Курси на Б. Гмирі, 6. INVENTOR

Наші викладачі

Бригинець Ярослава Бригинець Ярослава
Викладає курси рівня STEM-Junior
Вершняк Ілля Вершняк Ілля
Викладає курси рівня STEM-Middle 
Кондратьєва Олена Кондратьєва Олена
Викладає курси рівня STEM-Middle

Розклад

# Карусель пригод з LEGO Duplo (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Карусель пригод з LEGO Duplo
(3-4 роки)
Вт 19:00-19:45
Кабінет №1
Карусель пригод з LEGO Duplo
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет №1
# Мульти-мікс 1.0 (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
09:30-10:30
Кабінет №1
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
10:40-11:40
Кабінет №1
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
18:20-19:20
Кабінет №1
# Анімація та програмування зі Scratch junior (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Анімація та програмування зі Scratch junior
(5-7 років)
18:30-19:30
Кабінет №1
Анімація та програмування зі Scratch junior
(5-7 років)
13:30-14:30
Кабінет №1
# Мульти-мікс 2.0 (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
12:00-13:00
Кабінет №4
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
18:20-19:20
Кабінет №4
# Машини та механізми (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Машини та механізми
(5.5-7 років)
14:50-16:00
Кабінет №1
Машини та механізми
(5.5-7 років)
17:00-18:10
Кабінет №1
# Dinopark (після 1 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Dinopark
(після 1 класу)
17:00-18:30
Кабінет №5
# Робототехніка Scratch (після 2 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування Scratch
(після 2 класу)
13:30-15:00
Кабінет №5
# Робототехніка зі Spike Prime (після 2 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка зі Spike Prime
(після 2 класу)
10:00-11:30
Кабінет №2
Робототехніка зі Spike Prime
(після 2 класу)
16:30-18:00
Кабінет №2
# Лабораторія геймінгу (після 3 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Лабораторія геймінгу
(після 3 класу)
18:20-19:50
Кабінет №2
# Minecraft creator(після 2 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Minecraft creator
(після 2 класу)
18:20-19:40
Кабінет №2
Minecraft creator
(після 2 класу)
11:50-13:10
Кабінет №2
# Пригоди, програмування і Minecraft: EE (після 3 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пригоди, програмування і Minecraft: EE
(після 3 класу)
18:20-19:40
Кабінет №2
# Більше ніж інженерія  ( 9+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Більше ніж інженерія
(9+років)
14:00-16:00
Кабінет №4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 22787 дітей

Новини

Контакти

Київ
Б. Гмирі, 6. INVENTOR
Пн-Пт 8:00 - 19:00
Сб 9:30 - 15:00
Нд - вихідний
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 2 (лівий берег), потім 2
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 22787 дітей
Вибрати школу