Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
09:00-09:45
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:25-12:10
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:45-11:30
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00-16:45
Кабінет №4
Група 1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00-16:45
Кабінет №4
Група 1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:00-16:45
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:00
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:00-17:45
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45-18:30
Кабінет №4
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
11:25-12:25
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
12:25-13:25
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
11:15-12:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
11:45-12:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
13:45-14:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
14:15-15:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
15:45-16:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00
Кабінет №4
Група 2
Наука про світ
(4-5 років)
17:00-18:00
Кабінет №4
Група 2
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
18:15-19:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
18:15-19:15
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
18:45-19:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
19:15-20:15
Кабінет №4
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:20-13:20
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:30-12:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:10-17:10
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15-12:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
09:30-10:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30-13:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:00-14:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:15-16:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:00-18:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінет №4
Група 3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15-19:15
Кабінет №4
Група 3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00-19:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:40-13:50
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:10-14:20
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00-17:10
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:00-16:10
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:35-15:45
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:15-18:25
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:25-17:35
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:50-20:00
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:40-19:50
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:50-19:00
Кабінет №1
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:25 - 18:35
Кабінет №1
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:25 - 18:35
Кабінет №1
(група 3)
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:00-10:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:50-12:20
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:10-14:40
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:00-16:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:50-18:20
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30-18:00
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:20-17:50
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:50-18:20
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30-18:00
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:00-18:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:40-20:10
Кабінет №3
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
09:30-11:00
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:40-14:10
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:20-12:50
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:00-16:30
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
14:40-16:10
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:10-16:40
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:50-19:20
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:40-20:10
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:10-19:40
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20-19:50
Кабінет №3
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
11:05-12:50
Кабінет №1
Science
(9-12 років)
12:55-14:40
Кабінет №1
Science
(9-12 років)
16:00-17:45
Кабінет №1
Science
(9-12 років)
17:50-19:35
Кабінет №1
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
09:15 - 10:45
Кабінет №1
Практична механіка
(8-9 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №1
Практична механіка
(8-9 років)
18:05 - 19:35
Кабінет №1
# Kid's project 1 рівень (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kid's project 1 рівень (7-9 років)
17:30 - 19:15
Кабінет №1
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
14:30-15:40
Кабінет №1
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:00-16:10
Кабінет №3
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
16:00-17:10
Кабінет №1
# Архітектура  1 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
16:00-18:00
Кабінет №2
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
18:20-20:20
Кабінет №2
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
17:00-19:00
Кабінет №2
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:30-17:40
Кабінет №2
# Програмування з Minecraft: EE (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE
(10+ років)
15:00-16:10
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
17:55-19:05
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
15:10-16:20
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
19:20-20:30
Кабінет №2
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
09:30 - 11:30
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
11:50-13:50
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
12:50-14:50
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
16:00-18:00
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
18:20-20:20
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
18:20-20:20
Кабінет №2
# Проектна робототехніка Mindstorms (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Проектна робототехніка Mindstorms
(10+ років)
16:00-18:00
Кабінет №2
# Developer Електроніка та програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Електроніка та програмування
(12-15 років)
17:30-20:00
Кабінет №2
# Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (13-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(13-15 років)
14:10-16:10
Кабінет №2
# First startup (10-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup
(10-15 років)
10:00-12:30
Кабінет №2
# Developer Web програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Web програмування
(12-15 років)
18:20-20:20
Кабінет №2
# Підготовка до WRO (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до WRO
(10+ років)
16:00 - 18:00
Кабінет №2
# Робототехніка у віртуальній реальності (VR) (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка у віртуальній реальності (VR) (10+ років) 14:30-15:45 Кабінет №2

Контакти

Київ
Златоустівська, 55. INVENTOR
Пн-пт 09.30-20.30
Сб 08.30-20.00
Нд 08.45-20.00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 1
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 10477 дітей
Вибрати школу