Розклад

# # Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45-11:30 Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45-11:30 Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:45-12:30 Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30-17:15 Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:15-17:00 Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30-17:15 Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:50-18:35 Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30-18:15 Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20-18:05 Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:45-19:30 Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15 (Група 1) Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15 (Група 1) Кабінет №4
# # Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:30-10:30 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
11:00-12:00 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:00-12:00 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:45-12:45 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
13:30-14:30 Він Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
13:30-14:30 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:35-17:35 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:30-18:30 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
17:35-18:35 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:15-18:15 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
17:35-18:35 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:50-19:50 (Група 1) Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00 (Група 2) Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:50-19:50 (Група 1) Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00 (Група 2) Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:50-19:50 Кабінет №1
# # Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:30-10:30 Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:45-10:45 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:45-10:45 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15-13:15 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10-17:10 Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:00-14:00 Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:00-14:00 Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10-17:10 Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20-17:20 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20-17:20 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20-17:20 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:15-15:15 Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35-18:35 (Група 1) Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35-18:35 Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35-18:35 (Група 1) Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35-18:35 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50 (Група 2) Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50 (Група 2) Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50 Кабінет №1
# # Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:35-18:45 (Група 1) Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:35-18:45 (Група 1) Кабінет №3
# # Початкова механіка (5,5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:30-11:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:00-16:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
12:00-13:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:10-17:20
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:20-17:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:30-14:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:25-18:35
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:45-18:55
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:50-20:00
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:50-20:00
# # Захоплююча математика (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
17:25-18:35 Кабінет №3
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:00-17:10 Кабінет №2
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
15:00-16:10 Кабінет №3
# # Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:00-11:30 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:30-11:00 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:50-13:20 Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:40-15:10 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:30-15:00 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30-18:00 Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30-18:00 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30-18:00 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:50-15:20 Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50 Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років) 18:20-19:50 Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:40-19:10 Кабінет №5
# # Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:50-13:20 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:20-12:50 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30-18:00 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30-18:00 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30-18:00 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:50-17:20 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:20-16:50 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20-19:50 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20-19:50 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20-19:50 Кабінет №5
# # Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
09:45-11:15 Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
10:00-11:30 Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років) 16:30-18:00 Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
16:20-17:50 Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
14:00-15:30 Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
18:25-19:55 Кабінет №2
# # Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
18:10-19:55
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
16:20-18:05
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
11:40-13:25 Кабінет №2
# # Kids project (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kids project
1 рівень
(8-11 років)
18:10-19:55 Кабінет №2
# # Робототехніка у віртуальній реальності (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка у віртуальній реальності (VR) (10+ років) 10:00-11:10 Кабінет №3
Робототехніка у віртуальній реальності (VR) (10+ років) 11:30-12:40 Кабінет №3
# # Minecraft (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Minecraft Education
(7-9 років)
15:30-16:40 Кабінет №6
Програмування з Minecraft
(8-11 років)
17:00-18:10 Кабінет №6
Minecraft Education
(7-9 років)
18:30-19:40 Кабінет №6
# # Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms (Частина 3)
09:30-11:30 Кабінет №6
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
11:50-13:50 Кабінет №6
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
15:30-17:30 Кабінет №6
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
15:30-17:30 Кабінет №6
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
14:10-16:10 Кабінет №6
Робототехніка Mindstorms (Частина 3)
17:50-19:50 Кабінет №6
# # Проектна робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Проектна робототехніка Mindstorms (10+ років) 15:30-17:30 Кабінет №6
# # Архітектура (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
15:30-17:30 Кабінет №6
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
09:30-11:30 Кабінет №6
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
17:50-19:50 Кабінет №6
Архітектура
2 рівень
(9-15 років)
11:50-13:50 Кабінет №6
# # Developer (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer. Web програмування (12-16 років) 14:30-17:00 Кабінет №6
Developer. Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-16 років)
17:50-19:50 Кабінет №6
Developer. Електроніка і програмування (12-16 років)
17:20-19:50 Кабінет №6
# # First startup (10-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup (10-16 років) 16:30-19:00 Кабінет №6
# # Підготовка до WRO (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до WRO 17:50-19:50 Кабінет №6

Контакти

Київ
Дніпровська набережна, 25А. INVENTOR
Пн-Пт 09:30-20:00
Сб 09:00-20:00
Нд 09:00-18:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 5997 дітей
Вибрати школу