Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00- 10:45
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45- 11:30
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:45- 19:30
Кабінет № 5
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
11:00 - 12:00
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
09:30 - 10:30
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
17:30 - 18:30
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
18:45 - 19:45
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
18:35 - 19:35
Кабінет № 5
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:35 - 14:35
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30 - 18:30
Кабінет № 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00 - 20:20
Кабінет № 2
# Початкова механіка (5,5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
12:00- 13:10
Кабінет № 2
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:30 - 18:40 Кабінет № 2
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:50 - 20:00 Кабінет № 2
# Підготовка до школи (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 16:00- 17:10
Кабінет № 2
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 16:00- 17:10
Кабінет № 2
# STEM-Садок (4-6 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Stem Садок
(4-6 роки)
08:30 - 18:00
Кабінет № 2
Stem Садок
(4-6 роки)
08:30 - 18:00
Кабінет № 2
Stem Садок
(4-6 роки)
08:30 - 18:00
Кабінет № 2
Stem Садок
(4-6 роки)
08:30 - 18:00
Кабінет № 2
Stem Садок
(4-6 роки)
08:30 - 18:00
Кабінет № 2
# ПРОГРАМУВАННЯ ТА АНГЛІЙСЬКА МОВА (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 5
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет № 5
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
12:15 - 13:15
Кабінет № 5
# Основи робототехніки (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
09:30 - 11:00
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
11:50 - 13:20
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
16:00 - 17:30
Кабінет № 3
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
18:00 - 19:30
Кабінет № 3
# Робототехніка Scratch (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
10:00 - 11:30
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
11:20 - 12:50
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
18:00 - 19:30
Кабінет № 3
# Курс «Пізнаю світ з Minecraft: EE» (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас)
10:00 - 11:10
Кабінет № 1
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас)
18:10 - 19:20
Кабінет № 1
# Курс «Програмування з Minecraft: EE» (3-4 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft
(3 клас)
11:30 - 12:40
Кабінет № 1
Програмування з Minecraft
(3 клас)
16:40 - 17:50
Кабінет № 1
# Кіберспорт і програмування (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кіберспорт і програмування
(4 клас,9-10 років)
13:00 - 14:30
Кабінет № 1
Кіберспорт і програмування
(4 клас,9-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет № 1
# Архітектура (8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
(3 й клас,8-16 років)
10:00 - 12:00
Кабінет № 4
# Програмування зі Spike Prime (3+ клас,9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас,9-10 років)
13:15 - 15:00
Кабінет № 3
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас, 9-10 років)
16:00 - 17:45
Кабінет № 3
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас, 9-10 років)
18:00 - 19:45
Кабінет № 3
# Робототехніка Spike з Python (9+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Spike з Python
(4+ клас, 9-10 років)
15:00 - 17:00
Кабінет № 1
Робототехніка Spike з Python
(4+ клас, 9-10 років)
17:50 - 19:50
Кабінет № 1
# Developer Web Програмування (12+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Web Програмування
(12+ років)
17:30 - 19:30
Кабінет № 1

Контакти

Київ
вул. Василя Липківського, 33a
Пн-пт 8:30-18:00
Сб-нд - вихідний
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 6
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 28561 дітей
Вибрати школу
Ваше місто: Київ
+38 (044) 490 90 80
Inventor, 2022.
Усі права захищено.
Завантажити мобільний додаток Android | IOS