Курси на Ентузіастів, 8. INVENTOR

Наші викладачі

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
STEM-САДОК
(4-5років)
9:00-18:00
STEM-САДОК
(4-5років)
9:00-18:00
STEM-САДОК
(4-5років)
9:00-18:00
STEM-САДОК
(4-5років)
9:00-18:00
STEM-САДОК
(4-5років)
9:00-18:00
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:20-12:05
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30-17:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:25-13:10
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:05-19:50
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Наука про світ
(4-5 років)
11:30-12:30
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Наука про світ
(4-5 років)
17:50-18:50
Наука про світ
(4-5 років)
18:50-19:50
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:10-14:10
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45-17:45
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:00-18:10
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:15-19:25
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи D
(5-7 років)
10:00-11:10
Підготовка до школи A
(5-7 років)
17:10-18:20
Підготовка до школи D
(5-7 років)
17:10-18:20
Підготовка до школи A
(5-7 років)
17:10-18:20
Підготовка до школи B
(5-7 років)
18:40-19:50
Підготовка до школи С
(5-7 років)
18:40-19:50
Підготовка до школи С
(5-7 років)
18:40-19:50
Підготовка до школи B
(5-7 років)
18:40-19:50
# Програмування та англійська (4-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська
(4-6 років)
14:45-15:10
Програмування та англійська
(4-6 років)
17:30-18:40
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
9:50-11:20
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:25-12:55
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:40-18:10
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20-19:50
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
15:15-17:00
Science
(9-12 років)
18:00-19:45
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
14:30-16:00
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
11:20-12:30
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:50-18:00
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
17:00-18:10
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
18:30-19:40
# Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
10:10-11:20
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
18:20-19:30
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
13:00-15:00
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 25449 дітей

Новини

Контакти

Чернівці
Ентузіастів, 8. INVENTOR
Графік формується
Телефонуйте:
+38 (066) 572-55-05
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 25449 дітей
Вибрати школу