Карпатський табір 2021 «Грай, рухайся, твори»

news

Тільки до 15.05 діє знижка  -10%
Літо поруч - зроби його ОСОБЛИВИМ 

Лише ДВА заїзди цього літа, тому поспішай :
1. 3.07-9.07 (1-4кл) 
2. 10.07-19.07 (4-7кл) 

В програмі :
• Роботи, місії програмування
• Походи
• Квести
• Майстерки
• Сплав
• Дружня ватра і співи

Локація:
смт. Славське, готельний комплекс «Наталі» 4*

Реєструйся за посиланням: https://vynahidnyklviv.wixsite.com/inventor-camp

Наш табір цього літа буде вф смт. Славське Львівської області у готельному комплексі  «Наталі» серед високих гір, в долині річки Опір та біля підніжжя гори Високий Верх. На території табору розташовані дерев’яні альтанки, басейн із підігрівом, спортивний майданчик, та навіть шезлонги для прийому сонячних ванн.  Незабутні враження від мандрівки на гору Високий Верх та до Тустані, де колись розташовувалась давня фортеця, а зараз є місцем для найбільшого однойменного середньовічного фестивалю західної України. Унікальний досвід сплаву по річці Опір із фаховими інструкторами.

Програма: лідерство, командотворчі ігри, акторська та ораторська майстерність, робототехніка, конструювання, фізичні та хімічні експерименти, FLL місії  присвячені мотивації до активних дій і руху, перетворенню звичайних місць та речей на власні ігрові зони чи дослідницькі центри, спортивні ігри, виготовлення власних середньовічних інструментів та їх застосування, творчі майстер-класи, скелелазіння, походи в гори, сплав річкою, забави на Купала ватри та багато іншого.

День у таборі

8:00 - пробудження, вмивання, прибирання

8:15 – руханка, активізуюча гра

9:00 - сніданок

9:45 - планування цілей на день, оголошення лідерів команд

10:00 - 1-ша ротація занять (акторська майстерність і імпровізація; співи; виготовлення середньовічних інструментів; майстер-класи по роботі з папером, тістом, із виживання; в’язання вузлів; скелелазіння; командні та спортивні ігри; лідерство)

11:45 – робототехнічне конструювання (ознайомлення з місіями, правила робототехнічних місій, нарахування балів)

14:00 - обід

14:30 - вільний час

15:30 - 2-га ротація занять (походи; футбол; волейбол; спортивні змаги; стрільба з лука; купання; складання наметів; ліплення вареників та ін.)

17:30 – підготовка до вечірньої програми

18:00 – тематичне конструювання (звіт за день; розробка коміксу для батьків)

19:00 – вечеря

19:30 – дзвонимо батькам

20:00 - вечірня програма (дискотека; інтелектуальні змаги в вигляді вікторини; шоу талантів; акторські виступи біля ватри; частування; тематичні вечірки; спілкування, споглядання за зорями та ін.)

22:00 - аналіз дня з наставником, підготовка до сну

22:30 – початок сну