Курси на вул. Василя Липківського, 33a

Наші викладачі

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
9:25-10:10
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:50-11:35
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:20-12:05
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:50-12:35
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:25-17:10
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:15-17:00
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30-18:15
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30-18:15
Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00-19:45
Кабінет № 5
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
9:30-10:30
Кабінет № 5
Група 1
Наука про світ
(4-5 років)
Ср-Пт 10:00-11:00
Кабінет № 5
Група 1
Наука про світ
(4-5 років)
Ср-Пт 10:00-11:00
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
10:30-11:30
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
11:55-12:55
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
12:55-13:55
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
13:15:-14:15
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:10-17:10
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
17:30-18:30
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
17:40-18:40
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
17:20-18:20
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
18:40-19:40
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
18:35-19:35
Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
18:40-19:40
Кабінет № 5
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
9:30-10:30
Кабінет № 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:50-11:50
Кабінет № 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:40-13:40
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:20-13:20
Кабінет № 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:10-13:10
Кабінет № 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10-17:10
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20-18:20
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20-18:20
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:35-19:35
Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40-19:40
Кабінет № 5
Група 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт-Чт 19:00-20:00
Кабінет № 2
Група 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт-Чт 19:00-20:00
Кабінет № 2
# Підготовка до школи (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Група 1
ПДШ
Вт-Чт 16:00-17:10
Кабінет № 2
Група 1
ПДШ
Вт-Чт 16:00-17:10
Кабінет № 2
# Початкова механіка (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(6-7 років)
9:20-10:30
Кабінет № 2
Початкова механіка
(6-7 років)
10:50-12:00
Кабінет № 2
Початкова механіка
(6-7 років)
13:40-14:50
Кабінет № 2
Початкова механіка
(6-7 років)
13:30-14:40
Кабінет № 2
Початкова механіка
(6-7 років)
15:40-16:50
Кабінет № 2
Початкова механіка
(6-7 років)
15:50-17:00
Кабінет № 2
Початкова механіка
(6-7 років)
17:30-18:40
Кабінет № 2
Початкова механіка
(6-7 років)
17:30-18:40
Кабінет № 2
Початкова механіка
(6-7 років)
18:40-19:50
Кабінет № 2
# STEM-садок (4-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
STEM-Садок
(4-6)
10:00-13:00
Кабінет №2
STEM-Садок
(4-6)
10:00-13:00
Кабінет №2
STEM-Садок
(4-6)
10:00-13:00
Кабінет №2
STEM-Садок
(4-6)
10:00-13:00
Кабінет №2
STEM-Садок
(4-6)
10:00-13:00
Кабінет №2
# Програмування та англійська мова (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
11:20-12:20
Кабінет № 5
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
15:00-16:00
Кабінет № 5
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
16:20-17:20
Кабінет № 5
# Основи робототехніки (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-7 років)
11:20-12:50
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-7 років)
13:50-15:20
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
15:40-17:10
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-7 років)
16:10-17:40
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-7 років)
16:10-17:40
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-7 років)
18:00-19:30
Кабінет №4
# Робототехніка Scratch (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
9:30-11:00
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
12:00-13:30
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
13:10-14:40
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:10-17:40
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:10-17:40
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
18:00-19:30
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
18:00-19:30
Кабінет №3
# Захоплююча математика 1 рівень (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика, рівень 1
(1клас)
17:10-18:20
Кабінет №2
# Kid's project, 1 рівень (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Kid’s project (Р1)
16:40-18:25
Кабінет №4
# Програмування зі Spike Prime (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
9:20-11:00
Кабінет №4
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
10:00-11:40
Кабінет №4
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
11:20-13:00
Кабінет №4
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
14:40-16:20
Кабінет №4
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
16:00-17:40
Кабінет №4
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
17:00-18:40
Кабінет №4
Програмування зі Spike Prime
(8-9 років)
18:00-19:40
Кабінет №4
# Science (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Science
(9-10 років)
13:20-15:05
Кабінет №4
Science
(9-10 років)
18:00-19:45
Кабінет №4
# Архітектура 1 рівень (8-14 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Архітектура
1 рівень
12:30-14:30
Кабінет №1
Архітектура
1 рівень
17:00-19:00
Кабінет №1
# Архітектура 2 рівень (8-14 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Архітектура
2 рівень
10:00-12:00
Кабінет №1
# Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
15:00-16:10
Кабінет №1
Пізнаю світ з Minecraft
19:00-20:10
Кабінет №1
# Програмування з Minecraft (3-4 клас - 9+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft
15:30-16:40
Кабінет №1
Програмування з Minecraft
16:30-17:40
Кабінет №1
# Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 3.3
10:00-12:00
Кабінет №1
Робототехніка Mindstorms 3.1
12:20-14:20
Кабінет №1
Робототехніка Mindstorms 3.1
15:50-17:50
Кабінет №1
# First startup (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
First startup
17:00-19:30
Кабінет №1
# Developer. Web програмування (13+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Developer. Web програмування
18:10-20:10
Кабінет №1
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14824 дітей

Новини

Контакти

Київ
вул. Василя Липківського, 33a
Пн-Пт 9:30-20:30
Сб 9:00-20:00
Нд 9:00-19:30
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 6
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14824 дітей
Вибрати школу