Курси на Цвєтаєвої, 3. INVENTOR

Наші викладачі

Головіна Ірина Головіна Ірина
Викладає курси рівня STEM Junior
Короп Марія Короп Марія
Викладає курси рівня STEM Junior
Зінюк Ірина Зінюк Ірина
Викладає курси рівня STEM Middle

Розклад

# Карусель пригод з LEGO Duplo (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Карусель пригод з LEGO Duplo
(3-4 роки)
10:35-11:20
Кабінет №3
Карусель пригод з LEGO Duplo
(3-4 роки)
10:15-11:00
Кабінет №3
Карусель пригод з LEGO Duplo
(3-4 роки)
18:15-19:00
Кабінет №3
# Мульти-мікс 1.0 (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
10:00-11:00
Кабінет №1
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
17:00-18:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
18:15-19:15
Кабінет №1
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
18:10-19:10
Кабінет №2
# Анімація та програмування зі Scratch junior (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Анімація та програмування зі Scratch junior
(5-7 років)
11:15-12:15
Кабінет №1
Анімація та програмування зі Scratch junior
(5-7 років)
17:00-18:00
Кабінет №3
# Мульти-мікс 2.0 (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
11:40-12:40
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
11:15-12:15
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінет №3
# Машини та механізми (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Машини та механізми
(5.5-7 років)
12:30-13:40
Кабінет №6
Машини та механізми
(5.5-7 років)
17:45-18:55
Кабінет №6
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:10 - 19:20
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:00 - 19:10
Кабінет №1
# Dinopark (після 1 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Dinopark
(після 1 класу)
10:00-11:30
Кабінет №4
Dinopark
(після 1 класу)
16:00-17:30
Кабінет №4
Dinopark
(після 1 класу)
16:15-17:45
Кабінет №4
Dinopark
(після 1 класу)
17:45-19:15
Кабінет №4
# Робототехніка Scratch (після 2 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування Scratch
(після 2 класу)
11:50-13:20
Кабінет №4
Програмування Scratch
(після 2 класу)
17:45-19:15
Кабінет №4
# Робототехніка зі Spike Prime (після 2 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка зі Spike Prime
(після 2 класу)
13:40-15:10
Кабінет №7
# Лабораторія геймінгу (після 3 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Лабораторія геймінгу
(після 3 класу)
16:00-17:30
Кабінет №7
# Minecraft creator(після 2 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Minecraft creator
(після 2 класу)
16:10-17:30
Кабінет №5
# Пригоди, програмування і Minecraft: EE (після 3 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пригоди, програмування і Minecraft: EE
(після 3 класу)
16:10-17:30
Кабінет №5
# Створюй і досліджуй (після 3 класу)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Створюй і досліджуй
(після 3 класу)
17:45-19:15
Кабінет №7
# Більше ніж інженерія  ( 9+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Більше ніж інженерія
(9+років)
15:30-17:30
Кабінет №5
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 22786 дітей

Новини

Контакти

Київ
Цвєтаєвої, 3. INVENTOR
Пн-Пт 8:00 - 19:00
Сб 9:30 - 15:00
Нд - вихідний
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 2 (лівий берег), потім 3
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 22786 дітей
Вибрати школу