Курси на просп. Героїв Сталінграду, 21/38, INVENTOR

Наші викладачі

Тригуб Тетяна Тригуб Тетяна
Викладає курси рівня  STEM Junior
Моленко Аліна Моленко Аліна
Викладає курси рівня STEM Middle 
Пожарська Діана Пожарська Діана
Викладає курси рівня  STEM Junior
Гончаренко Марина Гончаренко Марина
Викладає курси рівня STEM Middle

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:20- 17:05
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45- 18:30
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45- 11:20
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:00- 12:45
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00- 18:45
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00- 18:45
Кабінет № 5
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
16:20 - 17:20
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:20 - 17:20
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
13:00 - 14:00
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
09:30 - 10:30
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
17:35 - 18:35
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
14:15 - 15:15
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
12:10 - 13:10
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
Пн-Ср 18:45 - 19:45
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
18:50 - 19:50
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
Пн-Ср 18:45 - 19:45
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:45 - 17:45
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
14:15 - 15:15
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:45 - 17:45
Кабінет № 5
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:30 - 10:30
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:45 - 11:45
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:45 - 12:45
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10 - 17:10
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35 - 18:35
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:30 - 16:30
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:30 - 16:30
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50 - 19:50
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет № 5
# Початкова механіка (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(6-7 років)
10:00- 11:10
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
11:25- 12:35
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
12:50- 14:00
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
13:25- 14:35
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
15:20- 16:30
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
15:20- 16:30
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
14:45- 15:55
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
17:30- 18:40
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
18:55- 20:05
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
18:40- 19:50
Кабінет № 4
# Підготовка до школи (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Ср 17:20- 18:30
Кабінет № 4
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 18:30- 19:40
Кабінет № 4
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Ср 17:20- 18:30
Кабінет № 4
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 18:30- 19:40
Кабінет № 4
# STEM-Садок (4-6 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45- 11:30
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:00- 12:45
Кабінет № 5
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:30 - 11:00
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:20 - 12:50
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:40 - 15:10
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:40 - 18:10
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:20 - 16:50
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:30 - 17:00
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:30 - 20:00
Кабінет № 3
Підготовка до WRO
(7-9 років)
18:00 - 19:30
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00 - 19:30
Кабінет № 3
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:30 - 11:00
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:20 - 12:50
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:40 - 15:10
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:10 - 17:40
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:30 - 17:00
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50 - 19:20
Кабінет № 3
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захплююча математика 1 рівень
(1 клас)
11:20 - 12:30
Кабінет № 2
Захплююча математика 1 рівень
(1 клас)
15:20 - 16:30
Кабінет № 2
Захплююча математика 1 рівень
(1 клас)
17:10 - 18:20
Кабінет № 3
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захплююча математика 2 рівень
(2 клас)
12:50 - 14:00
Кабінет № 2
Захплююча математика 2 рівень
(2 клас)
14:40 - 15:50
Кабінет № 3
Захплююча математика 2 рівень
(2 клас)
16:50 - 18:00
Кабінет № 2
# Курс «Пізнаю світ з Minecraft: EE» (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
10:00 - 11:10
Кабінет № 1
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
17:50 - 19:00
Кабінет № 1
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
18:20 - 19:30
Кабінет № 1
# Курс «Програмування з Minecraft: EE» (3-4 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
11:30 - 12:40
Кабінет № 1
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
16:20 - 17:30
Кабінет № 1
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
13:00 - 14:10
Кабінет № 1
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
17:50 - 19:00
Кабінет № 1
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
14:25 - 15:35
Кабінет № 1
# Практична механіка (3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(3 клас)
11:50 - 13:20
Кабінет № 2
Практична механіка
(3 клас)
16:30 - 18:00
Кабінет № 2
Практична механіка
(3 клас)
18:25 - 19:55
Кабінет № 2
# Архітектура 1 рівень (8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 1 рівень
(8-16 років)
12:20 - 14:20
Кабінет № 1
Архітектура 1 рівень
(8-16 років)
18:20 - 20:20
Кабінет № 1
# Архітектура 2 рівень (9-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 2 рівень
(9-16 років)
10:00 - 12:00
Кабінет № 1
# Science (4-й клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(4-й клас)
09:45 - 11:30
Кабінет № 2
Science
(4-й клас)
16:20 - 18:05
Кабінет № 2
Science
(4-й клас)
18:20 - 20:05
Кабінет № 2
# Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10+ років)
15:50 - 17:50
Кабінет № 1
Робототехніка Mindstorms
(10+ років)
16:00 - 18:00
Кабінет № 1
Проектна Робототехніка Mindstorms
(10+ років)
18:20 - 20:20
Кабінет № 1
# First Startup (10-16) років
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First Startup
(10-16 років)
15:40 - 18:10
Кабінет № 1
# Підготовка до WRO (10+) років
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до WRO
(10+ років)
18:00-20:00
Кабінет №1
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 13966 дітей

Новини

Контакти

Київ
просп. Героїв Сталінграду, 21/38, INVENTOR
Пн-Пт 09.30-20.30
Сб 09.00-20.30
Нд 09.00-20.30
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 13966 дітей
Вибрати школу