Розклад

# # Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
9:45 - 10:30
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00 - 11:45
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00 - 11:45
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:20 - 17:05
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:20 - 17:05
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:15 - 13:00
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:15 - 13:00
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:25 - 18:10
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:25 - 18:10
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:25 - 18:10
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:45 - 19:30
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30 - 19:15
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15 - 18:00
Кабінет №3
# # Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
9:45 - 10:45
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
9:30 - 10:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
12:15 - 13:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
12:15 - 13:15
Кабінет №1
Наука про світ
ДВОРАЗОВА
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №1
Наука про світ
ДВОРАЗОВА
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:15 - 17:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:15 - 18:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №1
# # Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00 - 12:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00 - 12:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
ДВОРАЗОВА
(5-6 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №1
Цікава інженерія
ДВОРАЗОВА
(5-6 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50 - 19:50
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №2
# # Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
09:30 - 10:40
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:00 - 12:10
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:30 - 13:40
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:00 - 15:10
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:40 - 16:50
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:40 - 16:50
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:25 - 18:35
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:25 - 18:35
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:50 - 18:00
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:25 - 18:35
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:35 - 19:45
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:35 - 19:45
Кабінет №5
# # Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №5
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №5
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:20 - 18:30
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:20 - 18:30
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №2
(група 4)
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №1
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №2
(група 4)
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №1
(група 3)
# # Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:30 - 11:00
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:00 - 10:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:20 - 12:50
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
12:40 - 14:10
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
12:40 - 14:10
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:40 - 16:10
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:50 - 19:20
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №4
# # Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:00 - 10:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:50 - 12:20
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:50 - 12:20
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
14:40 - 16:10
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50 - 19:20
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №4
# # Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
15:15 - 17:00
Кабінет №6
Science
(9-12 років)
17:50 - 19:35
Кабінет №6
Science
(9-12 років)
17:50 - 19:35
Кабінет №6
Science
(9-12 років)
16:15 - 18:00
Кабінет №6
# # Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №6
Практична механіка
(8-9 років)
13:15 - 14:45
Кабінет №6
Практична механіка
(8-9 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №6
Практична механіка
(8-9 років)
17:20 - 18:50
Кабінет №6
# # Kid's project 1 рівень (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kid's project
1 рівень
(7-9 років)
16:50 - 18:35
Кабінет №5
# # Kid's project 2 рівень (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kid's project
2 рівень
(8-11 років)
18:15 - 20:00
Кабінет №5
# # Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
9:30 - 11:40
Кабінет №5
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
12:30 - 13:40
Кабінет №5
# # Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
11:00 - 12:10
Кабінет №5
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
14:00 - 15:10
Кабінет №5
# # Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
11:20 - 13:20
Кабінет №6
# # Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
9:00 - 11:00
Кабінет №6
# # Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №7
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
15:10 - 16:20
Кабінет №6
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
17:55 - 19:05
Кабінет №7
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:40 - 17:50
Кабінет №6
# # Програмування з Minecraft: EE (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
13:40 - 14:50
Кабінет №6
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
19:20 - 20:30
Кабінет №7
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
18:10 - 19:20
Кабінет №6
# # Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:20 - 14:20
Кабінет №7
(2 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
11:50 - 13:50
Кабінет №7
(2 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:30 - 17:30
Кабінет №7
(1 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
14:30 - 16:30
Кабінет №7
(1 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:00 - 20:00
Кабінет №7
(1 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:00 - 20:00
Кабінет №7
(1 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:00 - 20:00
Кабінет №7
(2 рік)
# # Проектна робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Проектна робототехніка Mindstorms
(10+ років)
15:40 - 17:40
Кабінет №7
# # Developer Розробка ігор та 3D моделювання (11-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D моделювання
(11-15 років)
17:20-19:20
Кабінет №7
Developer Розробка ігор та 3D моделювання
(11-15 років)
9:30-11:30
Кабінет №7
# # Developer WEB програмування (11-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer WEB програмування
(11-15 років)
15:00-17:00
Кабінет №7
# # First startup (10-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup
(10-15 років)
16:50 - 19:20
Кабінет №7
# # Підготовка до WRO (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до WRO
(10+ років)
10:00-12:00
Кабінет №7

Контакти

Київ
вул. Олександрівська, 1, ЖК "Глорія парк" (на розі проспекту Перемоги та вулиці Олександрівської). INVENTOR
Пн-Пт 09:30-20:00
Сб 09:00-17:00
Нд Вихідний
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 5997 дітей
Вибрати школу