Курси на вул. Олександрівська, 1, ЖК "Глорія парк" (на розі проспекту Перемоги та вулиці Олександрівської). INVENTOR

Наші викладачі

Ходаківська Тамара Ходаківська Тамара
Викладає курси рівня STEM Junior
Войтишен Ганна Войтишен Ганна
Викладає курси рівня  STEM Junior
Баринова Олена Баринова Олена
Викладає курси рівня STEM Middle
Шепелєва Вікторія Шепелєва Вікторія
Викладає курси рівня STEM Middle

Розклад

# # Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:20 - 11:05
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:20 - 12:05
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30- 17:15
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:25 - 12:10
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00 - 19:45
Кабінет №3
# # Програмування і англійська мова (4-5 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування і англійська мова
(4-5 роки)
12:20-13:20
Кабінет №3
Програмування і англійська мова
(4-5 роки)
16:15-17:15
Кабінет №3
Програмування і англійська мова
(4-5 роки)
19:00-20:00
Кабінет №3
# # Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
9:00 - 10:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:20 - 12:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
11:20 - 12:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20 - 17:20
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №1
# # Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:40 - 13:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:40 - 13:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10 - 17:10
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10 - 17:10
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20 - 17:20
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50 - 19:50
Кабінет №2
# # Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
09:30 - 10:40
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:30 - 13:40
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:30 - 18:40
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:30 - 18:40
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №5
# # Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:10 - 17:20
Кабінет №2
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:10 - 17:20
Кабінет №2
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:30 - 18:40
Кабінет №2
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:30 - 18:40
Кабінет №2
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
19:00 - 20:10
Кабінет №2
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
19:00 - 20:10
Кабінет №2
(група 1)
# # Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:00 - 10:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:50 - 12:20
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:50 - 16:20
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:50 - 16:20
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
# # Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:30 - 11:00
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
9:00 - 10:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:50 - 12:20
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:40 - 14:10
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:40 - 14:10
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:40 - 18:10
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
# # Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
13:20 - 15:05
Кабінет №6
Science
(9-12 років)
15:45 - 17:30
Кабінет №6
Science
(9-12 років)
17:50 - 19:35
Кабінет №6
# # Програмування зі SPIKE Prime (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі SPIKE Prime
(8-9 років)
11:20 - 13:00
Кабінет №6
Програмування зі SPIKE Prime
(8-9 років)
14:10 - 15:50
Кабінет №6
Програмування зі SPIKE Prime
(8-9 років)
16:00 - 17:40
Кабінет №6
Програмування зі SPIKE Prime
(8-9 років)
16:00 - 17:40
Кабінет №6
Програмування зі SPIKE Prime
(8-9 років)
16:10 - 17:50
Кабінет №6
Програмування зі SPIKE Prime
(8-9 років)
18:10 - 19:50
Кабінет №6
Програмування зі SPIKE Prime
(8-9 років)
18:00 - 19:40
Кабінет №6
# # Kid's project 1 рівень (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kid's project
1 рівень
(7-9 років)
18:05 - 19:55
Кабінет №5
# # Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
12:30 - 13:40
Кабінет №5
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
18:10 - 19:20
Кабінет №5
# # Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
11:00 - 12:10
Кабінет №5
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
9:00 - 11:00
Кабінет №6
# # Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
11:20 - 13:20
Кабінет №6
# # Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
13:00 - 14:10
Кабінет №7
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
17:30 - 18:40
Кабінет №7
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
14:40 - 15:50
Кабінет №7
# # Програмування з Minecraft: EE (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №7
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №7
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
19:00 - 20:10
Кабінет №7
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
16:30 - 17:40
Кабінет №6
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
16:10 - 17:20
Кабінет №7
# # Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
12:20 - 14:20
Кабінет №7
(1 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
16:00 - 18:00
Кабінет №7
(2 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
15:00 - 17:00
Кабінет №7
(2 рік)
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років)
18:20 - 20:20
Кабінет №7
(1 рік)
# # Developer Розробка ігор та 3D моделювання (11-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D моделювання
(11-15 років)
10:00-12:00
Кабінет №7
# # Developer WEB програмування (11-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer WEB програмування
(11-15 років)
18:00-20:00
Кабінет №7
# # Робототехніка у віртуальній реальності (VR) 5-11 класи
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка у віртуальній реальності (VR) 5-11 класи
16:30-17:30
Кабінет № 7
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей

Новини

Контакти

Київ
вул. Олександрівська, 1, ЖК "Глорія парк" (на розі проспекту Перемоги та вулиці Олександрівської). INVENTOR
Пн-Пт 9:30-20:00
Сб 9:00-20:00
Нд 9:00-19:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 2
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей
Вибрати школу