Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:10 - 10:55
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:45 - 17:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:45 - 17:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00 - 19:45
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:10 - 10:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:10 - 11:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:10 - 11:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:10 - 12:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:10 - 12:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00 - 19:45
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00 - 19:45
Кабінет №3
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
12:20 - 13:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
13:45 - 14:45
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
15:10 - 16:10
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:50 - 18:50
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
13:10 - 14:10
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
13:20 - 14:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:40 - 17:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:40 - 17:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:50 - 18:50
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:10 - 12:10
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30 - 14:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:40 - 17:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20 - 17:20
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50 - 19:50
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50 - 19:50
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:30 - 12:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:30 - 12:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00 - 16:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20 - 17:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15 - 17:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:50 - 18:50
Кабінет №3
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:10 - 11:20
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:30 - 16:40
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:50 - 18:00
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:20 - 19:30
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №5
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:10 - 11:20
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:10 - 11:20
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:40 - 19:50
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:40 - 19:50
Кабінет №3
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(1 кл. +)
11:50 - 13:20
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
11:40 - 13:10
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
13:40 - 15:10
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
15:30 - 17:00
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
15:30 - 17:00
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
16:10 - 17:40
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
17:15 - 18:45
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
17:00 - 18:30
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
18:30 - 20:00
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
18:30 - 20:00
Кабінет №1
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
10:10 - 11:40
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
10:00 - 11:30
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
15:30 - 17:00
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
15:30 - 17:00
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
15:20 - 16:50
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
17:15 - 18:45
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
16:50 - 18:20
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
18:30 - 20:00
Кабінет №1
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(4 кл +)
10:00 - 11:45
Кабінет №5
Science
(4 кл +)
16:10 - 17:55
Кабінет №5
Science
(4 кл +)
18:10 - 19:55
Кабінет №5
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(3 кл.+)
11:30 - 13:00
Кабінет №4
Практична механіка
(3 кл.+)
13:45 - 15:15
Кабінет №4
Практична механіка
(3 кл.+)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
Практична механіка
(3 кл.+)
12:00 - 13:30
Кабінет №5
Практична механіка
(3 кл.+)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
14:50 - 16:00
Кабінет №1
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
15:30 - 16:40
Кабінет №1
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
17:10 - 18:20
Кабінет №1
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
13:30 - 14:40
Кабінет №1
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
17:10 - 18:20
Кабінет №1
# Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
10:10 - 12:10
Кабінет №4
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
15:40 - 17:40
Кабінет №4
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
15:00 - 17:00
Кабінет №4
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
17:50 - 19:50
Кабінет №8
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
12:30 - 14:30
Кабінет №4
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
17:50 - 19:50
Кабінет №4
# Країнознавство (8-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Країнознавство
(8-13 років)
15:50 - 17:35
Кабінет №4
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
10:00 - 11:10
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
17:20 - 18:30
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
17:00 - 18:10
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
18:40 - 19:50
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
18:20 - 19:30
Кабінет №5
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
11:20 - 13:20
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
13:50 - 15:50
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
13:40 - 15:40
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
16:00 - 18:00
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
18:00 - 20:00
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
18:00 - 20:00
Кабінет №5
# Робототехніка у віртуальній реальності VR (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка у віртуальній реальності VR
(10+ років)
16:30 - 17:45
Кабінет №5
Робототехніка у віртуальній реальності VR
(10+ років)
16:30 - 17:45
Кабінет №5
# Developer Електроніка та програмування (11-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Електроніка та програмування
(12 р.+)
17:20 - 19:50
Кабінет №4
# Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(12р.+)
17:00 - 19:00
Кабінет №4

Контакти

Львів
просп. Чорновола 67г
Пн-Нд 10:00-20:00
Телефонуйте:
(067) 673 06 03
(050) 371 58 10
(093) 866 84 51
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 10477 дітей
Вибрати школу