Курси на Цвєтаєвої, 3. INVENTOR

Наші викладачі

Головіна Ірина Головіна Ірина
Викладає курси рівня STEM Junior
Короп Марія Короп Марія
Викладає курси рівня STEM Junior
Зінюк Ірина Зінюк Ірина
Викладає курси рівня STEM Middle

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10.00-10.45
Каб.3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11.30-12.15
Каб.3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16.15-17:00
Каб.3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16.45-17.30
Каб.3
Группа 1
Каб.3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
Вт-Чт 17.30-18.15
Группа 1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
Вт-Чт 17.30-18.15
Каб.3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17.15-18.00
Каб.3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17.30-18.15
Каб.3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16.30-17.15
Каб.3
Каб.3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19.00-19.45
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10.15-11.15
Каб.2
Наука про світ
(4-5 років)
10.00-11.00
Каб.2
Наука про світ
(4-5 років)
10.15-11.15
Каб.2
Наука про світ
(4-5 років)
12.30-13.30
Каб.3
Наука про світ
(4-5 років)
12.15-13.15
Каб.3
Наука про світ
(4-5 років)
13.45-14.45
Каб.2
Наука про світ
(4-5 років)
14.00-15.00
Каб.2
Группа 1
Наука про світ
(4-5 років)
Вт-Чт
16.15-17.15
Каб.3
Наука про світ
(4-5 років)
16.00-17.00
Каб.2
Группа 1
Наука про світ
(4-5 років)
Вт-Чт
16.15-17.15
Каб.3
Наука про світ
(4-5 років)
15.00-16.00
Каб.3
Наука про світ
(4-5 років)
17.30-18.30
Каб.3
Наука про світ
(4-5 років)
16.00 -17.00
Каб.2
Наука про світ
(4-5 років)
16.00 -17.00
Каб.2
Наука про світ
(4-5 років)
17.15-18.15
Каб.3
Наука про світ
(4-5 років)
17.15-18.15
Каб.2
Наука про світ
(4-5 років)
17.45-18.45
Каб. 3
Наука про світ
(4-5 років)
18.15-19.15
Каб.3
Наука про світ
(4-5 років)
18.30-19.30
Каб. 2
Группа 2
Наука про світ
(4-5 років)
Вт-Чт
18.30 -19.30
Каб.2
Группа 2
Наука про світ
(4-5 років)
Вт-Чт
18.30 -19.30
Каб.2
Наука про світ
(4-5 років)
18.30-19.30
Каб. 2
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10.15-11.15
Каб.2
Цікава інженерія
(5-6 років)
10.15-11.15
Каб.3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11.00-12.00
Каб.3
Группа 3
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт-Чт
11.30-12.30
Каб.2
Группа 3
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт-Чт
11.30-12.30
Каб.2
Цікава інженерія
(5-6 років)
11.15-12.15
Каб.2
Цікава інженерія
(5-6 років)
11.30 -12.30
Каб.2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12.45-13.45
Каб.2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12.30-13.30
Каб.2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12.45 -13.45
Каб.2
Цікава інженерія
(5-6 років)
13.45-14.45
Каб.3
Цікава інженерія
(5-6 років)
13.30-14.30
Каб.3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16.00-17.00
Каб. 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
15.15-16.15
Каб.3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16.00-17.00
Каб.2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16.15-17.15
Каб.3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17.15-18.15
Каб.1
Группа 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт-Чт
17.15-18.15
Каб.2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17.15-18.15
Каб.2
Группа 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт-Чт
17.15-18.15
Каб.2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17.15-.8.15
Каб.1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17.15-18.15
Каб.2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18.30 -19.30
Каб.2
Каб.3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18.30-19.30
Группа 1
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт-Чт 18.30-19.30
Каб.3
Группа 1
Цікава інженерія
(5-6 років)
Вт-Чт 18.30-19.30
Каб.3
# Підготовка до школи (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Группа 5
Підготовка до школи
(5-6 років)
Ср 19.00-
Нд 13.00
Каб.1
Підготовка до школи
Пн-Пт
(5-6 років)
15:45-16:55
Каб.1
Группа 2
Підготовка до школи
(5-6 років)
Вт-Чт 15.30-16.40
Каб.1
Группа 2
Підготовка до школи
(5-6 років)
Вт-Чт 15.30-16.40
Каб.1
Підготовка до школи
Пн-Пт
(5-6 років)
15:45-16:55
Каб.1
Группа 3
Підготовка до школи
Вт-Чт
17.00-18.10
Каб.1
Группа 3
Підготовка до школи
Вт-Чт
17.00-18.10
Каб.1
Группа 1
Підготовка до школи
Пн-Пт
(5-6 років)
18.30-19.40
Каб.1
Группа 4
Підготовка до школи
Вт-Чт
(5-6 років)
18.30-19.40
Каб.1
Группа 5
Підготовка до школи
(5-6 років)
Ср 19.00-
Нд 13.00
Каб.1
Группа 4
Підготовка до школи
Вт-Чт
(5-6 років)
18.30-19.40
Каб.1
Группа 1
Підготовка до школи
Пн-Пт
(5-6 років)
18.30-19.40
Каб.1
# Початкова механіка (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(6-7 років)
10.00-11.10
Каб.6
Початкова механіка
(6-7 років)
Нд 10.00-11.10
Каб.6
Початкова механіка
(6-7 років)
Нд 11.30-12.40
Каб.6
Початкова механіка
(6-7 років)
14.15-15.25
Каб.6
Початкова механіка
(6-7 років)
15.00-16.10
Каб.6
Початкова механіка
(6-7 років)
16.00-17.10
Каб.6
