Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет № 3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:15-11:00
Кабінет № 3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет № 3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30-18:15
Кабінет № 3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18.00
Кабінет № 3
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
Кабінет № 3
Наука про світ
(4-5 років)
17:10-18:10
Кабінет № 1
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13.15
Кабінет № 2
Наука про світ
(4-5 років)
18:30 - 19:30
Кабінет № 3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
11.00-12.00
Кабінет № 3
Цікава інженерія
(5-6 років)
12.30-13.30
Кабінет № 3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет № 3
Цікава інженерія
(5-6 років)
15.20-16.20
Кабінет № 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:10-18:10
Кабінет № 1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет № 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19.15
Кабінет № 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19.15
Кабінет № 3
# Механавтика (5,5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Механавтика
(5,5-7 років)
13.45-14.55
Кабінет № 6
Механавтика
(5,5-7 років)
15.20-16.30 Кабінет № 6
Механавтика
(5,5-7 років)
15.00-16.10
Кабінет № 6
Механавтика
(5,5-7 років)
16.45-17.55 Кабінет № 6
# Підготовка до школи (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 15.40-16.50
Кабінет № 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 15.40-16.50
Кабінет № 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 18.30-19.40
Кабінет № 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 18:30- 19:40
Кабінет № 1
# STEM-Садок (4-6 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Stem Садок
(4-6 роки)
8:30-18:00
Кабінет № 2
Stem Садок
(4-6 роки)
8:30-18:00
Кабінет № 2
Stem Садок
(4-6 роки)
8:30-18:00
Кабінет № 2
Stem Садок
(4-6 роки)
8:30-18:00
Кабінет № 2
Stem Садок
(4-6 роки)
8:30-18:00
Кабінет № 2
# ПРОГРАМУВАННЯ ТА АНГЛІЙСЬКА МОВА (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
13:30-14:30
Кабінет № 3
# Основи робототехніки (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
11.30-13.00
Кабінет № 4
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
14.20-15.50
Кабінет № 4
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
16.10-17.40
Кабінет № 4
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
18.10-19.40
Кабінет № 4
Основи робототехніки
(1 клас,6-7 років)
18.00-19.30
Кабінет № 4
# Робототехніка Scratch (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
13.15-14.45
Кабінет № 4
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
14.20-15.50
Кабінет № 4
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
16.10-17.40
Кабінет № 4
Робототехніка Scratch
(2 клас,7-8 років)
18.00-19.30
Кабінет № 4
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас)
13.30-14:40
Кабінет № 5
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас)
16.30-17:40
Кабінет № 5
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас)
16.30-17:40
Кабінет № 5
Пізнаю світ з Minecraft
(2 клас)
18:00-19.10
Кабінет № 5
# Програмування з Minecraft: EE (3-4 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft
(3 клас)
15.00-16.10
Кабінет № 5
Програмування з Minecraft
(3 клас)
18:00-19.10
Кабінет № 5
Програмування з Minecraft
(3 клас)
16.30-17:40
Кабінет № 5
# Архітектура (8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
(3 клас,8-16 років)
10:00-12:00
Кабінет № 7
# Програмування зі Spike Prime (3+ клас,9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас,9-10 років)
13.00-14.40
Кабінет № 7
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас,9-10 років)
15:00-16.40
Кабінет № 7
Програмування зі Spike Prime
(3+ клас, 9-10 років)
18:00-19.40
Кабінет № 7
# Кіберспорт та програмування 4-5 клас
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Кіберспорт та програмування
(4-5 клас)
15:40-17:10
Кабінет № 5
# Робототехніка Spike з Python 4-5 клас
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Spike з Python
(4-5 клас)
17:30-19:30
Кабінет № 5
# Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 1 ч
(10+ років)
10:00 - 12:00
Кабінет № 5
# Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (12+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (13+ років) 14.40-16.40
Кабінет № 5
# Робототехніка Spike з Python (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Spike з Python
(10+ років)
12:20-14:20
Кабінет № 5

Контакти

Київ
Цвєтаєвої, 3. INVENTOR
Пн-пт 8:30-18:00
Сб-нд - вихідний
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 2 (лівий берег), потім 3
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 28566 дітей
Вибрати школу
Ваше місто: Київ
+38 (044) 490 90 80
Inventor, 2022.
Усі права захищено.
Завантажити мобільний додаток Android | IOS