Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Курс: "Ранній розвиток" Вік дітей: 3-4 р. 10:00-10:45 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Курс: "Наука про світ" Вік дітей:4-5 р. 11:00-12:00 | ||||||
Курс: "Наука про світ" Вік дітей:4-5 р. 17:30-18:30 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Курс: "Цікава інженерія" Вік дітей: 5-6 р. 12:20-13:20 | ||||||
Курс: "Цікава інженерія" Вік дітей: 5-6 р. 17:15-18:15 | Курс: "Цікава інженерія" Вік дітей: 5-6 р. 17:30-18:30 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Курс: "Початкова механіка" Вік дітей: 5,5-6,5 р. 13:40-14:50 | ||||||
Курс: "Початкова механіка" Вік дітей: 5,5-6,5 р. 18:25-19:35 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Курс: "Підготовка до школи" Вік дітей: 5,5-6 р 17:30-18:40 | Курс: "Підготовка до школи" Вік дітей: 5,5-6 р 17:30-18:40 | |||||
Курс: "Підготовка до школи" Вік дітей: 5,5-6 р 18:40-19:50 | Курс: "Підготовка до школи" Вік дітей: 5,5-6 р 18:40-19:50 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
Курс: «Основи робототехніки» 1-й клас 11:30-13:00 | ||||||
Курс: «Основи робототехніки» 1-й клас 15:45-17:15 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Курс «Робототехніка Scratch» 2 клас 14:45 - 16:15 | ||||||
Курс «Робототехніка Scratch» 2 клас 16:30 - 18:00 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Курс «Science» 4 клас 14:30 - 16:15 | ||||||
Курс «Science» 4 клас 17:40 - 19:25 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Курс «Практична механіка» 3-й клас 12:40 - 14:10 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Курс: «Програмування з Minecraft: ЕЕ» 3-4 клас 13:15 - 14:25 | ||||||
Курс: «Програмування з Minecraft: ЕЕ» 3-4 клас 18:20- 19:30 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
Курс: «Робототехніка Mindstorms» 10+ років 10:15 - 12:15 | ||||||
Курс: «Робототехніка Mindstorms» 3.1 10+ років 14:00 - 16:00 | ||||||
Курс: «Робототехніка Mindstorms» 3.3 10+ років 16:00 - 18:00 |