Розклад

# Перші відкриття (3-4 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15 - 12:00
Кабінет "Дошкільнята"
Перші відкриття
(3-4 роки)
11:15 - 12:00
Кабінет "Дошкільнята"
Перші відкриття
(3-4 роки)
16:15 - 16:45
Кабінет "Дошкільнята"
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет "Дошкільнята"
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15 - 18:00
Кабінет "Дошкільнята"
Перші відкриття
(3-4 роки)
17:15 - 18:00
Кабінет "Дошкільнята"
Перші відкриття
(3-4 роки)
18:15 - 19:00
Кабінет "Дошкільнята"
# Винаходи людства (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Винаходи людства
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
12:15 - 13:15
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
12:15 - 13:15
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
14:45 - 15:45
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
18:30 - 19:30
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет "Дошкільнята"
Винаходи людства
(5-6 років)
18:15 - 19:15
Кабінет "Дошкільнята"
# Світ навколо (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Світ навколо
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
11:00 - 12:00
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
12:15 - 13:15
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
13:30 - 14:30
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
17:00 - 18:00
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет "Дошкільнята"
Світ навколо
(4-5 років)
18:15 - 19:15
Кабінет "Дошкільнята"
# Діти сонця (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Світ навколо
(4-5 років)
15:30 - 16:15
Кабінет "Дошкільнята"
# Юні інженери (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Юні інженери
(5.5-7 років)
13:30 - 14:40
Кабінет "Наука і технологія"
Юні інженери
(5.5-7 років)
13:30 - 14:40
Кабінет "Наука і технологія"
Юні інженери
(5.5-7 років)
15:00 - 16:10
Кабінет "Робототехніка 2.0"
Юні інженери
(5.5-7 років)
16:30 - 17:40
Кабінет "Наука і технологія"
Юні інженери
(5.5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет "Наука і технологія"
# Робототехніка 2.0 рівень 1 (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
10:00 - 11:30
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
11:45 - 13:15
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
15:15 - 16:45
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
16:25 - 17:55
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
16:00 - 17:30
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
16:30 - 18:00
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
17:55 - 19:25
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 1
(6-7 років)
18:30 - 20:00
Кабінет Робототехніка 2.0
# Робототехніка 2.0 рівень 2 (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
10:00 - 11:30
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
13:30 - 15:00
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
14:00 - 15:30
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
16:10 - 17:40
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
18:10 - 19:40
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
17:45 - 19:15
Кабінет Робототехніка 2.0
Робототехніка 2.0
рівень 2
(7-8 років)
18:15 - 19:45
Кабінет Робототехніка 2.0
# Наука і технології 1 рівень (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
10:00 - 11:30
Кабінет Науки і технології
Наука і технології
1 рівень
(8-9 років)
16:20 - 17:50
Кабінет Науки і технології
# Наука і технології 2 рівень (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
11:45 - 13:15
Кабінет Науки і технології
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
15:45 - 17:15
Кабінет Науки і технології
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
17:50 - 19:20
Кабінет Науки і технології
Наука і технології
2 рівень
(9-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет Науки і технології
# More that fun (8-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
More that fun
(8-12 років)
10:00 - 12:15
Кабінет "Робототехніка Mindstorms"
More that fun
(8-12 років)
10:00 - 12:15
Кабінет "Робототехніка Mindstorms"
# Робототехніка 3.3 (11+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 3.3
(11+ років)
18:00 - 20:00
Кабінет "Робототехніка Mindstorms"
# Робототехніка 3.2 -3.3 (11+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка 3.2 - 3.3
(11+ років)
15:45 - 17:45
Кабінет "Робототехніка Mindstorms"

Контакти

Харків
вул. Валентинівська, 23Є
Пн 10:00-19:00
Вт-Пт 10:00-20:00
Сб 09:30-20:00
Нд 10:00-19:00
Телефонуйте:
(067) 371 90 90
(066) 386 05 71
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 5997 дітей
Вибрати школу