Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
09:45 - 10:30
Кабінет № 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15 - 12:00
Кабінет № 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00 - 11:45
Кабінет № 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:00 - 12:45
Кабінет № 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет № 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15 - 18:00
Кабінет № 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15 - 18:00
Кабінет № 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30 - 19:15
Кабінет № 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:15 - 19:00
Кабінет № 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30 - 19:15
Кабінет № 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:15 - 17:00
Кабінет № 2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:15 - 17:00
Кабінет № 2
# STEM-садок (4-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
STEM-садок
(4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет № 2
STEM-садок
(4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет № 2
STEM-садок
(4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет № 2
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:45 - 10:45
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
10:45 - 11:45
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
12:00 - 13:00
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
16:15 - 17:15
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
13:00 - 14:00
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
13:15 - 14:15
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
17:15 - 18:15
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
17:15 - 18:15
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
15:00 - 16:00
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
14:45 - 15:45
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
18:15 - 19:15
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
17:15 - 18:15
Кабінет № 2
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15 - 12:15
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15 - 12:15
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:00 - 15:00
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:45 - 14:45
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:25 - 18:25
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:25 - 18:25
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00 - 16:00
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет Універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет Універсальний
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:30 - 13:40
Кабінет Універсальний
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:30 - 13:40
Кабінет Універсальний
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет Універсальний
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет Універсальний
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет Універсальний
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет Універсальний
# Початкова механіка (5,5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет № 3
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:30 - 16:40
Кабінет № 3
Початкова механіка
(5,5-7 років)
11:30 - 12:40
Кабінет № 3
Початкова механіка
(5,5-7 років)
17:00 - 18:10
Кабінет № 3
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:45 - 14:55
Кабінет № 3
Початкова механіка
(5,5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет № 3
Початкова механіка
(5,5-7 років)
15:15 - 16:25
Кабінет № 3
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:15 - 16:25
Кабінет Універсальний
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
15:55 - 17:05
Кабінет Універсальний
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
17:10 - 18:20
Кабінет Універсальний
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:30 - 11:00
Кабінет № 1
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:20 - 12:50
Кабінет № 1
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:30 - 16:00
Кабінет № 1
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:10 - 16:40
Кабінет № 1
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20 - 17:50
Кабінет № 1
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:00 - 18:30
Кабінет № 1
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10 - 19:40
Кабінет № 1
# Робототехніка Scratch (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-9 років)
11:30 - 13:00
Кабінет № 1
Робототехніка Scratch
(7-9 років)
13:20 - 14:50
Кабінет № 1
Робототехніка Scratch
(7-9 років)
13:10 - 14:40
Кабінет № 1
Робототехніка Scratch
(7-9 років)
16:20 - 17:50
Кабінет № 1
Робототехніка Scratch
(7-9 років)
16:00 - 17:30
Кабінет № 1
Робототехніка Scratch
(7-9 років)
15:20 - 16:50
Кабінет № 1
Робототехніка Scratch
(7-9 років)
18:10 - 19:40
Кабінет № 1
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
09:45 - 11:15
Кабінет № 3
Практична механіка
(8-9 років)
14:30 - 16:00
Кабінет № 3
Практична механіка
(8-9 років)
16:00 - 17:30
Кабінет № 3
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
11:40 - 13:25
Кабінет № 3
Science
(9-12 років)
16:20 - 18:05
Кабінет № 3
Science
(9-12 років)
17:50 - 19:35
Кабінет № 3
# Kid's project 1 рівень (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kid's project
1 рівень
(7-8 років)
09:30 - 11:15
Кабінет № 1
# Kid's project 2 рівень (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kid's project
2 рівень
(8-9 років)
17:50 - 19:35
Кабінет № 1
# Пізнаю світ з Minecraft (8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(8 років)
16:00 - 17:10
Кабінет № 4
Пізнаю світ з Minecraft
(8 років)
16:10 - 17:20
Кабінет № 4
Пізнаю світ з Minecraft
(8 років)
19:00 - 20:10
Кабінет № 4
# Програмування з Minecraft (9+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft
(9+ років)
14:40 - 15:50
Кабінет № 4
Програмування з Minecraft
(9+ років)
17:30 - 18:40
Кабінет № 4
# Архітектура 1 рівень (8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
1 рівень
(8-16 років)
11:50 - 13:50
Кабінет № 4
Архітектура
1 рівень
(8-16 років)
18:00 - 20:00
Кабінет № 4
# Архітектура 2 рівень (9-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
2 рівень
(9-16 років)
09:30 - 11:30
Кабінет № 4
Архітектура
2 рівень
(9-16 років)
15:40 - 17:40
Кабінет № 4
# Робототехніка Mindstorms  (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
1 семестр
(10+ років)
09:30 - 11:30
Кабінет № 4
Робототехніка Mindstorms
3 семестр
(10+ років)
14:15 - 16:15
Кабінет № 4
Робототехніка Mindstorms
1 семестр
(10+ років)
16:00 - 18:00
Кабінет № 4
Робототехніка Mindstorms
3 семестр
(10+ років)
18:20 - 20:20
Кабінет № 4
# Проектна робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Проектна робототехніка Mindstorms
(10+ років)
16:00- 18:00
Кабінет № 4
# First startup (10-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup
(10 - 16 років)
11:50- 14:20
Кабінет № 4
# Developer. Web-програмування (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Web-програмування
(12 - 16 років)
17:00 - 19:00
Кабінет № 4
# Developer. Електроніка та програмування (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Електроніка та програмування
(12 - 16 років)
16:35 - 18:35
Кабінет № 4
# Developer. Розробка ігор та 3D-моделювання (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(12 - 16 років)
18:20- 20:20
Кабінет № 4

Контакти

Київ
Старонаводницька, 4в. INVENTOR
Пн Вихідний
Вт - Чт 9:30 - 19:00
Пт 9:30 - 18:00
Сб 9:30 - 18:00
Нд Вихідний
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 5997 дітей
Вибрати школу