Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки) 10:00 - 10:45 Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки) 11:00 - 11:45 Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки) 11:15 - 12:00 Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки) 12:00 - 12:45 Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки) 17:15 - 18:00 Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки) 17:25 - 18:05 Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки) 17:25 - 18:05 Кабінет №2
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:15- 11:15
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
10:00- 11:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
12:45- 13:25
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
13:00- 14:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
13:30- 14:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00- 17:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00- 17:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00- 17:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:15- 17:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:00- 17:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
15:45- 16:45
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:30- 18:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:15- 19:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:30- 19:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:20- 19:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:20- 19:20
Кабінет №2
# Програмування та англійська мова (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова (4-5 років) 17:15 - 18:15 Кабінет 3Програмування та англійська мова (4-5 років) 17:20 - 18:20 Кабінет 3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:50 - 12:50
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:50 - 12:50
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:30 - 12:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15 - 13:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:30 - 15:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15 - 17:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:30 - 19:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №2
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:00 - 15:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №3
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:20 - 11:30
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:20 - 11:30
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:30 - 19:40
Кабінет №3
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:30 - 12:00
Кабінет №3
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:45 - 13:15
Кабінет №1
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №1
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №1
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №1
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:15 - 13:30
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:45 - 19:15
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:15 - 19:45
Кабінет №3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:25 - 19:55
Кабінет №1
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
14:15 - 15:45
Кабінет №1
Практична механіка
(8-9 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №1
Практична механіка
(8-9 років)
15:30 - 17:00
Кабінет №1
Практична механіка
(8-9 років)
15:30 - 17:00
Кабінет №3
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
10:00 - 11:45
Кабінет №1
Science
(9-12 років)
17:45 - 19:30 Кабінет №1
Science
(9-12 років)
13:30 - 15:315 Кабінет №1
# Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура (8-15 років) 15:30 -17:30 Кабінет 3
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура (8-15 років) 17:45 - 19:45 Кабінет 3
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років) 14:00 - 15:10 Кабінет 3
Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років) 17:00 - 18:10 Кабінет 1
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.3.1
(10-13 років)
12:00 - 14:00
Кабінет №1
Робототехніка Mindstorms ч.3.1
(10-13 років)
15:30 - 17:30
Кабінет №1
Робототехніка Mindstorms ч.3.3.
(10-13 років)
17:45 - 19:45
Кабінет №1
# Підготовка до WRO ( 10+)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до WRО (10+) 17:15 - 19:15 Кабінет 1

Контакти

Львів
просп. Чорновола 67г
Пн-Нд 10:00-20:00
Телефонуйте:
(067) 673 06 03
(050) 371 58 10
(093) 866 84 51
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 24537 дітей
Вибрати школу