Курси на Микільсько-Слобідська, 1А. INVENTOR

Наші викладачі

Анастасія Буток Анастасія Буток
Викладає курси рівня STEM-Junior, STEM-Middle
Поліська Катерина Поліська Катерина
Адміністратор
Тетяна Маринович Тетяна Маринович
Викладає курси рівня STEM-junior
Аліна Тунік Аліна Тунік
Викладає курси рівня STEM-junior, STEM-middle

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:35-12:20 Група 1
Вівторок та четвер
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:35-12:20 Група 1
Вівторок та четвер
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:35-12:20
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:45-12:30 Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:35-18:20 Кабінет №1
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:15-11:15 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
12:40-13:40 Група 2 Кабінет №1 Вівторок та четвер
Наука про світ
(4-5 років)
12:40-13:40 Група 2 Кабінет №1 Вівторок та четвер
Наука про світ
(4-5 років)
14:10-15:10 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Група 1 Кабінет №1 Вівторок та четвер
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20 Група 1 Кабінет №1 Вівторок та четвер
Наука про світ
(4-5 років)
17:35-18:35 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:40-18:40 Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00 Кабінет №1
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:15-11:15 Група 1
Кабінет №1 Вівторок та четвер
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:15-11:15 Група 1
Кабінет №1 Вівторок та четвер
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:40-13:40
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:50-14:50
Кабінет №5
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:10-15:10
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:30-16:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35-18:35
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:40-18:40
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40-19:40
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:10-20:10 Група 2
Кабінет №1 Вівторок та четвер
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:10-20:10 Група 2
Кабінет №1 Вівторок та четвер
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:45-13:55
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:20-13:30
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:40-13:50
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:50-18:00
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:50-20:00
Кабінет №2
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:40-19:50
Кабінет №5
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:20- 12:30
Кабінет №5
Група 2 Середа та п'ятниця
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:20- 12:30
Кабінет №5
Група 2 Середа та п'ятниця
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:40-18:50
Кабінет №5
Група 1 Вівторок та четвер
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:40-18:50
Кабінет №5
Група 1 Вівторок та четвер
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:00-11:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:00-16:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:00-16:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:50-18:20
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:45-18:15
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:35-17:05
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:15-15:45
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:50-20:20
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:40-20:10
Кабінет №6
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 р. (1 клас)
15:30-16:40
Кабінет №5
Захоплююча математика
1 р. (1 клас)
16:10-17:20
Кабінет №5
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:10-11:30
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:00-13:30
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:50-15:20
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:00-16:30
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:45-18:15
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:40-20:10
Кабінет №6
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
17:10-18:20
Кабінет №5
# Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
15:20-16:30
Кабінет №2
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
15:30-16:40
Кабінет №2
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
19:00-20:10
Кабінет №2
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
16:50-18:20
Кабінет №5
# Програмування зі Spike Prime (8+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime (3+ клас)
10:00-11:40
Кабінет №2
Програмування зі Spike Prime (3+ клас)
11:50-13:30
Кабінет №6
Програмування зі Spike Prime (3+ клас)
16:50-18:30
Кабінет №6
Програмування зі Spike Prime (3+ клас)
18:30-20:10
Кабінет №6
# Програмування з MINECRAFT EE
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft EE
(8-9 років)
16:45-17:55
Кабінет №2
Програмування з Minecraft EE
(8-9 років)
12:45-13:55
Кабінет №2
Програмування з Minecraft EE
(8-9 років)
17:00-18:10
Кабінет №2
# Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
17:30 - 19:30
Кабінет №5
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
10:15-12:00
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
17:20-19:05
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
18:30-20:15
Кабінет №2
# Робототехніка Mindstorms 1-2 частина (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10+ років) 1 частина
12:20 - 14:20
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms
(10+ років) 1 частина
16:30 - 18:30
Кабінет №2
# Робототехніка Mindstorms 3 частина (11-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10+ років) 3 частина
14:40-16:40
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms
(10+ років) 3 частина
18:15-20:15
Кабінет №2
# Developer. WEB (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer. WEB
(12-16 років)
16:20-18:20 Кабінет №2
# Developer. Розробка ігор та 3D-моделювання (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-16 років)
16:45-18:45 Кабінет №2
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 25449 дітей

Новини

Контакти

Київ
Микільсько-Слобідська, 1А. INVENTOR
Пн-Пт 10:00-20:00
Сб 09:00-19:00
Нд 09:00-18:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490 90 80
(073) 418 74 97
Оберіть клавішу 2 (лівий берег), потім 4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 25449 дітей
Вибрати школу