Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 -10:45
Кабінет Ранній розвиток
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:20 -12:05
Кабінет Ранній розвиток
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
11:00 - 12:00
Кабінет Ранній розвиток
Наука про світ
(4-5 років)
12:25 - 13:25
Кабінет Ранній розвиток
Наука про світ
(4-5 років)
17:00- 18:00
Кабінет Ранній розвиток
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет Ранній розвиток
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет Ранній розвиток
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:20 - 13:20
Кабінет Ранній розвиток
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:10 - 16:10
Кабінет Ранній розвиток
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:00 - 18:00
Кабінет Ранній розвиток
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет Ранній розвиток
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:40- 14:50
Кабінет Ранній розвиток
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет Основи робототехніки
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет Основи робототехніки
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:15 - 19:25
Кабінет Ранній розвиток
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:10 - 19:20
Кабінет Ранній розвиток
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:45 - 14:55
Кабінет Ранній розвиток
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:05- 16:15
Кабінет Ранній розвиток
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:50- 11:20
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:45 - 11:15
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:00- 15:30
Кабінет Mindstorms
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:15- 15:45
Кабінет Mindstorms
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00- 17:30
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00- 19:30
Кабінет Основи робототехніки
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:40 - 13:10
Кабінет Основи робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:30- 13:00
Кабінет Основи робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет Основи робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:45 - 17:15
Кабінет Mindstorms
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет Основи робототехніки
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
18:00 - 19:30
Кабінет Основи робототехніки
Практична механіка
(8-9 років)
16:00 - 17:30
Кабінет Mindstorms
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
09:45- 11:30
Кабінет Mindstorms
Science
(9-12 років)
12:30 - 14:15
Кабінет Mindstorms
Science
(9-12 років)
15:00- 16:45
Кабінет Mindstorms
Science
(9-12 років)
17:50 - 19:35
Кабінет Mindstorms
# Програмування з Minecraft:EE (1клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
14:30 - 15:40
Кабінет Основи робототехніки
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:30 - 17:40
Кабінет Основи робототехніки
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
14:35 - 15:45
Кабінет Mindstorms
# Архітектура 1 (8-15лет)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 1 рівень
(8-16 років)
13:20 - 15:20
Кабінет Основи робототехніки
Архітектура 1 рівень
(8-16 років)
16:00 - 18:00
Кабінет Основи робототехніки
# Архітектура 2 (9-16лет)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 1 рівень
(8-16 років)
15:40 - 17:40
Кабінет Основи робототехніки
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 3.1
(10-13 років)
10:00 - 12:00
Кабінет Mindstorms
Робототехніка Mindstorms 3.1
(10-13 років)
11:50 - 13:50
Кабінет Робототехніка Mindstorms
Робототехніка Mindstorms 3.3
(10-13 років)
14:15- 16:15
Кабінет Mindstorms
Робототехніка Mindstorms 3.1
(10-13 років)
15:00 - 17:00
Кабінет Mindstorms
# Developer   (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer
(12-16 років)
16:30- 19:00
Кабінет Mindstorms
Developer
(12-16 років)
17:15- 19:45
Кабінет Mindstorms
Developer
(12-16 років)
17:15- 19:45
Кабінет Mindstorms
Developer
(12-16 років)
17:30- 20:00
Кабінет Mindstorms

Контакти

Дніпро
пр. Яворницького 67А
Пн 8:30 - 17:30
Вт-Пт 8:30 - 19:30
Сб 10:00 - 19:00
Нд 10:00 - 17:30
Телефонуйте:
(067) 360-36-06
(095) 680-10-82
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 28566 дітей
Вибрати школу
Ваше місто: Київ
+38 (044) 490 90 80
Inventor, 2022.
Усі права захищено.
Завантажити мобільний додаток Android | IOS