Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:10 - 10:55
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:10 - 10:55
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:45 - 17:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:10 - 11:55
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:10 - 12:55
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00 - 19:45
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00 - 19:45
Кабінет №2
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
11:00 - 12:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
14:00 - 15:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:20 - 14:20
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:00 - 15:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:15 - 16:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15 - 17:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №3
# Програмування та англійська мова (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Програмування та англійська мова
(4-5 років)
15:00 - 16:00
Кабінет №2
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:00 - 11:10
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
12:20 - 13:30
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:45 - 14:55
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:00 - 16:10
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:40- 19:50
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:45- 19:55
Кабінет №1
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:25 - 18:35
Кабінет №4
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:25 - 18:35
Кабінет №4
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет №4
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет №4
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
12:00 - 13:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:15 - 14:45
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:15 - 16:45
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:15- 19:45
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:15- 19:45
Кабінет №1
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:15- 19:45
Кабінет №4
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:10 - 11:40
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:30 - 12:00
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:15 - 19:45
Кабінет №4
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
14:30 - 16:15
Кабінет №1
Science
(9-12 років)
18:00 - 19:45
Кабінет №1
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
16:15 - 17:45
Кабінет №1
Практична механіка
(8-9 років)
18:00 - 19:30
Кабінет №1
Практична механіка
(8-9 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №1
# Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура  1 рівень (8-15 років)
12:20 - 14:20
Кабінет №1
Архітектура  1 рівень (8-15 років)
15:00 - 17:00
Кабінет №1
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура  2 рівень (9-15 років)
10:00 - 12:00
Кабінет №1
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Курс «Пізнаю світ з Minecraft: EE»
2-3 клас
16:30 - 17:40
Кабінет №1
# Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
16:20- 17:30
Кабінет №1
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
10:00 - 12:00
Кабінет №1
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
12:15- 14:15
Кабінет №1
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
16:20 - 18:20
Кабінет №1
# Підготовка WRO (10-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка WRO
(10-13 років)
17:40 19:40
Кабінет №1

Контакти

Львів
просп. Червоної Калини, 62а
Пн-Нд 10:00-20:00
Телефонуйте:
(093) 760 37 61
(066) 679 00 97
(067) 675 53 05
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 24547 дітей
Вибрати школу