Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:50- 11:35
Кабінет № 4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:50- 11:35
Кабінет № 4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30 -18:15
Кабінет № 4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20- 18:05
Кабінет № 4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:35- 18:20
Кабінет № 4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:40- 19:25
Кабінет № 4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:55- 19:40
Кабінет № 4
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
13:30 - 14:30
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
09:30 - 10:30
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
16:10 - 17:10
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
14:50 - 15:50
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
18:35 - 19:35
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
18:50 - 19:50
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет № 4
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:30 - 10:30
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:00 - 13:00
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:00 - 13:00
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:50 - 15:50
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30 - 14:30
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10 - 17:10
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35 - 18:35
Кабінет № 4
# Початкова механіка (5,5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:00- 12:10
Кабінет № 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
12:40- 13:50
Кабінет № 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00 - 18:10 Кабінет № 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00 - 18:10 Кабінет № 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50- 18:00
Кабінет № 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет № 1
# Підготовка до школи (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Ср 18:30- 19:40
Кабінет № 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Ср 18:30- 19:40
Кабінет № 1
# STEM-Садок (4-6 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 4
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 4
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 4
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 4
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 4
# ПРОГРАМУВАННЯ ТА АНГЛІЙСЬКА МОВА (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
16:00- 17:00
Кабінет № 4
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
18:30- 19:30
Кабінет № 4
# Основи робототехніки (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
10:00 - 11:30
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
11:50 - 13:20
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
16:20 - 17:50
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
16:20 - 17:50
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
14:30 - 16:00
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
18:20 - 19:50
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
15:50 - 17:20
Кабінет № 3
# Робототехніка Scratch (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
10:00 - 11:30
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
12:00 - 13:30
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
13:40 - 15:10
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет № 3
# Курс «Пізнаю світ з Minecraft: EE» (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас)
15:10 - 16:20
Кабінет № 2
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас)
16:30 - 17:40
Кабінет № 2
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас)
16:30 - 17:40
Кабінет № 2
# Курс «Програмування з Minecraft: EE» (3-4 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft
(3 клас)
16:35 - 17:45
Кабінет № 2
Програмування з Minecraft
(3 клас)
18:00 - 19:10
Кабінет № 2
Програмування з Minecraft
(3 клас)
18:00 - 19:10
Кабінет № 2
Програмування з Minecraft
(3 клас)
18:15 - 19:25
Кабінет № 2
# Science (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(4 клас,9-10 років)
10:30 - 12:15
Кабінет № 1
Science
(4 клас,9-10 років)
16:00 - 17:45
Кабінет № 1
Science
(4 клас,9-10 років)
17:40 - 19:25
Кабінет № 1
Science
(4 клас,9-10 років)
18:00 - 19:45
Кабінет № 1
# Архітектура 1 рівень (8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 1 рівень
(3 й клас,8-16 років)
18:20 - 20:20
Кабінет № 3
# Архітектура 2 рівень (9-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 2 рівень
(4 й клас,9-16 років)
16:00 - 18:00
Кабінет № 3
# Програмування зі Spike Prime (3+ клас,9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас,9-10 років)
12:40 - 14:20
Кабінет № 1
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас, 9-10 років)
16:00 - 17:40
Кабінет № 1
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас,9-10 років)
14:50 - 16:30
Кабінет № 1
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас,9-10 років)
15:30 - 17:10
Кабінет № 1
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас, 9-10 років)
18:05 - 19:45
Кабінет № 1
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас,9-10 років)
17:40 - 19:30
Кабінет № 3
# Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 1 ч
(10+ років)
10:00 - 12:00
Кабінет № 2
Робототехніка Mindstorms 3 ч
12:30 - 14:30
Кабінет № 2
Робототехніка Mindstorms 1 ч
(10+ років)
12:30 - 14:30
Кабінет № 2
Робототехніка Mindstorms 1 ч
(10+ років)
16:00 - 18:00
Кабінет № 2
Робототехніка Mindstorms 3 ч
(10+ років)
18:20 - 20:20
Кабінет № 2
# Developer Web Програмування (12+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Web Програмування
(12+ років)
15:00 - 17:00
Кабінет № 2
Developer Web Програмування
(12+ років)
18:30 - 20:30
Кабінет № 2
# Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (12+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (13+ років) 10:00 - 12:00
Кабінет № 2
# Робототехніка Spike з Python (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Spike з Python
(10+ років)
16:00 - 18:00
Кабінет № 2

Контакти

Київ
просп. Героїв Сталінграду, 10а, к. 8. INVENTOR
Пн-Пт 09:30 - 20:30
Сб 9:00 - 20:00
Нд - 9:00 - 20:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 3
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 24547 дітей
Вибрати школу