Курси на Златоустівська, 55. INVENTOR

Наші викладачі

Ходаківська Тамара Ходаківська Тамара
Викладає курси рівня STEM Junior
Обух Тетяна Обух Тетяна
Викладає курси рівня STEM Junior

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:20-11:05
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
09:30-10:15
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:05-17:50
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:05-17:50
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:25-12:10
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:25-19:10
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:25-19:10
Кабінет №4
Група 1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:25-19:10
Кабінет №4
Група 1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15
Кабінет №4
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:00-10:00
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
10:35-11:35
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
11:25-12:25
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
12:30-13:30
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
17:05-18:05
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
15:45-16:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
12:45-13:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
18:10-19:10
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
17:10-18:10
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
# Програмування та англійська мова (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
13:15-14:15
Кабінет №4
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
9:15-10:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:55-12:55
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:05-12:05
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:05-13:05
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:00-15:00
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:35-15:35
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30-18:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:05-18:05
Кабінет №4
Група 3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:05-18:05
Кабінет №4
Група 3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:10-19:10
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:30-15:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:05-18:05
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40-19:40
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00-20:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:50-16:50
Кабінет №4
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:35-11:45
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:30-18:40
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:25-14:35
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:10-15:20
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:50-20:00
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:40-19:50
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:40-16:50
Кабінет №1
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №1
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №1
(група 3)
# STEM-садок (4-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
STEM-садок
(4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №3
STEM-садок
(4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №3
STEM-садок
(4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №3
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:00-10:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:05-12:35
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:00-16:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:50-18:20
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:00-16:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
Кабінет №3
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:50-12:20
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:00-14:30
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:50-18:20
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:50-18:20
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30-18:00
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30-18:00
Кабінет №3
# Програмування зі Spike Prime (8-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
12:40-14:20
Кабінет №3
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
16:00-17:40
Кабінет №1
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
18:40-20:20
Кабінет №3
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
18:40-20:20
Кабінет №3
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
18:40-20:20
Кабінет №3
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
18:00-19:45
Кабінет №1
# Kid's project 1 рівень (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kid's project 1 рівень
(7-8 років)
18:20-20:05
Кабінет №3
# Архітектура  1 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
17:00-19:30
Кабінет №2
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
11:00-12:10
Кабінет №2
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:30-17:40
Кабінет №2
# Програмування з Minecraft: EE (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
09:30-10:40
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
18:00-19:10
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
16:30-17:40
Кабінет №2
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
12:30-14:30
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
16:00-18:00
Кабінет №2
# Developer Web програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Web програмування
(12-15 років)
18:20-20:20
Кабінет №2
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 21331 дітей

Новини

Контакти

Київ
Златоустівська, 55. INVENTOR
Пн-Пт 9:30-20:30
Сб-Нд 9:00-20:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 1
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 21331 дітей
Вибрати школу