Розклад

# Перші відкриття (3-4 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15 - 12:00
Кабінет "Дошкільнята"
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15 - 12:00
Кабінет "Дошкільнята"
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет "Дошкільнята"
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15 - 18:00
Кабінет "Дошкільнята"
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:15 - 18:45
Кабінет "Дошкільнята"
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:40 - 19:15
Кабінет "Дошкільнята"
# Винаходи людства (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
13:30 - 14:30
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
14:45 - 15:45
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
16:25 - 17:25
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
17:50 - 18:50
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
17:35 - 18:35
Кабінет "Дошкільнята"
# Світ навколо (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Світ навколо
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
12:15 - 13:15
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
12:15 - 13:15
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
12:30 - 13:30
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
16:20 - 17:20
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
17:40 - 18:40
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
18:55 - 19:55
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
18:45 - 19:45
Кабінет "Дошкільнята"
# Юні інженери (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Юні інженери
(5.5-7 років)
11:10 - 12:20
Кабінет "Універсальний"
Юні інженери
(5.5-7 років)
12:30 - 13:40
Кабінет "Універсальний"
Юні інженери
(5.5-7 років)
12:35 - 13:45
Кабінет "Універсальний"
Юні інженери
(5.5-7 років)
13:55 - 15:05
Кабінет "Універсальний"
Юні інженери
(5.5-7 років)
14:45 - 15:55
Кабінет "Універсальний"
Юні інженери
(5.5-7 років)
17:45 - 18:55
Кабінет "Універсальний"
Юні інженери
(5.5-7 років)
17:45 - 18:55
Кабінет "Універсальний"
Юні інженери
(5.5-7 років)

Кабінет "Універсальний"
# Робототехніка 2.0 рівень 1 (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
10:00 - 11:30
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
10:00 - 11:30
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
15:30 - 17:00
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
13:45 - 15:15
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
16:30 - 18:00
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
16:30 - 18:00
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
18:00 - 19:30
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
18:30 - 20:00
Кабінет Робототехніка 2.0
# Робототехніка 2.0 рівень 2 (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
11:45 - 13:15
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
11:45 - 13:15
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
13:30 - 15:00
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
16:10 - 17:40
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
16:45 - 18:15
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
17:20 - 18:50
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
18:15 - 19:45
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
18:15 - 19:45
Кабінет Робототехніка 2.0
# Наука і технології 1 рівень (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
13:00 - 14:30
Кабінет Науки і технології
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:30 - 18:00
Кабінет Науки і технології
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:15 - 17:45
Кабінет Науки і технології
# Наука і технології 2 рівень (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
11:15 - 12:45
Кабінет Науки і технології
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет Науки і технології
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
14:45 - 16:15
Кабінет Науки і технології
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
18:15 - 19:45
Кабінет Науки і технології
# Робототехніка 3.1 (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 3.1
(10+ років)
18:10 - 20:10
Кабінет "Робототехніка Mindstorms"
# Робототехніка 3.2 (11+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 3.2
(11+ років)
13:00 - 15:00
Кабінет "Робототехніка Mindstorms"
Робототехніка 3.2
(11+ років)
13:40 - 15:40
Кабінет "Робототехніка Mindstorms"
Робототехніка 3.2
(11+ років)
15:30 - 17:30
Кабінет "Робототехніка Mindstorms"
Робототехніка 3.2
(11+ років)
18:10 - 20:10
Кабінет "Робототехніка Mindstorms"
# Робототехніка 3.3 (11+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 3.3
(11+ років)
17:45 - 19:45
Кабінет "Робототехніка Mindstorms"

Контакти

Харків
Проспект Науки,9
Вт-Нд 10:00-20:00
Телефонуйте:
(099)612 98 50
(067)448 29 29
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 5997 дітей
Вибрати школу