Початкова механіка
(6-7 років)
16.00-17.10
Каб.6
Початкова механіка
(6-7 років)
16.30-17.40
Каб.6
Початкова механіка
(6-7 років)
17.30-18.40
Каб.6
Початкова механіка
(6-7 років)
17.30-18.40
Каб.6
Початкова механіка
(6-7 років)
19.00-20.10
Каб.6
Початкова механіка
(6-7 років)
19.00-20.10
Каб.6
# STEM-Садочок (4-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
STEM-Садочок
(4-6 років)
10.00-13.00
Каб.2
STEM-Садочок
(4-6 років)
10.00-13.00
Каб.2
STEM-Садочок
(4-6 років)
10.00-13.00
Каб.2
# Основи робототехніки (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-7 років)
09.45-11.15
Каб.4
Основи робототехніки
(6-7 років)
11.35-13.05
Каб.4
Основи робототехніки
(6-7 років)
13.25-14.55
Каб.4
Основи робототехніки
(6-7 років)
14.20-15.50
Каб.4
Основи робототехніки
(6-7 років)
15.15-16.45
Каб.4
Основи робототехніки
(6-7 років)
15.20-16.50
Каб.4
Основи робототехніки
(6-7 років)
16.10-17.40
Каб.4
Основи робототехніки
(6-7 років)
16.10-17.40
Каб.4
Каб.4_Основи робототехніки
17.10-18.40
Основи робототехніки
(6-7 років)
18.00-19.30
Каб.4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18.00-19.30
Каб.4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18.00-19.30
Каб.4
Основи робототехніки
(6-7 років)
18.00-19.30
Каб.4
# Робототехніка Scratch (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
09.45-11.15
Каб.4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
11.35-13.05
Каб.4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
13.25-14.55
Каб.4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16.10-17.40
Каб.4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16.10-17.40
Каб.4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
16.10-17.40
Каб.4
Робототехніка Scratch
(7-8 років)
18.00-19.30
Каб.4
# Захоплююча математика 1 рівень (6-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика, рівень1
(1клас)
11.35-12.45
Кабінет 1
Захоплююча математика, рівень1
(1клас) 16:00-17:10
Кабінет 1
# Захоплююча математика 2 рівень (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика, рівень 2
(2 клас)
13.05-14.15
Кабінет 1
Захоплююча математика, рівень 2
(2 клас)
17:30-18:40
Кабінет 1
# Kid's project, 2 рівень (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kid’s project (2)
(8-9 років)
14.10-15.55
Кабінет
# Kid's project, 1 рівень (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kid’s project (Р1)
(7-9 років)
16.05-17:50
Кабінет 7
Kid’s project (Р1)
(7-9 років)
16.15-18.00
Кабінет 7
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
12.20-13.50
Кабінет 6
Практична механіка
(8-9 років)
16.15-17.45
Кабінет 6
Практична механіка
(8-9 років)
18.10-19.40
Кабінет 6
Практична механіка
(8-9 років)
18.15-19.45
Кабінет 6
# Science (9-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-10 років)
10.15-12.00
Кабінет 7
Science
(9-10 років)
16.05-17.50
Кабінет 7
Science
(9-10 років)
16.10-17.55
Кабінет 7
# Архітектура 1 рівень (8-14 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
рівень 1
(8-14 років)
10.00-12.00
Каб.7
Архітектура
рівень 2
(8-14 років)
12.20-14.20
Каб.7
Архітектура
рівень 1
(8-14 років)
16.00-18.00
Каб.7
Архітектура
рівень 1
(8-14 років)
15.00-17.00
Каб.7
Архітектура
рівень 2
(8-14 років)
18.20-20.20
Каб.7
# Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас - 8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
16.00-17.10
Кабінет 5
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
15.40-16.50
Кабінет 5
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
17.30-18.40
Кабінет 5
Пізнаю світ з Minecraft
(2-3 клас)
19.00-20.10
Кабінет 5
# Програмування з Minecraft (3-4 клас - 9+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
16.00-17.10
Кабінет 5
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
14.10-15.20
Кабінет 5
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
17.30-18.40
Кабінет 5
Програмування з Minecraft
(3-4 клас)
19.00-20.10
Кабінет 5
# Робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms 3.3
(10+ років)
9.30-11.30
Кабінет 5
Робототехніка Mindstorms 3.1
(10+ років)
11.50-13.50
Кабінет 5
Проектна роб.
(10+ років)
15.30-17.30
Кабінет 5
Робототехніка Mindstorms 3.1
(10+ років)
15:40-17:40
Кабінет 5
Робототехніка Mindstorms 3.1
(10+ років)
12.35-14.35
Кабінет 5
Робототехніка Mindstorms 3.1
18:00-20:00
Кабінет 5
# First startup (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup
(10+ років)
17.50-20.20
Кабінет 5
# Developer Електроніка та програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Електроніка та програмування (WEB)
(12-15 років)
15.10-17.10
Кабінет 5
Developer Електроніка та програмування (WEB-програмування)
(12-15 років)
17.50-19.50
# Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(ІІІ сем)
10.15-12.15
Кабінет 5
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14824 дітей

Новини

Контакти

Київ
Цвєтаєвої, 3. INVENTOR
Пн-Пт 9.30-20.30
Сб 09.30-19.30
Нд 09.30-18.30
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 2 (лівий берег), потім 3
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14824 дітей
Вибрати школу