Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45-11:30 Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:00-12:45 Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00-18:45 Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00-18:45 Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00 Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:15-19:00 Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:15-20:00 Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:15-20:00 Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:15-20:00 Кабінет №1
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:30-10:30 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
09:30-10:30 Кабінет №7
Наука про світ
(4-5 років)
10:45-11:45 Кабінет №7
Наука про світ
(4-5 років)
10:45-11:45 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
13:00-14:00 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
12:00-13:00 Кабінет №7
Наука про світ
(4-5 років)
13:15-14:15 Кабінет №7
Наука про світ
(4-5 років)
14:15-15:15 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:45-17:45 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
14:30-15:30 Кабінет №7
Наука про світ
(4-5 років)
18:00-19:00 (Група 1) Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:00-19:00 (Група 1) Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:00-19:00 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:15-20:15 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:00-19:00 Кабінет №7
Наука про світ
(4-5 років)
19:15-20:15 Кабінет №7
Наука про світ
(4-5 років)
18:00-19:00 Кабінет №7
Наука про світ
(4-5 років)
19:15-20:15 Кабінет №7
Наука про світ
(4-5 років)
18:00-19:00 Кабінет №7
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:30-10:30 Кабінет №7
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:30-10:30 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:45-12:45 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:45-11:45 Кабінет №7
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:00-13:00 Кабінет №7
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:00-14:00 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:15-15:15 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:15-14:15 Кабінет №7
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45-17:45 (Група 1) Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45-17:45 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45-17:45 (Група 1) Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45-17:45 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:30-15:30 Кабінет №7
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:00-18:00 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45-17:45 Кабінет №7
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00-19:00 (Група 2) Кабінет №7
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45-17:45 Кабінет №7
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00-19:00 (Група 2) Кабінет №7
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45-17:45 Кабінет №7
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:15-20:15 Кабінет №7
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:15-20:15 Кабінет №7
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00-20:00 Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:15-20:15 Кабінет №7
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:35-17:45 (Група 1) Кабінет №7
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:35-17:45 (Група 1) Кабінет №7
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:55-19:05 (Група 2) Кабінет №6
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:55-19:05 (Група 2) Кабінет №6
Підготовка до школи
(5-7 років)
19:20-20:30 (Група 3) Кабінет №6
Підготовка до школи
(5-7 років)
19:20-20:30 (Група 3) Кабінет №6
# Початкова механіка (5,5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:00-11:10 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:00-11:10 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:30-12:40 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:30-12:40 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:00-14:10 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:30-16:40 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:30-17:40 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:00-17:10 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:55-19:05 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:55-19:05 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:55-19:05 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:30-18:40 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:20-20:30 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:20-20:30 Кабінет №6
Початкова механіка
(5,5-7 років)
19:20-20:30 Кабінет №6
# Захоплююча математика (1-2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:30-17:40 Кабінет №6
Захоплююча математика
2 рівень
(2клас)
16:30-17:40 Кабінет №6
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
13:00-14:10 Кабінет №6
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:00-11:30 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:50-13:20 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:00-15:30 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:40-18:10 Кабінет №8
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:40-18:10 Кабінет №8
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:40-18:10 Кабінет №8
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:40-18:10 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:10-17:40 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:30-20:00 Кабінет №8
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:30-20:00 Кабінет №8
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:30-20:00 Кабінет №8
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:30-20:00 Кабінет №5
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50 Кабінет №5
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:50-13:20 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00-11:30 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:40-18:10 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:40-18:10 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:40-18:10 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:40-18:10 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30-18:00 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
14:00-15:30 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:30-20:00 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:30-20:00 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:30-20:00 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:30-20:00 Кабінет №5
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:00-19:30 Кабінет №5
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
16:30-18:00 Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
18:35-20:05 Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
16:30-18:00 Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
12:10-13:30 Кабінет №2
Практична механіка
(8-9 років)
10:00-11:30 Кабінет №2
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
18:20-20:05
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
16:30-18:15
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
18:20-20:05
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
10:00-11:45 Кабінет №2
Science
(9-12 років)
11:50-13:35 Кабінет №2
# Kids project (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kids project
1 рівень
16:40-18:25 Кабінет №8
Kids project
1 рівень
14:45-15:45 Кабінет №8
Kids project
2 рівень
18:45-20:30 Кабінет №8
# Minecraft (3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft ЕЕ
(3 кл)
16:20-17:30 Кабінет №2
Програмування з Minecraft ЕЕ
(3 кл)
16:00-17:10 Кабінет №2
Пізнаю світ з Minecraft ЕЕ
(2 кл)
17:50-19:00 Кабінет №2
Пізнаю світ з Minecraft ЕЕ
(2 кл)
17:30-18:40 Кабінет №2
Програмування з Minecraft ЕЕ
(3 кл)
19:20-20:30 Кабінет №2
# Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
09:30-11:30 Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms (Частина 3)
09:30-11:30 Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms (Частина 3)
11:50-13:50 Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms (Частина1-2)
11:50-13:50 Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
16:10-18:10 Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
15:40-17:40 Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms (Частина 3)
16:10-18:10 Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms (Частина 1-2)
18:30-20:30 Кабінет №4
# Проектна робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Проектна робототехніка Mindstorms (10+ років) 14:10-16:10 Кабінет №4
# Архітектура (8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
16:10-18:10 Кабінет №8
Архітектура
2 рівень
(8-15 років)
11:00-13:00 Кабінет №8
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
18:30-20:30 Кабінет №8
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
13:30-15:30 Кабінет №8
# Developer (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer. Web програмування (12-16 років) 14:20-16:20 Кабінет №4
Developer. Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-16 років)
17:00-19:00 Кабінет №4
Developer. Електроніка і програмування (12-16 років)
16:40-19:10 Кабінет №4
# First startup (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup (10-16 років) 18:00-20:30 Кабінет №4
# Підготовка до WRO (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до WRO 18:30-20:30 Кабінет №4

Контакти

Київ
Б. Гмирі, 6. INVENTOR
Пн-Пт 09:30-19:30
Сб 09:30-17:00
Нд Вихідний
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 5997 дітей
Вибрати школу