Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:10- 12:55
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00- 10:45
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:50- 19:35
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30- 18:15
Кабінет № 5
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:30 - 10:30
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
11:05 - 12:05
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
13:30 - 14:30
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет № 5
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:50 - 11:50
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:25 - 13:25
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:50 - 15:50
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30 - 18:30
Кабінет № 5
# Механавтика (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Механавтика
(5,5-7 років)
10:30- 11:40
Кабінет № 4
Механавтика
(5,5-7 років)
12:00- 13:10
Кабінет № 4
Механавтика
(5,5-7 років)
18:20- 19:30
Кабінет № 4
Механавтика
(5,5-7 років)
16:20- 17:30
Кабінет № 4
# Підготовка до школи (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
Ср-Пт 16:00- 17:10
Кабінет № 4
Підготовка до школи
(5-7 років)
Ср-Пт 16:00- 17:10
Кабінет № 4
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 18:40- 19:50
Кабінет № 4
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 18:40- 19:50
Кабінет № 4
# STEM-Садок (4-6 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Stem Садок
(4-6 роки)
08:30 - 18:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
08:30 - 18:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
08:30 - 18:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
08:30 - 18:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
08:30 - 18:00
Кабінет № 5
# ПРОГРАМУВАННЯ ТА АНГЛІЙСЬКА МОВА (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англ
(4-5 років)
17:20- 18:20
Кабінет № 5
# Основи робототехніки (1 клас,6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
12:00 - 13:30
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
10:00 - 11:30
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
18:00 - 19:30
Кабінет № 3
# Робототехніка Scratch (2+ клас,7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(2+ клас,7-10 років)
16:20 - 17:50
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2+ клас,7-10 років)
14:00 - 15:30
Кабінет № 3
# Курс «Пізнаю світ з Minecraft: EE» (2+ клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(2+ клас)
16:00 - 17:10
Кабінет № 1
Пізнаю світ з Minecraft
(2+ клас)
18:10 - 19:20
Кабінет № 1
# Курс «Програмування з Minecraft: EE» (3+ клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft
(3+ клас)
16:20 - 17:30
Кабінет № 1
Програмування з Minecraft
(3+ клас)
15:40 - 16:50
Кабінет № 1
# Архітектура 1 рівень (3+ клас,8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
(3+клас,8-16 років)
10:00 - 12:00
Кабінет № 1
# Програмування зі Spike Prime (3+ клас,8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас, 9-10 років)
13:45 - 15:15
Кабінет № 2
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас, 9-10 років)
18:00 - 19:45
Кабінет № 2

Контакти

Київ
просп. Героїв Сталінграду, 21/38, INVENTOR
Пн-пт 8:30-18:00
Сб-нд - вихідний
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 28561 дітей
Вибрати школу
Ваше місто: Київ
+38 (044) 490 90 80
Inventor, 2022.
Усі права захищено.
Завантажити мобільний додаток Android | IOS