Курси на Златоустівська, 55. INVENTOR

Наші викладачі

Обух Тетяна Обух Тетяна
Викладає курси рівня STEM Junior
Мельник Віталіна Мельник Віталіна
Викладає курси STEM Middle
Шепелєва Вікторія Шепелєва Вікторія
Викладає курси рівня STEM Middle
Сергій Гаврилюк Сергій Гаврилюк
Викладає курси рівня STEM Senior

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00-10:45
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:20-11:05
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
09:30-10:15
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:05-17:50
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:05-17:50
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:25-19:10
Кабінет №4
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:25-19:10
Кабінет №4
Група 1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:25-19:10
Кабінет №4
Група 1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15
Кабінет №4
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
09:00-10:00
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
10:35-11:35
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
11:25-12:25
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
12:45-13:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
17:05-18:05
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
15:45-16:45
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
18:10-19:10
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
17:10-18:10
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
Наука про світ
(4-5 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
# Програмування та англійська мова (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
19:30-20:30
Кабінет №4
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
15:45-16:45
Кабінет №4
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
13:15-14:15
Кабінет №4
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
9:15-10:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:55-12:55
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:05-12:05
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:05-13:05
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:45-16:45
Кабінет №4
Група 1
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:45-16:45
Кабінет №4
Група 1
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:30-15:30
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30-18:30
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:05-18:05
Кабінет №4
Група 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:05-18:05
Кабінет №4
Група 2
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:50-16:50
Кабінет №4
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:05-18:05
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:30-20:30
Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40-19:40
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00-20:00
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:10-19:10
Кабінет №4
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:30 - 12:40
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:35-11:45
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:30-18:40
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:40-16:50
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:25-14:35
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:40-16:50
Кабінет №0
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:50-20:00
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:40-19:50
Кабінет №1
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №1
(група 1)
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №1
(група 2)
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №1
(група 3)
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №1
(група 3)
# STEM-садок (4-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
STEM-садок
(4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №3
STEM-садок
(4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №3
STEM-садок
(4-6 років)
10:00 - 13:00
Кабінет №3
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
09:00-10:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:05-12:35
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:00-16:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:50-18:20
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:00-16:30
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20-19:50
Кабінет №3
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:50-12:20
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:00-14:30
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:50-18:20
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:50-18:20
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30-18:00
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30-18:00
Кабінет №3
# Програмування зі Spike Prime (8-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
12:40-14:20
Кабінет №3
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
11:20-13:00
Кабінет №1
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
16:00-17:40
Кабінет №1
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
18:40-20:20
Кабінет №3
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
18:40-20:20
Кабінет №3
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
18:40-20:20
Кабінет №3
Програмування зі Spike Prime
(8-10 років)
17:10-18:50
Кабінет №1
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
18:00-19:45
Кабінет №1
# Kid's project 1 рівень (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kid's project 1 рівень
(7-8 років)
18:20-20:05
Кабінет №3
# Архітектура  1 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(9-15 років)
17:00-19:00
Кабінет №2
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
18:20-20:20
Кабінет №2
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
11:00-12:10
Кабінет №2
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:30-17:40
Кабінет №2
# Програмування з Minecraft: EE (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
09:30-10:40
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
18:00-19:10
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
16:30-17:40
Кабінет №2
Програмування з Minecraft: EE
(8-11 років)
14:20-15:30
Кабінет №2
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
9:30-11:30
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
11:50-13:50
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
12:30-14:30
Кабінет №2
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
16:00-18:00
Кабінет №2
# Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (13-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-16 років)
15:00-17:00
Кабінет №2
# First startup (10-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup
(10-15 років)
17:00-19:30
Кабінет №2
# Developer Web програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Web програмування
(12-15 років)
18:20-20:20
Кабінет №2
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей

Новини

Контакти

Київ
Златоустівська, 55. INVENTOR
Пн-Пт 9:30-20:30
Сб-Нд 9:00-20:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490-90-80
Оберіть клавішу 1 (правий берег), потім 1
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей
Вибрати школу