Курси на Дніпровська набережна, 25А. INVENTOR

Наші викладачі

Ярослава Бригинець Ярослава Бригинець
Викладає курси рівня STEM-junior
Баранник Катерина Баранник Катерина
Викладає курси рівня STEM-junior
Філатова Любов Філатова Любов
Викладає курси рівня STEM-middle 
Мельник Віталіна Мельник Віталіна
Викладає курси рівня STEM-middle 

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки) 09:45-10:30
Ранній розвиток
(3-4 роки) 12:10-12:55
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30-17:15
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25 (Група 1)
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25 (Група 1)
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Ранній розвиток
(3-4 роки) 18:45-19:30
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років) 09:45-10:45
Наука про світ
(4-5 років) 10:00-11:00
Наука про світ
(4-5 років) 11:00-12:00
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20
Наука про світ
(4-5 років) 17:40-18:40
Наука про світ
(4-5 років) 17:40-18:40
Наука про світ
(4-5 років)
18:50-19:50
Наука про світ
(4-5 років) 19:00-20:00
Наука про світ
(4-5 років) 18:45-19:45
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років) 09:30-10:30
Цікава інженерія
(5-6 років) 09:30-10:30
Цікава інженерія
(5-6 років) 11:05-12:05
Цікава інженерія
(5-6 років) 11:20-12:20
Цікава інженерія
(5-6 років) 12:40-13:40
Цікава інженерія
(5-6 років) 16:00-17:00
Цікава інженерія
(5-6 років) 16:10-17:10
Цікава інженерія
(5-6 років) 16:20-17:20
Цікава інженерія
(5-6 років) 17:30-18:30
Цікава інженерія
(5-6 років) 17:40-18:40
Цікава інженерія
(5-6 років) 19:10-20:00
Цікава інженерія
(5-6 років) 19:00-20:00
Цікава інженерія
(5-6 років) 19:10-20:00
Цікава інженерія
(5-6 років) 19:00-20:00
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років) 09:30-10:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:50-12:00
Початкова механіка
(5,5-7 років) 12:20-13:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
12:20-13:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:30-18:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:30-18:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:00-20:10
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:40-18:50 Група 2 Вт-Чт
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:40-18:50 Група 2 Вт-Чт
Підготовка до школи
(5-7 років) 19:00-20:10 Група1 Пн-Пт
Підготовка до школи
(5-7 років) 19:00-20:10 Група1 Пн-Пт
# Програмування та англійська мова (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова
10:50-11:50
Програмування та англійська мова
09:30-10:30
Програмування та англійська мова
10:45-11:45
Програмування та англійська мова
12:00-13:00
Програмування та англійська мова
18:45-19:45
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років) 11:20-12:50
Основи робототехніки
(6-8 років) 11:50-13:20
Основи робототехніки
(6-8 років) 16:30-18:00
Основи робототехніки
(6-8 років) 16:30-18:00
Основи робототехніки
(6-8 років) 16:30-18:00
Основи робототехніки
(6-8 років) 16:20-17:50
Основи робототехніки
(6-8 років) 16:00-17:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
Основи робототехніки
(6-8 років) 18:20-19:50
Основи робототехніки
(6-8 років) 17:40-19:10
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 09:30-11:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 10:00-11:30
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 11:30-13:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 13:20-14:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 16:30-18:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 16:30-18:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 18:20-19:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 18:20-19:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 18:20-19:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 18:20-19:50
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років) 09:30-11:15
Science
(9-12 років) 10:00-11:45
Science
(9-12 років) 13:30-15:15
Science
(9-12 років) 16:20-18:05
Science
(9-12 років) 18:10-19:55
# Програмування зі SPIKE Prime (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі SPIKE Prime 12:00-13:40
Програмування зі SPIKE Prime 16:20-18:00Програмування зі SPIKE Prime 16:20-18:00Програмування зі SPIKE Prime 15:40-17:20
Програмування зі SPIKE Prime 18:20-20:00Програмування зі SPIKE Prime 18:20-20:00
#
# Архітектура  1 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
09:30-11:30
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
16:10-18:10
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
11:50-13:50
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
18:30-20:30
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:00-17:10
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
17:10-18:20
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
17:30-18:40
# Програмування з Minecraft: EE (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
16:30-17:40
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
18:00-19:10
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
19:00-20:10
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
18:40-19:50
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2) 09:30-11:30
Робототехніка Mindstorms (Частина 3)
11:50-13:50
Робототехніка Mindstorms (Частина 3)
16:00-18:00
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2) 18:30-20:30
# Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (13-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer. Розробка ігор та 3D-моделювання
(13-15 років)
16:30-18:30
# First startup (10-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup
(10-15 років)
14:20-16:50
# Developer Web програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer.Web програмування
(12-15 років)
14:10-16:10
Developer. Web програмування
(12-15 років)
18:20-20:20
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей

Новини

Контакти

Київ
Дніпровська набережна, 25А. INVENTOR
Пн-Пт 9:30-20:30
Сб 9:00-20:00
Нд 9:00-19:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 2 (лівий берег), потім 1
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей
Вибрати школу