Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:35-11:20
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:15-11:00
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20-18:05
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:35-18:20
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:40-19:25
Кабінет №3
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
11:30-12:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
11:35-12:35
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
13:00-14:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
14:10-15:10
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:10-17:10
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:20-17:20
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
15:50-16:50
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:20-18:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:20-18:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:10-18:10
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
Чт 18:40-19:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
Кабінет №1
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:10-11:10
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:15-11:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:40-12:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:50-13:50
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:50-13:50
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00-16:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:30-15:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10-17:10
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20-18:20
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
Чт 17:20-18:20
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40-19:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40-19:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00-20:00
Кабінет №1
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:00-11:10
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:50-14:00
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00-17:10
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:40-16:50
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:20-15:30
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:30-18:40
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
19:00-20:10
Кабінет №6
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
Ср 17:30 - 18:40 Сб 11:30-12:40
Кабінет №1
(група 5)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Сб 13:30 - 14:40 Нд 11:20-12:30
Кабінет №1
(група 6)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 16:00 - 17:10
Кабінет №1
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 16:00 - 17:10
Кабінет №1
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Сб 13:30 - 14:40 Нд 11:20-12:30
Кабінет №1
(група 6)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Пт 17:30 - 18:40
Кабінет №1
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 17:30 - 18:40
Кабінет №1
(група 4)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Ср17:30 - 18:40 Сб11:30-12:40
Кабінет №1
(група 5)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 17:30 - 18:40
Кабінет №1
(група 4)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн -Пт 17:30 - 18:40
Кабінет №1
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Пт 19:00 - 20:10
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Пт 19:00 - 20:10
Кабінет №1
(група 2)
# Програмування та англійська мова (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова (4-5 років) 17:40 - 18:40
Кабінет №3
Програмування та англійська мова (4-5 років) 13:00 - 14:00
Кабінет №3
Програмування та англійська мова (4-5 років) 19:00 - 20:00
Кабінет №3
# Основи робототехніки (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-7 років)
10:00-11:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
11:35-13:05
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
16:10-17:40
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
16:10-17:40
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
13:40-15:10
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18:00-19:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
17:35-19:05
Кабінет №4
# Робототехніка Scratch (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
09:45-11:15
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
11:50-13:20
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
13:25-14:55
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:10-17:40
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
15:50-17:20
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
18:00-19:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
18:00-19:30
Кабінет №4
# Science (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-10 років)
16:40-18:20
Кабінет №7
Science
(9-10 років)
18:10-19:55
Кабінет №7
# Програмування зі Spike Prime (3-4 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime
(3-4 клас)
14:30-16:20
Кабінет №7
Програмування зі Spike Prime
(3-4 клас)
16:10-17:50
Кабінет №7
# Архітектура  1 рівень (8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(8-16 років)
10:00-12:00
Кабінет №7
Архітектура 
1 рівень
(8-16 років)
14:40-16:40
Кабінет №7
# Архітектура  2 рівень (9-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-16 років)
12:20-14:20
Кабінет №7
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2-3 клас)
17:30-18:40
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2-3 клас)
13:00-14:10
Кабінет №7
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2-3 клас)
19:00-20:10
Кабінет №5
# Програмування з Minecraft: EE (3-4 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE
(3-4 клас)
11:30-12:40
Кабінет №7
Програмування з Minecraft: EE
(3-4 клас)
16:00-17:10
Кабінет №5
Програмування з Minecraft: EE
(3-4 клас)
17:35-18:45
Кабінет №5
# Робототехніка Mindstorms   (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10+ років)
10:30-12:30
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10+ років)
10:30-12:30
Кабінет №5
# Робототехніка SPIKE з Python (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка SPIKE з Python
(10+ років)
15:10-17:10
Кабінет №5
# Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-16 років)
12:50-14:50
Кабінет №5
# Developer Web програмування (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Web програмування
(12-16 років)
12:50-14:50
Кабінет №5
Developer Web програмування
(12-16 років)
15:10-17:10
Кабінет №5

Контакти

Київ
Цвєтаєвої, 3. INVENTOR
Пн-Пт 9:30-20:30
Сб 9:30-18:30
Нд 9:30-19:30
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 2 (лівий берег), потім 3
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 24547 дітей
Вибрати школу