Курси на Цвєтаєвої, 3. INVENTOR

Наші викладачі

Головіна Ірина Головіна Ірина
Викладає курси рівня STEM Junior
Короп Марія Короп Марія
Викладає курси рівня STEM Junior
Зінюк Ірина Зінюк Ірина
Викладає курси рівня STEM Middle

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:35-11:20
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:35-12:20
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:15-17:00
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:20-18:05
Кабінет №3
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:40-10:40
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
10:15-11:15
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
11:20-12:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
11:05-12:05
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
13:00-14:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
12:40-13:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
14:00-15:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
14:00-15:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:20-18:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:20-18:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
Вт-Чт 18:40-19:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
Вт-Чт 18:40-19:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:40-19:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:40-19:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
19:00-20:00
Кабінет №1
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:40-12:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00-12:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:20-12:20
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:40-13:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:40-13:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:00-15:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20-18:20
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт 17:20-18:20
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40-19:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:35-19:35
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:25-19:25
Кабінет №3
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:40-11:50
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:30-12:40
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:10-13:20
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00-17:10
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:40-16:50
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:30-18:40
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
19:00-20:10
Кабінет №6
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
Сб-Нд 14:00 - 15:10
Кабінет №1
(група 5)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Сб-Нд 14:00 - 15:10
Кабінет №1
(група 5)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 15:50 - 17:00
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 15:50 - 17:00
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 17:20 - 18:30
Кабінет №1
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 17:20 - 18:30
Кабінет №1
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Пт 18:40 - 19:50
Кабінет №1
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 18:50 - 20:00
Кабінет №1
(група 4)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Вт-Чт 18:50 - 20:00
Кабінет №1
(група 4)
Підготовка до школи
(5-7 років)
Пн-Пт 18:40 - 19:50
Кабінет №1
(група 1)
# Програмування та англійська мова (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова (4-5 років) 16:20 - 17:20
Кабінет №3
Програмування та англійська мова (4-5 років) 17:20 - 18:20
Кабінет №3
Програмування та англійська мова (4-5 років) 17:20 - 18:20
Кабінет №3
# STEM-садок (4-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
STEM-садок (4-6 років) 10:00-13:00 Кабінет №1STEM-садок (4-6 років) 10:00-13:00 Кабінет №1STEM-садок
(4-6 років) 10:00-13:00 Кабінет №1
STEM-садок
(4-6 років)
10:00-13:00
Кабінет №1
STEM-садок
(4-6 років)
10:00-13:00
Кабінет №1
# Основи робототехніки (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-7 років)
09:45-11:15
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
09:45-11:15
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
11:35-13:05
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
16:10-17:40
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
16:10-17:40
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
15:30-17:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18:00-19:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18:00-19:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-7 років)
17:30-19:00
Кабінет №4
# Робототехніка Scratch (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
11:35-13:05
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
14:20-15:50
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
13:25-14:55
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
13:25-14:55
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:10-17:40
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16:10-17:40
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
18:00-19:30
Кабінет №4
# Science (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-10 років)
10:15-12:00
Кабінет №7
Science
(9-10 років)
18:10-19:55
Кабінет №7
# Програмування зі Spike Prime (3-4 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime
(3-4 клас)
12:20-14:00
Кабінет №7
Програмування зі Spike Prime
(3-4 клас)
14:20-16:00
Кабінет №7
Програмування зі Spike Prime
(3-4 клас)
16:10-17:50
Кабінет №7
Програмування зі Spike Prime
(3-4 клас)
15:20-17:00
Кабінет №7
Програмування зі Spike Prime
(3-4 клас)
18:00-19:40
Кабінет №7
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:00-17:10
Кабінет №1
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
17:30-18:40
Кабінет №1
# Архітектура  1 рівень (8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(8-16 років)
10:00-12:00
Кабінет №7
# Архітектура  2 рівень (9-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-16 років)
12:20-14:20
Кабінет №7
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2-3 клас)
14:10-15:20
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2-3 клас)
17:30-18:40
Кабінет №5
# Програмування з Minecraft: EE (3-4 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE
(3-4 клас)
16:00-17:10
Кабінет №5
Програмування з Minecraft: EE
(3-4 клас)
15:40-16:50
Кабінет №5
Програмування з Minecraft: EE
(3-4 клас)
19:00-20:10
Кабінет №5
# Робототехніка у віртуальній реальності (VR) 5-11 класи
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка у віртуальній реальності (VR) (5-11 класи)
16:30-17:30
Кабінет №5
# Робототехніка Mindstorms 3.1  (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10+ років)
09:30-11:30
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10+ років)
15:40-17:40
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10+ років)
11:50-13:50
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10+ років)
18:00-20:00
Кабінет №5
# Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-16 років)
10:15-12:15
Кабінет №5
# Developer Web програмування (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Web програмування
(12-16 років)
12:35-14:35
Кабінет №5
# Робототехніка у віртуальній реальності (VR) (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка у віртуальній реальності (VR) (10+ років) 16:30-17:30 Кабінет №5
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей

Новини

Контакти

Київ
Цвєтаєвої, 3. INVENTOR
Пн-Пт 9:30-20:00
Сб-Нд 9:00-19:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 2 (лівий берег), потім 3
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей
Вибрати школу