Курси на вул. Липинського, 9

Наші викладачі

Махновець Ганна Махновець Ганна
Викладає курси рівня STEM Senior
Кирилюк Вікторія Кирилюк Вікторія
Викладає курси рівня STEM Middle
Саванюк Андрій Саванюк Андрій
Викладає курси рівня STEM Middle
Хемич Мар'яна Хемич Мар'яна
Викладає курси рівня STEM Junior

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток (Група 5)
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1 (Чорна М.)
Ранній розвиток (Група 1)
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №1 (Чорна М.)
Ранній розвиток (Група 1)
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №1 (Чорна М.)
Ранній розвиток (Група 5)
(3-4 роки)
11:00 - 11:45
Кабінет №1 (Чорна М.)
Ранній розвиток (Група 4)
(3-4 роки)
18:20 - 19:05
Кабінет №1 (Чорна М.)
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ (Група 2)
(4-5 років)
17:15-18:15
Кабінет №1 (Косолапова К.)
Наука про світ
(4-5 років)
12:00 - 13:00
Кабінет №1 (Чорна М.)
Наука про світ (Група 3)
(4-5 років)
17:30-18:30
Кабінет №1 (Косолапова К.)
Наука про світ (Група 1)
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет №1 (Чорна М.)
Наука про світ (Група 1)
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет №1 (Чорна М.)
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Наука про світ (Група 4)
(4-5 років)
17:10-18:10
Кабінет №1 (Косолапова К.)
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:20 - 14:20
Кабінет №1 (Косолапова К.)
Цікава інженерія (Група 1)
(5-6 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №1 (Чорна М.)
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00 - 16:00
Кабінет №1 (Косолапова К.)
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Цікава інженерія (Група 1)
(5-6 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Цікава інженерія (Група 1)
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №1 (Чорна М.)
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:20 - 12:30
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет №2 (Косолапова К.)
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи(Група 2)
(5-6 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №2 (Чорна М.)
Підготовка до школи(Група 2)
(5-6 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №2 (Чорна М.)
Підготовка до школи(Група 1)
(5-6 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Підготовка до школи(Група 1)
(5-6 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Підготовка до школи(Група 3)
(5-6 років)
18:40 - 19:50
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Підготовка до школи(Група 3)
(5-6 років)
18:40 - 19:50
Кабінет №2 (Косолапова К.)
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
12:00 - 13:30
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:00 - 15:30
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:50 - 19:20
Кабінет №4 (Саванюк А.)
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:50 - 19:20
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:45 - 19:15
Кабінет №4 (Ніна)
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:30 - 19:00
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
17:40 - 19:25
Кабінет №3 (Саванюк А.)
Science
(9-12 років)
10:00 - 11:45
Кабінет №3 (Саванюк А.)
Science
(9-12 років)
17:50 - 19:35
Кабінет №3 (Саванюк А.)
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
17:40 - 19:10
Кабінет №2 (Саванюк А.)
# Архітектура (8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
(9-16 років)
17:30 - 19:30
Кабінет №3 (Притолюк Я.)
Архітектура
(9-16 років)
14:30 - 16:30
Кабінет №3
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
12:00 - 14:00
Кабінет №3 (Саванюк А.)
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
17:50 - 19:50
Кабінет №3 (Саванюк А.)
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 25448 дітей

Новини

Контакти

Луцьк
вул. Липинського, 9
Телефонуйте:
(066) 538-30-58
(098) 538-30-58
(073) 538-30-58
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 25448 дітей
Вибрати школу