Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
Пн-Ср 17:45- 18:30
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
Пн-Ср 17:45- 18:30
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45- 18:30
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00- 18:45
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00- 18:45
Кабінет № 5
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
16:20 - 17:20
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:20 - 17:20
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
14:15 - 15:15
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
09:30 - 10:30
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
14:15 - 15:15
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
Пн-Ср 18:45 - 19:45
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
17:35 - 18:35
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
Пн-Ср 18:45 - 19:45
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:45 - 17:45
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:45 - 17:45
Кабінет № 5
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:30 - 10:30
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:45 - 11:45
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:45 - 12:45
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
Пн-Ср 16:30 - 17:30
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
Пн-Ср 16:30 - 17:30
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:35 - 18:35
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:30 - 16:30
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:30 - 16:30
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт-Чт 18:50 - 19:50
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт-Чт 18:50 - 19:50
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет № 5
# Початкова механіка (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(6-7 років)
10:00- 11:10
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
11:25- 12:35
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
12:50- 14:00
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
14:45- 15:55
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
15:20- 16:30
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
15:20- 16:30
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
16:10- 17:20
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
17:30- 18:40
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
17:35- 18:45
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
18:55- 20:05
Кабінет № 4
Початкова механіка
(6-7 років)
18:40- 19:50
Кабінет № 4
# Підготовка до школи (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 16:45- 17:55
Кабінет № 4
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 16:45- 17:55
Кабінет № 4
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 18:10- 19:20
Кабінет № 4
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 18:10- 19:20
Кабінет № 4
# STEM-Садок (4-6 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Stem Садок
(4-6 роки)
10:00 - 13:00
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45- 11:30
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:00- 12:45
Кабінет № 5
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:30 - 11:00
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:20 - 12:50
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:40 - 15:10
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:40 - 18:10
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:20 - 16:50
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:30 - 17:00
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:30 - 20:00
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10 - 19:40
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:00 - 19:30
Кабінет № 3
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:30 - 11:00
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:20 - 12:50
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:40 - 15:10
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:10 - 17:40
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:30 - 17:00
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50 - 19:20
Кабінет № 3
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захплююча математика 1 рівень
(1 клас)
11:20 - 12:30
Кабінет № 2
Захплююча математика 1 рівень
(1 клас)
15:10 - 16:20
Кабінет №3
Захплююча математика 1 рівень
(1 клас)
15:20 - 16:30
Кабінет № 2
Захплююча математика 1 рівень
(1 клас)
17:10 - 18:20
Кабінет № 3
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захплююча математика 2 рівень
(2 клас)
12:50 - 14:00
Кабінет № 2
Захплююча математика 2 рівень
(2 клас)
14:40 - 15:50
Кабінет № 3
Захплююча математика 2 рівень
(2 клас)
16:50 - 18:00
Кабінет № 2
# Курс «Пізнаю світ з Minecraft: EE» (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
10:00 - 11:10
Кабінет № 1
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
16:20 - 17:30
Кабінет № 1
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
17:50 - 19:00
Кабінет № 1
# Курс «Програмування з Minecraft: EE» (3-4 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
11:30 - 12:40
Кабінет № 1
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
16:20 - 17:30
Кабінет № 1
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
17:50 - 19:00
Кабінет № 1
# Практична механіка (3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(3 клас)
11:50 - 13:20
Кабінет № 2
Практична механіка
(3 клас)
16:30 - 18:00
Кабінет № 2
Практична механіка
(3 клас)
18:25 - 19:55
Кабінет № 2
# Архітектура 1 рівень (8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 1 рівень
(8-16 років)
12:20 - 14:20
Кабінет № 1
Архітектура 1 рівень
(8-16 років)
18:20 - 20:20
Кабінет № 1
# Архітектура 2 рівень (9-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 2 рівень
(9-16 років)
10:00 - 12:00
Кабінет № 1
Архітектура 2 рівень
(9-16 років)
16:00 - 18:00
Кабінет № 1
# Science (4-й клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(4-й клас)
09:45 - 11:30
Кабінет № 2
Science
(4-й клас)
16:20 - 18:05
Кабінет № 2
Science
(4-й клас)
18:20 - 20:05
Кабінет № 2
# Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10+ років)
15:00 - 17:00
Кабінет № 1
Робототехніка Mindstorms
(10+ років)
16:00 - 18:00
Кабінет № 1
Проектна Робототехніка Mindstorms
(10+ років)
18:20 - 20:20
Кабінет № 1
# First Startup (10-16) років
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First Startup
(10-16 років)
15:40 - 18:10
Кабінет № 1

Контакти

Київ
просп. Героїв Сталінграду, 21/38, INVENTOR
Пн-Пт 09.30-20.30
Сб 09.00-20.30
Нд 09.00-20.30
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 10477 дітей
Вибрати школу