Курси на Василіянок, 1

Наші викладачі

Гуцуляк Марія Гуцуляк Марія
Викладає курси рівня STEM-junior
Годовська Галина Годовська Галина
Викладає курс Наука і технологія

Розклад

# Ранній розвиток (3-4роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток (3-4роки) 16:05-16:50 Кабінет №3Ранній розвиток (3-4роки) 16:05-16:50 Кабінет №3Ранній розвиток (3-4роки) 16:05-16:50 Кабінет№3
Ранній розвиток (3-4роки) 17:20-18:05 Кабінет №3Ранній розвиток (3-4роки) 17:10- 17:55 Кабінет№3Ранній розвиток (3-4роки) 11:20-12:05 Кабінет№3
Ранній розвиток (3-4роки) 18:40 19:25 Кабінет №2Ранній розвиток (3-4роки) 18:40 19:25 Кабінет №3Ранній розвиток (3-4роки) 18:30-19:15 Кабінет №3Ранній розвиток (3-4роки) 18:30-19:15 Кабінет№3Ранній розвиток (3-4роки) 12:40-13:25 Кабінет№3
Ранній розвиток (3-4роки) 13:00-13:45 Кабінет№2
Ранній розвиток (3-4роки) 15:05-15:50 Кабінет№3
# Наука про світ (4-5років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Наука про світ (4-5років) 16:00-17:00 Кабінет №3Наука про світ (4-5років) 16:00-17:00 Кабінет №2Наука про світ (4-5років) 16:00-17:00 Кабінет №2Наука про світ (4-5років) 10:00-11:00 Кабінет №3
Наука про світ (4-5років) 17:20-18:20 Кабінет №2Наука про світ (4-5років) 17:20-18:20 Кабінет №3Наука про світ (4-5років) 17:20-18:20 Кабінет №2Наука про світ (4-5років) 17:10-18:10 Кабінет №3Наука про світ (4-5років) 17:20-18:20 Кабінет №2Наука про світ (4-5років) 10:20-11:20 Кабінет №2Наука про світ (4-5років) 11:20-12:20 Кабінет №3
Наука про світ (4-5років) 18:40-19:40 Кабінет №2Наука про світ (4-5років) 18:15-19:15 Кабінет №3Наука про світ (4-5років) 18:40-19:40 Кабінет №2Наука про світ (4-5років) 18:40-19:40 Кабінет №2Наука про світ (4-5років) 11:40-12:40 Кабінет №2
Наука про світ (4-5років) 13:45-14:45 Кабінет №3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія (5-6років) 16:00-17:00 Кабінет №2Цікава інженерія (5-6років) 16:00-17:00 Кабінет №3Цікава інженерія (5-6років) 16:00-17:00 Кабінет №2Цікава інженерія (5-6років) 16:00-17:00 Кабінет №2Цікава інженерія (5-6років) 10:00-11:00 Кабінет №3
Цікава інженерія (5-6років) 17:20-18:20 Кабінет №2Цікава інженерія (5-6років) 17:20-18:20 Кабінет №2Цікава інженерія (5-6років) 17:10-18:10 Кабінет №3
Цікава інженерія (5-6років) 18:25-19:25 Кабінет №3Цікава інженерія (5-6років) 18:40-19:40 Кабінет №2Цікава інженерія (5-6років) 12:25-13:25 Кабінет №3Цікава інженерія (5-6років) 13:45-14:45 Кабінет №3
Цікава інженерія (5-6років) 14:05-15:05 Кабінет №2
# Початкова механіка (5,5-7років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка 13:40-14:50 Кабінет №4
Початкова механіка 16:50-18:00 Кабінет №4Початкова механіка 16:50-18:00 Кабінет №4Початкова механіка 15:20-16:50 Кабінет №1Початкова механіка 15:30-16:40 Кабінет №4
Початкова механіка 18:20-19:30 Кабінет №4Початкова механіка 18:20-19:30 Кабінет №4Початкова механіка 16:50-18:00 Кабінет №1
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПнеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Основи Робототехніки 10:10-11:40 Кабінет №1
Основи робототехніки 13:10-14:40 Кабінет №1Основи Робототехніки 11:50-13:20 Кабінет №4
Основи робототехніки 15:50-17:20 Кабінет №1Основи робототехніки 14:40-16:10 Кабінет №1Основи робототехніки 14:30-15:50 Кабінет №1Основи робототехніки 14:30-16:00 Кабінет №1Основи Робототехніки 13:40-15:10 Кабінет №4
Основи роботртехніки 16:10-17:40 Кабінет №1Основи Робототехніки 15:10-16:40 Кабінет №4
Основи робототехніки 18:00-19:30 Кабінет №1Основи роботртехніки 18:10-19:40 Кабінет №1Основи Робототехніки 17:00-18:30 Кабінет №4
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПнеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch 11:00-12:30 Кабінет №1Робототехніка Scratch 10:00-11:30 Кабінет №1
Робототехніка Scratch 12:00-13:30 Кабінет №1
Робототехніка Scratch 16:20-17:50 Кабінет №1Робототехніка Scratch 16:30-18:00 Кабінет №1
Робототехніка Scratch 17:40-19:10 Кабінет №1Робототехніка Scratch 18:00-19:30 Кабінет №1
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Практична механіка 15:00-16:30 Кабінет №4Практична механіка 15:00-16:30 Кабінет №4Практична механіка 11:50-13:20 Кабінет №4Практична механіка 10:00-11:30 Кабінет №4
# Science (9-12років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Sience 9:50-11:30 Кабінет №4
Sience 16:00-17:40 Кабінет №4
Sience 18:00-19:40 Кабінет №4
# Пізнаю світ з Minecraft:EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft:EE 14:20-15:30 Кабінет №1Пізнаю світ з Minecraft:EE 15:00-16:10 Кабінет №1Пізнаю світ з Minecraft:EE 13:50-15:00 Кабінет №1
Пізнаю світ з Minecraft:EE 16:30-17:40 Кабінет №1
Пізнаю світ з Minecraft:EE 18:20-19:30 Кабінет №1
# Робототехніка Mindstorms (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1 11:50-13:50 Кабінет №1
Робототехніка Mindstorms ч.3 14:10-16:10 Кабінет №1
Робототехніка Mindstorms ч.1 17:40-19:40 Кабінет №4Робототехніка Mindstorms ч.3 17:40-19:40 Кабінет №4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей

Новини

Контакти

Івано-Франківськ
Василіянок, 1
Пн-Нд 09:30-19:30
Телефонуйте:
+380 (342) 71 18 78
+380 (99) 944 30 64
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей
Вибрати школу