Курси на просп. Червоної Калини, 62а

Наші викладачі

Соколик Уляна Соколик Уляна
Викладає курси рівня STEM Junior
Кедеш Ернест Кедеш Ернест
Викладає курси рівня STEM Junior
Чемерис Дмитро Чемерис Дмитро
Викладає курси рівня STEM Senior
Уліцький Володимир Уліцький Володимир
Викладає курси рівня STEM Senior

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:10 - 10:55
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:25 - 13:10
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:45 - 19:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:45 - 19:30
Кабінет №2
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
13:10 - 14:10
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
13:10 - 14:10
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
14:00 - 15:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
11:25 - 12:25
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
15:00 - 16:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:40 - 17:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:10 - 11:10
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:10 - 12:10
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:50 - 12:50
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:50 - 12:50
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30 - 14:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:00 - 15:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15 - 17:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15 - 17:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:20 - 16:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:15 - 16:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:45 - 18:45
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15 - 17:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:55 - 18:55
Кабінет №3
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:40 - 16:50
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:00 - 15:10
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:00 - 15:10
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:30 - 16:40
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:40 - 19:50
Кабінет №4
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:30 - 11:40
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:30 - 11:40
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:25 - 18:35
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:25 - 18:35
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:50 - 20:00
Кабінет №1
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:10 - 11:40
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:50 - 13:20
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20- 19:50
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20- 19:50
Кабінет №4
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:20 - 18:50
Кабінет №4
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:00 - 13:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:30 - 17:00
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:20 - 19:50
Кабінет №4
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
16:00 - 17:45
Кабінет №1
Science
(9-12 років)
15:00 - 16:45
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
18:00 - 19:45
Кабінет №1
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
16:15 - 17:45
Кабінет №1
Практична механіка
(8-9 років)
16:00- 17:30
Кабінет №1
Практична механіка
(8-9 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №1
# Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура  1 рівень (8-15 років)
10:00 - 12:00
Кабінет №1
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура  2 рівень (9-15 років)
12:20 - 14:20
Кабінет №1
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
10:00 - 12:00
Кабінет №1
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
12:20- 14:20
Кабінет №1
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
18:00 - 20:00
Кабінет №1
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
17:50 - 19:50
Кабінет №1
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей

Новини

Контакти

Львів
просп. Червоної Калини, 62а
Пн-Нд 10:00-20:00
Телефонуйте:
(093) 760 37 61
(066) 679 00 97
(067) 675 53 05
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 18142 дітей
Вибрати школу