Курси на пр. Яворницького 67А

Наші викладачі

Рудашко Олена Рудашко Олена
Викладає курси рівня STEM Junior, STEM Middle
Боровкова Світлана Боровкова Світлана
Викладає курси рівня STEM Junior, STEM Middle
Бабенко Євген Бабенко Євген
Викладає курси рівня STEM-Middle
Демченко Олександра Демченко Олександра
Викладає курси рівня STEM Middle

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 -10:45
Кабінет Ранній розвиток
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:20 -12:05
Кабінет STEM-садок
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:20 -12:05
Кабінет Ранній розвиток
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15- 18:00
Кабінет Ранній розвиток
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
11:00 - 12:00
Кабінет Ранній розвиток
Наука про світ
(4-5 років)
12:25 - 13:25
Кабінет Ранній розвиток
Наука про світ
(4-5 років)
15:20 - 16:20
Кабінет Ранній розвиток
Наука про світ
(4-5 років)
17:00 - 18:00
Кабінет Ранній розвиток
Наука про світ
(4-5 років)
17:15- 18:15
Кабінет Ранній розвиток
Наука про світ
(4-5 років)
18:20 - 19:20
Кабінет Ранній розвиток
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет Ранній розвиток
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет Ранній розвиток
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:20 - 13:20
Кабінет Ранній розвиток
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:00 - 15:00
Кабінет Ранній розвиток
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:00 - 18:00
Кабінет Механіка
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет Ранній розвиток
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет Механіка
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30 - 19:30
Кабінет Ранній розвиток
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
09:50- 11:00
Кабінет Універсальний
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет Універсальний
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:20 - 13:20
Кабінет Універсальний
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:40- 14:50
Кабінет Універсальний
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет Основи робототехніки
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:40- 17:50
Кабінет Ранній розвиток
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет Механіка
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет Мехаіка
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:15 - 19:25
Кабінет Мехаіка
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:10 - 19:20
Кабінет Механіка
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:00 - 19:10
Кабінет Механіка
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
13:45 - 14:55
Кабінет Ранній розвиток
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:05- 16:15
Кабінет Ранній розвиток
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет Ранній розвиток
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет Ранній розвиток
# STEM-садок (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
STEM-садок
(4-5 років)
9:00 - 17:00
Кабінет STEM-садок
STEM-садок
(4-5 років)
9:00 - 17:00
Кабінет STEM-садок
STEM-садок
(4-5 років)
9:00 - 17:00
Кабінет STEM-садок
STEM-садок
(4-5 років)
9:00 - 17:00
Кабінет STEM-садок
STEM-садок
(4-5 років)
9:00 - 17:00
Кабінет STEM-садок
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:45 - 11:15
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:40 - 13:10
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:30 - 15:00
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:20 - 15:50
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:40 - 16:10
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:30- 16:00
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:15- 15:45
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:30 - 17:00
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:10- 17:40
Кабінет Основи робототехніки
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00- 19:30
Кабінет Основи робототехніки
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:50 - 11:20
Кабінет Основи робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:40- 13:10
Кабінет Основи робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:40 - 15:10
Кабінет Основи робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
14:15 - 15:45
Кабінет MindStorm
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:15 - 17:45
Кабінет Основи робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет Основи робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет Основи робототехніки
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет Основи робототехніки
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
11:30 - 13:00
Кабінет Універсальний
Практична механіка
(8-9 років)
14:45 - 16:15
Кабінет MindStorm
Практична механіка
(8-9 років)
15:30 - 17:00
Кабінет Універсальний
Практична механіка
(8-9 років)
16:00 - 17:30
Кабінет MindStorm
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
09:45- 11:30
Кабінет Mindstorms
Science
(9-12 років)
12:30 - 14:15
Кабінет Mindstorms
Science
(9-12 років)
16:30- 18:15
Кабінет Основи робототехніки
Science
(9-12 років)
17:45- 19:30
Кабінет MindStorm
Science
(9-12 років)
17:50- 19:35
Кабінет MindStorm
Science
(9-12 років)
17:50 - 19:35
Кабінет Mindstorms
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:15-17:25
Кабінет Mindstorms
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:10 - 17:20
Кабінет MindStorm
# Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
14:50 - 16:00
Кабінет Mindstoms
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
14:40 - 15:50
Кабінет Mindstoms
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
16:00 - 17:10
Кабінет Mindstoms
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
18:30 - 19:40
Кабінет Основи робототехніки
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 3.1
(10-13 років)
10:00 - 12:00
Кабінет Mindstorms
Робототехніка Mindstorms 3.1
(10-13 років)
11:50 - 13:50
Кабінет Робототехніка Mindstorms
Робототехніка Mindstorms 3.3
(10-13 років)
14:15- 16:15
Кабінет Mindstorms
Робототехніка Mindstorms 3.1
(10-13 років)
15:00 - 17:00
Кабінет Mindstorms
Робототехніка Mindstorms 3.3
(10-13 років)
17:30- 19:30
Кабінет Mindstorms
# Developer   (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer
(12-16 років)
16:45- 19:15
Кабінет Mindstorms
Developer
(12-16 років)
16:30- 19:00
Кабінет Mindstorms
Developer
(12-16 років)
17:15- 19:45
Кабінет Mindstorms
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 25448 дітей

Новини

Контакти

Дніпро
пр. Яворницького 67А
Пн-Пт 09:00-19:30
Сб-Нд 10:00-18:00
Телефонуйте:
(067) 360-36-06
(095) 680-10-82
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 25448 дітей
Вибрати школу