Курси на просп. Героїв Сталінграду, 10а, к. 8. INVENTOR

Наші викладачі

Моленко Аліна Моленко Аліна
Викладає курси рівня STEM Middle 
Сидорченко Ігор Сидорченко Ігор
Викладає курси рівня STEM Senior
Гончаренко Марина Гончаренко Марина
Викладає курси рівня STEM Middle
Білоус Яна Білоус Яна
Викладає курси рівня STEM Junior

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:50- 11:35
Кабінет № 4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:50- 11:35
Кабінет № 4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:50- 18:35
Кабінет № 4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:40- 19:25
Кабінет № 4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20- 18:05
Кабінет № 4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30- 18:15
Кабінет № 4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:50- 19:35
Кабінет № 4
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
13:30 - 14:30
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
09:30 - 10:30
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
16:10 - 17:10
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
14:50 - 15:50
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
Пн-Ср18:55 - 19:55
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
Пн-Ср 18:55 - 19:55
Кабінет № 4
Наука про світ
(4-5 років)
18:35 - 19:35
Кабінет № 4
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:30 - 10:30
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:55 - 12:55
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:55 - 12:55
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30 - 14:30
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт-Чт 17:20 - 18:20
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт-Чт 17:20 - 18:20
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:50 - 15:50
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10 - 17:10
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50 - 19:50
Кабінет № 1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30 - 18:30
Кабінет № 5
# Початкова механіка (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:20- 11:30
Кабінет № 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:50- 13:00
Кабінет № 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:05- 17:15
Кабінет № 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:20- 18:30
Кабінет № 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:20- 18:30
Кабінет № 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:20- 18:30
Кабінет № 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:35- 18:45
Кабінет № 1
# Підготовка до школи (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Ср 18:50- 20:00
Кабінет № 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Ср 18:50- 20:00
Кабінет № 1
# STEM-Садок (4-6 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 4
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 4
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 4
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 4
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 4
# ПРОГРАМУВАННЯ ТА АНГЛІЙСЬКА МОВА (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
16:30- 17:30
Кабінет № 4
Програмування та англійська мова
(4-5 років) 16:00- 17:00
Кабінет № 4
Програмування та англійська мова (4-5 років) 18:25- 19:25
Кабінет № 4
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
09:30 - 11:00
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
11:20 - 12:50
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
15:10 - 16:40
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
16:10 - 17:40
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
16:10 - 17:40
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
18:10 - 19:40
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
18:10 - 19:40
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
18:00 - 19:30
Кабінет № 3
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-10 років)
09:30 - 11:00
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-10 років)
12:50 - 14:20
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-10 років)
16:20 - 17:50
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-10 років)
16:20 - 17:50
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-10 років)
13:20 - 14:50
Кабінет № 3
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захплююча математика 1 рівень
(1 клас)
11:20 - 12:30
Кабінет № 3
Захплююча математика 1 рівень
(1 клас)
16:30 - 17:40
Кабінет № 3
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захплююча математика 2 рівень
(2 клас)
14:50 - 16:00
Кабінет № 3
Захплююча математика 2 рівень
(2 клас)
14:40 - 15:50
Кабінет № 3
# Курс «Пізнаю світ з Minecraft: EE» (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас)
15:10 - 16:20
Кабінет № 2
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас)
16:30 - 17:40
Кабінет № 2
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас)
16:30 - 17:40
Кабінет № 2
# Курс «Програмування з Minecraft: EE» (3-4 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft
(3 клас)
16:45 - 17:55
Кабінет № 2
Програмування з Minecraft
(3 клас)
18:00 - 19:10
Кабінет № 2
Програмування з Minecraft
(3 клас)
18:00 - 19:10
Кабінет № 2
Програмування з Minecraft
(3 клас)
18:20 - 19:30
Кабінет № 2
# Science (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(4 клас,9-10 років)
10:00 - 11:45
Кабінет № 1
Science
(4 клас, 9-10 років)
16:00 - 17:45
Кабінет № 1
Science
(4 клас,9-10 років)
16:30 - 18:15
Кабінет № 1
Science
(4 клас,9-10 років)
18:00 - 19:45
Кабінет № 1
# Архітектура 1 рівень (8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 1 рівень
(3 й клас,8-16 років)
16:00 - 18:00
Кабінет № 3
# Архітектура 2 рівень (9-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 2 рівень
(4 й клас,9-16 років)
18:20 - 20:20
Кабінет № 3
# Програмування зі Spike Prime (3+ клас,9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас,9-10 років)
12:05 - 13:45
Кабінет № 1
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас, 9-10 років)
16:00 - 17:40
Кабінет № 1
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас,9-10 років)
14:05 - 15:45
Кабінет № 1
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас,9-10 років)
14:30 - 16:10
Кабінет № 1
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас, 9-10 років)
18:05 - 19:45
Кабінет № 1
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас, 9-10 років)
18:00 - 19:40
Кабінет № 1
# Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 1,2 ч
(10+ років)
10:00 - 12:00
Кабінет № 2
Робототехніка Mindstorms 1,2 ч
(10+ років)
10:00 - 12:00
Кабінет № 2
Робототехніка Mindstorms 1,2 ч
(10+ років)
16:00 - 18:00
Кабінет № 2
Робототехніка Mindstorms 3 ч
(10+ років)
12:20 - 14:20
Кабінет № 2
Робототехніка Mindstorms 1,2 ч
(10+ років)
12:30 - 14:30
Кабінет № 2
Робототехніка Mindstorms 3 ч
(10+ років)
18:20 - 20:20
Кабінет № 2
# Developer (12+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (13+ років) 10:00 - 12:00
Кабінет № 2
Developer Web Програмування
(12+ років)
14:40 - 16:40
Кабінет № 2
Developer Web Програмування
(12+ років)
16:00 - 18:00
Кабінет № 2
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (13+ років) 18:00 - 20:00
Кабінет № 2
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14824 дітей

Новини

Контакти

Київ
просп. Героїв Сталінграду, 10а, к. 8. INVENTOR
Пн-Пт 09.30-20.30
Сб 09.00-20.30
Нд 09.00-20.30
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 3
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14824 дітей
Вибрати школу