Якщо дитина прийшла у школу у 3-річному віці, то вона може навчатися протягом 11 років. Це навчання, яке доповнює шкільні програми з математики, фізики, інформатики, природознавства, технологій, розвитку мовлення.

3. Чи обов’язково дотримуватися рекомендованого віку для навчання на певному курсі? Моя дитина успішно збирає LEGO™ набори для старшого віку.

Дотримуватись рекомендованого віку обов’язково. Адже суть занять полягає не лише у конструюванні (це по-суті лише інструмент для отримання знань), а у вивченні наукових понять, термінів, явищ, принципів дії механізмів, отриманні загальних знань, здійсненні розрахунків. Дитині молодшого віку буде важко їх зрозуміти, вона може втратити інтерес до навчання, почувати себе некомфортно серед старших дітей.

4. Скільки часу триває заняття?

Ранній розвиток -3-4 роки – 45 хв;
Наука про світ - 4-5 роки – 1 год;
Підготовка до школи - 5-6 років - 1 год 10 хв;
Цікава інженерія - 5-6 років – 1 год;
Захоплююча математика - 1 год 10 хвилин;
Початкова механіка - 1 год 10 хв;
Основи робототехніки - 1 год 20 хв;
Робототехніка Scratch - 1 год 30 хв;
Science - 1 год 45 хв;
Kid's project - 1 год 45 хв;
Робототехніка Mindstorms, Підгототовка до Олімпіади, Архітектура – 2 год;
FIRST Startup - 2 год 30 хв.
Developer - 2 год 30 хв.

5. Скільки часу дитина навчається на одному курсі?

Навчальний курс триває 9 місяців, як звичайний навчальний рік – з вересня по травень.

6. Скільки дітей у групі?

Дошкільнят у групі – 6. Школярів -10, максимум 12.

7. З якою регулярністю проводяться заняття?

Для дошкільнят є два формати навчання – 1 або 2 рази в тиждень.
Для школярів - 1 раз на тиждень, за бажанням можна відвідувати два і більше курсів одночасно.

8. Якщо ми знаємо розклад для дитини певного віку, чи можемо ми прийти на заняття в будь-яку групу, яка нам підходить, без попередження?

На заняття допускаються діти лише за попереднім записом.

9. Чи можуть батьки бути присутні на занятті (особливо у дошкільнят)?

Між викладачем і дітьми складається певна атмосфера, на яку присутність батьків може вплинути (не на краще), це буде відволікати інших діток. Тому ми не рекомендуємо батькам відвідувати заняття. Присутність батьків на заняттях допускається лише на визначеному вчителем відкритому занятті.

10. Як здійснюється оплата за заняття?

Перше пробне заняття оплачується окремо. Оплата здійснюється наперед, лише за абонемент, мінімально 4 або 8 занять для дошкільнят і 4 заняття для школярів.
Є можливість оплатити семестровий або річний абонемент за спеціальною ціною. Не допускається оплата по 1 заняттю! Оплата за навчання здійснюється незалежно від того, відвідує дитина заняття чи ні. При заборгованості оплати більше 2-х занять дитина на заняття не допускається і місце в групі за нею не зберігається.

11. Що робити, якщо дитина пропускає заняття?

На випадок пропуску занять в STEM-школі INVENTOR існує система відпрацювань. Відпрацювання можливе лише за умови завчасного попередження про пропуск (хвороба, канікули, відпустка і т.д.), в іншому разі послуга вважається наданою і можливість відпрацювання не надається.

12. Як можна відпрацювати пропущене заняття?

Школа може надати можливість відпрацювати пропущене оплачене заняття при наявності вільних місць в групі або у визначений за розкладом день. Відпрацювати пропущене заняття дитина може протягом 2-х місяців з моменту пропуску.

13. Чому ви не можете встановити кавовий апарат у школі?

За правилами STEM-школи INVENTOR забороняється приносити з собою продукти харчування та напої, та вживати їх.

14. Хто працює на заняттях з дітьми?

На заняттях працюють висококваліфіковані педагоги, які пройшли навчання по системі LEGO Education.

15. Як я дізнаюся про дату наступної оплати?

Про дату наступної оплати вам нагадає адміністратор усно або смс повідомленням. Також ви самостійно можете контролювати оплати за виданою вам квитанцією про попередню оплату.

16. Як ви працюєте на канікулах, під час новорічних, Великодніх, Травневих та інших свят?

Уся інформація про роботу школи під час свят вивішується на дошці оголошень та сайті, а також доводиться до відома батьків адміністратором в усній формі (якщо виникає необхідність - телефоном).

17. Чи бувають у вас відміна і перенесення занять?

Так, інколи виникає така необхідність. В такому разі адміністратор зобов’язаний попередити про відміну або перенесення заняття.

18. Чи має STEM-школа INVENTOR Договір приєднання про надання освітніх послуг?

Так. Ознайомитись з Договором приєднання про надання освітніх послуг ви можете на сторінці inventor.com.ua/documents-general або на рецепції у адміністратора.

19. Чому на курсі «Робототехніка Mindstorms» потрібно займатися з 5 класу?

 1. Конструкції моделей стають складнішими (наприклад, шарнірно-зчленоване шасі навантажувача та фермова конструкція требушета), тому дітям потрібно більше терпіння, уважності та відповідальності. Саме з середньої школи вони дорослішають та розвивають у собі ці якості.
 2. Молодші школярі психологічно не готові виконувати кілька видів роботи протягом 2 години без перерви. На занятті спочатку освоюється теоретичний матеріал, далі йде конструювання та програмування. Вкінці проводяться досліди й випробування.
 3. Діти вивчають складніші математичні поняття, які в початкових класах не розглядалися або ж це робилося опосередковано. До прикладу, число Пі, коефіцієнт пропорційності, градус кута, тощо. А також працюють із графіками та вчаться їх аналізувати.
 4. Розрахунки величин проводяться за формулами, які є незрозумілими для молодших школярів. Потрібні знання можна здобути на наших курсах «Практична механіка» та «Science». А також у рамках шкільної програми, починаючи з 5 класу.
 5. Наші учні програмують спочатку на графічній мові в середовищі Mindstorms, згодом у рамках курсу «Developer» переходять на текстове (HTML, CSS, JavaScript, C++, C#). Діти опрацьовують від 60 до 100 рядків коду за одне заняття. Тому перехід від легкого до складного має бути плавним, враховуючи вікові особливості.

20. Чи відбудеться обмін СТЕМчиків 2021 року та які умови?

Обмін STEM-чиків стартував!

Кожен учень та учениця STEM-школи INVENTOR наполегливо займалися протягом року і заробили свої STEM-чики, які тепер може обміняти  на товари!

 1. Використовувати STEM-чики можна до 30.12.2021 року

 2. STEM-чики обмінюються за курсом 1:1.

 3. Використовувати STEM-чики можуть всі діючі клієнти школи.

 4. STEM-чики можна обміняти: на товар (сума чеку від 700 гривень) та на сувенірну продукцію INVENTOR (на будь-яку суму).

 5. STEM-чики дитини, яка відвідує 2 і більше курсів, можна сумувати.

 6. STEM-чики однієї сім’ї – не сумуються.

*стемчики отоварюються по роздрібній ціні товарів, знижки, акції та сертифікати не діють.

Умови обміну STEM-чиків дійсні лише на період з 7.12 по 30.12 2021 року у STEM-школах INVENTOR у м. Київ. У 2022 році умови обміну STEM-чиків буде змінено!
Ваше місто: Київ
+38 (044) 490 90 80
Inventor, 2022.
Усі права захищено.
Завантажити мобільний додаток Android | IOS