Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Перші відкриття (2-3 роки) 16:45- 17:30 Кабінет № 5 | Перші відкриття (2-3 роки) 17:30-18:15 Кабінет № 5 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Ранній розвиток (3-4 роки) 11:00- 11:45 Кабінет № 5 | ||||||
Ранній розвиток (3-4 роки) 17:50- 18:35 Кабінет № 5 | Ранній розвиток (3-4 роки) 16:30- 17:15 Кабінет № 5 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Наука про світ (4-5 років) 12:10 - 13:10 Кабінет № 5 | ||||||
Наука про світ (4-5 років) 19:00 - 20:00 Кабінет № 5 | Наука про світ (4-5 років) 18:30 - 19:30 Кабінет № 5 | Наука про світ (4-5 років) 18:30 - 19:30 Кабінет № 2 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Програмування та англійська мова (4-5 років) 18:45 - 19:45 Кабінет № 5 | Програмування та англійська мова (4-5 років) 17:15 - 18:15 Кабінет № 5 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Цікава інженерія (5-6 років) 09:45 - 10:45 Кабінет № 5 | ||||||
Цікава інженерія (5-6 років) 17:20 - 18:20 Кабінет № 2 | Цікава інженерія 2Р (5-6 років) 17:30 - 18:30 Кабінет № 2 | Цікава інженерія (5-6 років) 13:30 - 14:30 Кабінет № 5 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Підготовка до школи (5-7 років) Вт-Чт 16:00- 17:10 Кабінет № 2 | Підготовка до школи (5-7 років) Вт-Чт 16:00- 17:10 Кабінет № 2 | |||||
Підготовка до школи (5-7 років) Вт-Чт 18:40- 19:50 Кабінет № 2 | Підготовка до школи (5-7 років) Вт-Чт 18:40- 19:50 Кабінет № 2 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Механавтика (5,5-7 років) 16:40 - 18:00 Кабінет № 4 | ||||||
Механавтика (5,5-7 років) 17:15 - 18:35 Кабінет № 2 | ||||||
Механавтика (5,5-7 років) 18:30 - 19:50 Кабінет № 4 | Механавтика (5,5-7 років) 17:50 - 19:10 Кабінет №4 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Stem Садок (4-6 років) 09:00 - 18:00 Кабінет № 2 | Stem Садок (4-6 років) 09:00 - 18:00 Кабінет № 2 | Stem Садок (4-6 років) 09:00 - 18:00 Кабінет № 2 | Stem Садок (4-6 років) 09:00 - 18:00 Кабінет № 2 | Stem Садок (4-6 років) 09:00 - 18:00 Кабінет № 2 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
Основи робототехніки (1-2 клас) 13:20 - 14:50 Кабінет № 3 | ||||||
Основи робототехніки (1-2 клас) 16:00 - 17:30 Кабінет № 3 | ||||||
Основи робототехніки (1-2 клас) 18:00 - 19:30 Кабінет № 3 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Робототехніка Scratch (2-3 клас) 09:30 - 11:00 Кабінет № 3 | ||||||
Робототехніка Scratch (2-3 клас) 17:30 - 19:00 Кабінет № 3 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас) 16:00 - 17:10 Кабінет № 1 | Minecraft майстерня (1-2 клас) 17:50 - 19:00 Кабінет № 3 | Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас) 11:30 - 12:40 Кабінет № 1 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Програмування з Minecraft (3-4 клас) 10:00 - 11:10 Кабінет № 1 | ||||||
Програмування з Minecraft (3-4 клас) 17:00 - 18:10 Кабінет № 1 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Програмування зі SPIKE Prime (3-4 клас) 11:20 - 13:00 Кабінет № 3 | ||||||
Програмування зі SPIKE Prime (3-4 клас) 18:15 - 19:55 Кабінет № 3 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Робототехніка Spike з Python (4 клас) 13:15 - 15:15 Кабінет № 1 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
Developer. Web-програмування (6-11 клас) 17:30 - 19:30 Кабінет № 1 |
Понеділок | Вівторок | Середа | Четвер | П`ятниця | Субота | Неділя |
---|---|---|---|---|---|---|
Робототехніка Mindstorms (6-11 клас) 17:45 - 19:45 Кабінет № 1 | Робототехніка Mindstorms (6-11 клас) 15:30 - 17:30 Кабінет № 1 |