Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток (Група 5)
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1 (Чорна М.)
Ранній розвиток (Група 1)
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №1 (Чорна М.)
Ранній розвиток (Група 1)
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №1 (Чорна М.)
Ранній розвиток (Група 5)
(3-4 роки)
11:00 - 11:45
Кабінет №1 (Чорна М.)
Ранній розвиток (Група 4)
(3-4 роки)
18:20 - 19:05
Кабінет №1 (Чорна М.)
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ (Група 2)
(4-5 років)
17:15-18:15
Кабінет №1 (Косолапова К.)
Наука про світ
(4-5 років)
12:00 - 13:00
Кабінет №1 (Чорна М.)
Наука про світ (Група 3)
(4-5 років)
17:30-18:30
Кабінет №1 (Косолапова К.)
Наука про світ (Група 1)
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет №1 (Чорна М.)
Наука про світ (Група 1)
(4-5 років)
18:30-19:30
Кабінет №1 (Чорна М.)
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Наука про світ (Група 4)
(4-5 років)
17:10-18:10
Кабінет №1 (Косолапова К.)
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:20 - 14:20
Кабінет №1 (Косолапова К.)
Цікава інженерія (Група 1)
(5-6 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №1 (Чорна М.)
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00 - 16:00
Кабінет №1 (Косолапова К.)
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Цікава інженерія (Група 1)
(5-6 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Цікава інженерія (Група 1)
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №1 (Чорна М.)
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
11:20 - 12:30
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет №2 (Косолапова К.)
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи(Група 2)
(5-6 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №2 (Чорна М.)
Підготовка до школи(Група 2)
(5-6 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №2 (Чорна М.)
Підготовка до школи(Група 1)
(5-6 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Підготовка до школи(Група 1)
(5-6 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Підготовка до школи(Група 3)
(5-6 років)
18:40 - 19:50
Кабінет №2 (Косолапова К.)
Підготовка до школи(Група 3)
(5-6 років)
18:40 - 19:50
Кабінет №2 (Косолапова К.)
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
12:00 - 13:30
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:00 - 15:30
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:50 - 19:20
Кабінет №4 (Саванюк А.)
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:50 - 19:20
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:45 - 19:15
Кабінет №4 (Ніна)
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:30 - 19:00
Кабінет №4 (Дмитрук Н.)
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
17:40 - 19:25
Кабінет №3 (Саванюк А.)
Science
(9-12 років)
10:00 - 11:45
Кабінет №3 (Саванюк А.)
Science
(9-12 років)
17:50 - 19:35
Кабінет №3 (Саванюк А.)
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
17:40 - 19:10
Кабінет №2 (Саванюк А.)
# Архітектура (8-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
(9-16 років)
17:30 - 19:30
Кабінет №3 (Притолюк Я.)
Архітектура
(9-16 років)
14:30 - 16:30
Кабінет №3
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
12:00 - 14:00
Кабінет №3 (Саванюк А.)
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
17:50 - 19:50
Кабінет №3 (Саванюк А.)

Контакти

Луцьк
вул. Липинського, 9
Телефонуйте:
(066) 538-30-58
(098) 538-30-58
(073) 538-30-58
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 24543 дітей
Вибрати школу