Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:20- 12:05
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:20- 12:05
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:50- 18:35
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:50- 18:35
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30- 18:15
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30- 19:15
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:55- 17:40
Кабінет № 5
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
16:10 - 17:10
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
12:25 - 13:25
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
17:40 - 18:40
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
15:50 - 16:50
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
18:55 - 19:55
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
17:10 - 18:10
Кабінет № 5
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:25 - 13:25
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:35 - 16:35
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20 - 17:20
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:30 - 15:30
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт 19:00 - 20:00
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
Чт 19:00 - 20:00
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00 - 19:00
Кабінет № 5
# Початкова механіка (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:00- 12:10
Кабінет № 4
Початкова механіка
(5,5-7 років)
12:30- 13:40
Кабінет № 4
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:50- 15:00
Кабінет № 4
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:30- 16:40
Кабінет № 4
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00- 18:10
Кабінет № 3
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:40- 17:50
Кабінет № 4
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:50- 18:00
Кабінет № 3
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:40- 17:50
Кабінет № 4
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:20- 19:30
Кабінет № 3
# Підготовка до школи (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 16:10- 17:20
Кабінет № 2
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 16:10- 17:20
Кабінет № 2
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Ср 18:20- 19:30
Кабінет № 4
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Ср 18:20- 19:30
Кабінет № 4
# STEM-Садок (4-6 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
# ПРОГРАМУВАННЯ ТА АНГЛІЙСЬКА МОВА (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англ
(4-5 років)
16:30- 17:30
Кабінет № 5
Програмування та англ
(4-5 років)
17:40- 18:40
Кабінет № 5
# Основи робототехніки (1 клас,6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
10:30 - 12:00
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
13:00 - 14:30
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
15:00 - 16:30
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
17:00 - 18:30
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
15:00 - 16:30
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
18:00 - 19:30
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-8 років)
18:20 - 19:50
Кабінет № 3
# Робототехніка Scratch (2+ клас,7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(2+ клас,7-10 років)
11:00 - 12:30
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2+ клас,7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2+ клас,7-10 років)
16:20 - 17:50
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2+ клас,7-10 років)
15:00 - 16:30
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2+ клас,7-10 років)
18:30 - 20:00
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2+ клас,7-10 років)
18:00 - 19:30
Кабінет № 3
# Курс «Пізнаю світ з Minecraft: EE» (2+ клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(2+ клас)
10:00 - 11:10
Кабінет № 1
Пізнаю світ з Minecraft
(2+ клас)
13:20 - 14:30
Кабінет № 1
Пізнаю світ з Minecraft
(2+ клас)
16:20 - 17:30
Кабінет № 1
# Курс «Програмування з Minecraft: EE» (3+ клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft
(3+ клас)
11:40 - 12:50
Кабінет № 1
Програмування з Minecraft
(3+ клас)
17:50 - 19:00
Кабінет № 1
Програмування з Minecraft
(3+ клас)
15:00 - 16:10
Кабінет № 1
# Science (4 клас,9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(4 клас,9-10 років)
16:00 - 17:45
Кабінет № 2
Science
(4 клас,9-10 років)
10:30 - 12:15
Кабінет № 2
# Архітектура 1 рівень (3+ клас,8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 1 рівень
(3+клас,8-16 років)
11:30 - 13:30
Кабінет № 2
# Архітектура 2 рівень (4+ клас,9-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 2 рівень
(4+ клас,9-16 років)
14:00 - 16:00
Кабінет № 2
# Програмування зі Spike Prime (3+ клас,8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Spike
(3+ клас,8-9 років)
12:30 - 14:10
Кабінет № 3
Spike
(3+ клас,8-9 років)
12:40 - 14:20
Кабінет № 2
Spike
(3+ клас,8-9 років)
18:10 - 19:55
Кабінет № 2
# Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Проектна Робототехніка Mindstorms
(10+ років)
18:20 - 20:20
Кабінет № 1
# Робототехніка SPIKE з Python
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка SPIKE з Python
(10+ років)
16:00 - 18:00
Кабінет № 1

Контакти

Київ
просп. Героїв Сталінграду, 21/38, INVENTOR
Пн-Пт 09:30 - 20:30
Сб 9:30 - 19:00
Нд - 9:30 - 19:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 24539 дітей
Вибрати школу