Курси на пр. Яворницького 67А

Наші викладачі

Рудашко Олена Рудашко Олена
Викладає курси рівня STEM Junior, STEM Middle
Боровкова Світлана Боровкова Світлана
Викладає курси рівня STEM Junior, STEM Middle
Бабенко Євген Бабенко Євген
Викладає курси рівня STEM-Middle
Шаповалов Денис Шаповалов Денис
Викладає курси рівня STEM-Middle, STEM-Senior

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс
"Ранній розвиток"
Вік дітей: 3-4 роки
10:00 - 10:45
Курс
"Ранній розвиток"
Вік дітей: 3-4 роки
11:20 - 12:05
Курс
"Ранній розвиток"
Вік дітей: 3-4 роки
17:15- 18:00
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс
"Наука про світ"
Вік дітей: 4-5 років
11:00 - 12:00
Курс
"Наука про світ"
Вік дітей: 4-5 років
12:25 - 13:25
Курс
"Наука про світ"
Вік дітей: 4-5 років
17:15 - 18:15
Курс
"Наука про світ"
Вік дітей: 4-5 років
18:30 - 19:40
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс
"Цікава інженерія"
Вік дітей: 5-6 років
10:00 - 11:00
Курс
"Цікава інженерія"
Вік дітей: 5-6 років
12:20 - 13:20
Курс
"Цікава інженерія"
Вік дітей: 5-6 років
17:00 - 18:00
Курс
"Цікава інженерія"
Вік дітей: 5-6 років
17:15 - 18:15
Курс
"Цікава інженерія"
Вік дітей: 5-6 років
15:00 - 16:00
Курс
"Цікава інженерія"
Вік дітей: 5-6 років
18:40 - 19:40
Курс
"Цікава інженерія"
Вік дітей: 5-6 років
18:30 - 19:30
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс "Початкова механіка"
Вік дітей: 5,5-7 років
10:00 - 11:10
Курс "Початкова механіка"
Вік дітей: 5,5-7 років
10:00 - 11:10
Курс "Початкова механіка"
Вік дітей: 5,5-7 років
11:30 - 12:40
Курс "Початкова механіка"
Вік дітей: 5,5-7 років
13:40 - 14:50
Курс "Початкова механіка"
Вік дітей: 5,5-7 років
17:10 - 18:20
Курс "Початкова механіка"
Вік дітей: 5,5-7 років
18:15 - 19:25
Курс "Початкова механіка"
Вік дітей: 5,5-7 років
18:10 - 19:20
Курс "Початкова механіка"
Вік дітей: 5,5-7 років
18:00 - 19:10
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс
"Підготовка до школи"
Вік дітей: 5-7 років
09:50 - 12:20
Курс
"Підготовка до школи"
Вік дітей: 5-7 років
13:45 - 16:15
Курс
"Підготовка до школи"
Вік дітей: 5-7 років
17:20 - 19:50
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс «Основи робототехніки»
9:45 - 11:15
Курс «Основи робототехніки»
11:40-13:10
Курс «Основи робототехніки»
13:50 - 15:20
Курс «Основи робототехніки»
14:15 - 15:45
Курс «Основи робототехніки»
13:30- 15:00
Курс «Основи робототехніки»
16:10 - 17:40
Курс «Основи робототехніки»
18:00 - 19:30
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс «Робототехніка Scratch»
2-й клас
09:50-11:20
Курс «Робототехніка Scratch»
2-й клас
11:40-13:10
Курс «Робототехніка Scratch»
2-й клас
14:40 - 16:10
Курс «Робототехніка Scratch»
2-й клас
14:10-15:40
Курс «Робототехніка Scratch»
2-й клас
13:40-15:10
Курс «Робототехніка Scratch»
2-й клас
16:15 - 17:45
Курс «Робототехніка Scratch»
2-й клас
16:00 - 17:30
Курс «Робототехніка Scratch»
2-й клас
18:00-19:30
Курс «Робототехніка Scratch»
2-й клас
18:00- 19:30
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс «Science»
4-5 клас
09:45-11:30
Курс «Science»
4-5 клас
12:30-14:15
Курс «Science»
4-5 клас
17:45 - 19:30
Курс «Science»
4-5 клас
17:50 - 19:35
Курс «Science»
4-5 клас
17:50 - 19:35
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс «Практична механіка»
3-й клас
11:30 - 13:00
Курс «Практична механіка»
3-й клас
16:00 - 17:30
Курс «Практична механіка»
3-й клас
15:30 - 17:00
# Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс «Архітектура» (рівень 1)
8-16 років
13:15-15:15
Курс «Архітектура» (рівень 1)
8-16 років
15:40 - 17:40
Курс «Архітектура» (рівень 1)
8-16 років
15:35 - 17:35
# Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс «Програмування з Minecraft: EE»
3-4 клас
14:30-15:40
Курс «Програмування з Minecraft: EE»
3-4 клас
14:40-15:50
Курс «Програмування з Minecraft: EE»
3-4 клас
16:00 - 17:10
Курс «Програмування з Minecraft: EE»
3-4 клас
16:00 - 17:10
Курс «Програмування з Minecraft: EE»
3-4 клас
16:10 - 17:20
# Підготовка до WRO Beginner (6-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс «WRO Beginner»
6-9 років
10:00-11:30
Курс «WRO Beginner»
6-9 років
14:30-16:00
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс «Робототехніка Mindstorms»
10+ років
10:00 - 12:00
Курс «Робототехніка Mindstorms»
10+ років
11:50 - 13:50
Курс «Робототехніка Mindstorms»
10+ років
15:00-17:00
# Експерименти з робототехнікою (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс «Експерименти з робототехнікою»
10+ років
14:15 - 16:15
Курс «Експерименти з робототехнікою»
10+ років
17:30 - 19:30
# Developer Електроніка та програмування (11-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс «Developer»
12+ років
16:45 - 19:15
Курс «Developer»
12+ років
17:15-19:45
Курс «Developer»
12+ років
16:30 - 19:00
# Підготовка до WRO Elementary (8-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс «WRO Elementary»
8-12 років
12:00 - 14:00
Курс «WRO Elementary»
8-12 років
17:00 - 19:00
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 27986 дітей

Новини

Контакти

Дніпро
пр. Яворницького 67А
Пн-пт 09:00-18:00
Сб 09:30-16:30
Нд вихідний
Телефонуйте:
(067) 360-36-06
(095) 680-10-82
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 27986 дітей
Вибрати школу
Ваше місто: Київ
+38 (044) 490 90 80
Inventor, 2022.
Усі права захищено.
Завантажити мобільний додаток Android | IOS