Курси на Микільсько-Слобідська, 1А. INVENTOR

Наші викладачі

Тетяна Маринович Тетяна Маринович
Викладає курси рівня STEM-junior
Олена Сівальнєва Олена Сівальнєва
Директор cтудії
Аліна Тунік Аліна Тунік
Викладає курси рівня STEM-junior, STEM-middle
Вікторія Козубенко Вікторія Козубенко
Викладає курси рівня STEM-junior, STEM-middle 

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток (3-4 роки) 11:15-12:00
Ранній розвиток (3-4 роки) 17:15-18:00
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ (4-5) 12:15-13:15
Наука про світ (4-5) 16:00-17:00
Наука про світ (4-5) 16:20-17:20
Наука про світ (4-5) 17:45-18:45 Настя
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія (5-6) 10:0-11:00
Цікава інженерія (5-6) 17:35-18:35
Цікава інженерія (5-6) 18:15-19:15
Цікава інженерія (5-6) 19:05-20:05
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка 11:00-12:10
Початкова механіка 18:45
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до шкои 18:50-20:00Підготовка до школи 18:50-20:00
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(1-й клас)
14:30 - 16:00
Вика
Основи робототехніки
(1-й клас)
14:30 - 15:50
Алина
Основи робототехніки
(1-й клас)
17:00 - 18:30
Вика
Основи робототехніки
(1-й клас)
16:00 - 17:30
Алина
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(2-й клас)
12:30 - 14:00
Алина
Робототехніка Scratch
(2-й клас)
16:30 - 18:00
Оля
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science (4-й клас) 18:00-19:45 ВикаScience (4-й клас) 18:00-19:45 Вика
# Практична механіка
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка (3-й клас) 16:15-17:45 Вика
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика 1 рівень (1-й клас) 18:15-19:25Захоплююча математика 1 рівень (2-й клас) 15:00-16:10
# Пізнаю світ з Minecraft:ЕЕ
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft (3-й клас) 15:00-16:10
Пізнаю світ з Minecraft (3-й клас) 16:30-17:40
# Архітектура  1 рівень
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 1 рівень 12:20-14:20
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 10:00-11:30
# Developer: Web-програмування (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer: Web-програмування 12:00-14:00
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 22787 дітей

Новини

Контакти

Київ
Микільсько-Слобідська, 1А. INVENTOR
ПН-ПТ 09:00-20:00
СБ 10:00-15:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490 90 80
(073) 418 74 97
Оберіть клавішу 2 (лівий берег), потім 4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 22787 дітей
Вибрати школу