Курси на Дніпровська набережна, 25А. INVENTOR

Наші викладачі

Ярослава Бригинець Ярослава Бригинець
Викладає курси рівня STEM-junior
Баранник Катерина Баранник Катерина
Викладає курси рівня STEM-junior
Філатова Любов Філатова Любов
Викладає курси рівня STEM-middle 
Мельник Віталіна Мельник Віталіна
Викладає курси рівня STEM-middle 

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки) 09:45-10:30
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки) 09:45-10:30
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки) 10:50-11:35
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки) 12:10-12:55
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30-17:15
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25 (Група 1)
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25 (Група 1)
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25 Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20-18:05
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20-18:05
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки) 18:45-19:30 Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки) 18:45-19:30
Кабінет №4
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років) 09:45-10:45 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років) 10:00-11:00 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років) 11:00-12:00 Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років) 12:40-13:40 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років) 12:25-13:25 Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років) 13:20-14:20 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років) 13:15-14:15 Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років) 14:40-15:40 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років) 17:40-18:40 Група 1 Пн-Ср Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:40-18:40
Група 1 Пн-Ср
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:40-18:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:45-19:45 Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років) 19:00-20:00 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років) 19:00-20:00 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років) 19:00-20:00 Кабінет №1
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років) 11:05-12:05 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років) 09:30-10:30 Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років) 13:45-14:45 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років) 11:20-12:20 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років) 14:00-15:00 Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років) 14:00-15:00 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років) 15:10-16:10 Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00-16:00 Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00 Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20-17:20 Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20-17:20
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:25-19:25 Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років) 16:20-17:20 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20-17:20 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років) 16:10-17:10 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20-17:20
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років) 16:20-17:20 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років) 17:40-18:40 Група 2 Вт-Чт Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років) 17:40-18:40 Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років) 17:40-18:40
Група 2 Вт-Чт
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років) 19:00-20:00 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років) 19:10-20:00 Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років) 19:00-20:00 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років) 19:10-20:00 Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років) 19:00-20:00 Кабінет №1
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років) 09:30-10:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:50-12:00
Початкова механіка
(5,5-7 років)
12:20-13:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
12:20-13:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:00-17:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:20-16:30
Початкова механіка
(5,5-7 років)
14:00-15:10
Початкова механіка
(5,5-7 років) 16:00-17:10
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:30-18:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:30-18:40
Початкова механіка
(5,5-7 років) 17:30-18:40
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:00-20:10
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:40-18:50 Група 2 Вт-Чт
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:40-18:50 Група 2 Вт-Чт
Підготовка до школи
(5-7 років) 19:00-20:10 Група1 Пн-Пт
Підготовка до школи
(5-7 років) 19:00-20:10 Група1 Пн-Пт
# Програмування та англійська мова (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова
10:50-11:50
Програмування та англійська мова
10:50-11:50
Програмування та англійська мова
18:45-19:45
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років) 11:20-12:50
Основи робототехніки
(6-8 років) 11:50-13:20
Основи робототехніки
(6-8 років) 16:30-18:00
Основи робототехніки
(6-8 років) 16:30-18:00
Основи робототехніки
(6-8 років) 16:30-18:00
Основи робототехніки
(6-8 років) 16:30-18:00
Основи робототехніки
(6-8 років) 16:20-17:50
Основи робототехніки
(6-8 років) 16:00-17:30
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
Основи робототехніки
(6-8 років) 18:20-19:50
Основи робототехніки
(6-8 років) 17:40-19:10
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 09:30-11:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 10:00-11:30
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 11:30-13:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 13:20-14:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 14:10-15:40
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 16:30-18:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 16:30-18:00
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 18:20-19:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 18:20-19:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 18:20-19:50
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 18:20-19:50
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років) 09:30-11:15
Science
(9-12 років) 10:00-11:45
Science
(9-12 років) 13:30-15:15
Science
(9-12 років) 16:20-18:05
Science
(9-12 років) 18:10-19:55
# SPIKE (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
SPIKE (8-9 років) 12:00-13:40
SPIKE (8-9 років) 16:20-18:00SPIKE (8-9 років) 15:40-17:20
SPIKE (8-9 років) 18:20-20:00SPIKE (8-9 років) 18:20-20:00
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:30-16:40
Кабінет №3
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
16:00-17:10
Кабінет №1
# Архітектура  1 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
09:30-11:30
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
16:10-18:10
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
11:50-13:50
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
18:30-20:30
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:00-17:10
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
17:10-18:20
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
17:30-18:40
# Програмування з Minecraft: EE (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
14:00-15:10
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
15:30-16:40
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
16:30-17:40
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
18:00-19:10
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
19:00-20:10
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
18:40-19:50
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2) 09:30-11:30
Робототехніка Mindstorms (Частина 3)
11:50-13:50
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
14:10-16:10
Робототехніка Mindstorms (Частина 3)
16:00-18:00
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2) 18:30-20:30
# Проектна робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Проектна робототехніка Mindstorms
(10+ років)
16:10-18:10
# Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (13-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(13-15 років)
16:30-18:30
# First startup (10-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup
(10-15 років)
14:20-16:50
# Developer Web програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Web програмування
(12-15 років)
18:20-20:20
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14824 дітей

Новини

Контакти

Київ
Дніпровська набережна, 25А. INVENTOR
Пн-Пт 9:30-20:00
Сб 9:30-20:00
Нд 9:00-19:30
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 2 (лівий берег), потім 1
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14824 дітей
Вибрати школу