Курси на Старонаводницька, 4в. INVENTOR

Наші викладачі

Компанієць Олена Компанієць Олена
Викладає курси рівня STEM Middle
Антонов Тимур Антонов Тимур
Викладає курси рівня STEM Middle 
Губенко Ірина Губенко Ірина
Викладає курси рівня STEM Junior
Гаврилюк Сергій Гаврилюк Сергій
Викладає курси рівня STEM Senior

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:15-11:00
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:10-11:55
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:40-13:25
Кабінет №2
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:45-10:45
Кабінет універсальний
Наука про світ
(4-5 років)
09:45-10:45
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
11:20-12:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:15-17:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:10-17:10
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:45-19:45
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:45-19:45
Кабінет №2
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:20-12:20
Кабінет універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15-17:15
Кабінет універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:40-13:40
Кабінет універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:40-13:40
Кабінет універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30-18:30
Кабінет універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30-18:30
Кабінет універсальний
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30-18:30
Кабінет універсальний
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:45-15:55
Кабінет універсальний
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:15-12:25
Кабінет універсальний
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00-17:00
Кабінет універсальний
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:20-17:30
Кабінет універсальний
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:40-19:50
Кабінет універсальний
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:10 - 12:20
Кабінет універсальний
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:10 - 12:20
Кабінет універсальний
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет універсальний
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет універсальний
# Програмування і англійська мова (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування і анг.мова
(4-5років)
18:45 - 19:45
Кабінет №2
Програмування і анг.мова
(4-5років)
17:35 - 18:35
Кабінет №2
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:45-11:15
Кабінет №1
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:30-15:00
Кабінет №1
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:40-13:10
Кабінет №1
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Кабінет №1
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:10-19:40
Кабінет №1
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:45-11:15
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:40-13:10
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:20-17:50
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00-17:30
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:30-15:00
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50-19:20
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:45-17:15
Кабінет №1
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
11:30-13:15
Кабінет №3
Science
(9-12 років)
16:15-18:00
Кабінет №3
# Програмування зі Spike Prime (3 клас, 8-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime (8-10 років)
09:30 - 11:10
Кабінет №3
Програмування зі Spike Prime (8-10 років)
09:30 - 11:10
Кабінет №3
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
17:50 - 19:30
Кабінет №3
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
18:20 - 20:00
Кабінет №3
Програмування зі Spike Prime (8-10 років)
14:00 - 15:40
Кабінет №3
# Архітектура  1 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
09:40-11:40
Кабінет №4
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
12:00-14:00
Кабінет №4
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
17:30-18:40
Кабінет №4
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
14:30-15:40
Кабінет №4
# Програмування з Minecraft: EE (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
16:00-17:10
Кабінет №4
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
16:00-17:10
Кабінет №4
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
17:30-18:40
Кабінет №4
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
16:00-18:00
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
16:00-18:00
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
13:10-15:10
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
18:20-20:20
Кабінет №4
# Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (13-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(13-15 років)
18:20-20:20
Кабінет №4
# First startup (10-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup
(10-15 років)
15:40-18:10
Кабінет №4
# Developer Web програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Web програмування
(12-15 років)
16:00-18:00
Кабінет №4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей

Новини

Контакти

Київ
Старонаводницька, 4в. INVENTOR
Пн-Пт 9:30-20:00
Сб-Нд 9:00-19:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 5
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей
Вибрати школу