Курси на просп. Чорновола 67г

Наші викладачі

Чучман Ярина Чучман Ярина
Викладає курси рівня STEM Middle, SMM
Бабич Олександра Бабич Олександра
Викладає курси рівня STEM Middle
Коломієць Володимир Коломієць Володимир
Викладає курси рівня STEM Senior
Андреєва Марія Андреєва Марія
Викладає курси рівня STEM Junior

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:20 - 13:05
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:45 - 17:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:45 - 17:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:50 - 19:35
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:30 - 18:15
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:10 - 10:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:10 - 11:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:10 - 12:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45 - 18:30
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00 - 19:45
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00 - 19:45
Кабінет №3
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
13:45 - 14:45
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
13:15 - 14:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
15:10 - 16:10
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:50 - 18:50
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:20 - 17:20
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
13:10 - 14:10
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:40 - 17:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:40 - 17:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:50 - 18:50
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:30 - 18:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:45 - 19:45
Кабінет №3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:10 - 12:10
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:40 - 17:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:40 - 18:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50 - 19:50
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:30 - 12:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:30 - 12:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00 - 16:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30 - 17:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20 - 17:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:15 - 17:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:50 - 18:50
Кабінет №3
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:10 - 11:20
Кабінет №6
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:30 - 16:40
Кабінет №4
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00 - 17:10
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:50 - 18:00
Кабінет №4
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:10 - 11:20
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
10:10 - 11:20
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:40 - 19:50
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:40 - 19:50
Кабінет №3
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(1 кл. +)
11:50 - 13:20
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
11:40 - 13:10
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
13:40 - 15:10
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
15:30 - 17:00
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
15:30 - 17:00
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
17:15 - 18:45
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
17:00 - 18:30
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
18:30 - 20:00
Кабінет №1
Основи робототехніки
(1 кл. +)
18:30 - 20:00
Кабінет №1
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
10:10 - 11:40
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
10:00 - 11:30
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
15:30 - 17:00
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
15:30 - 17:00
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
15:20 - 16:50
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
17:15 - 18:45
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
16:50 - 18:20
Кабінет №1
Робототехніка Scratch
(2 кл. + )
18:30 - 20:00
Кабінет №1
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(4 кл +)
10:00 - 11:45
Кабінет №5
Science
(4 кл +)
16:00 - 17:45
Кабінет №5
Science
(4 кл +)
16:10 - 17:55
Кабінет №5
Science
(4 кл +)
18:10 - 19:55
Кабінет №5
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(3 кл.+)
11:30 - 13:00
Кабінет №4
Практична механіка
(3 кл.+)
13:45 - 15:15
Кабінет №4
Практична механіка
(3 кл.+)
18:10 - 19:40
Кабінет №4
Практична механіка
(3 кл.+)
12:00 - 13:30
Кабінет №5
Практична механіка
(3 кл.+)
16:30 - 18:00
Кабінет №5
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
14:50 - 16:00
Кабінет №1
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
17:10 - 18:20
Кабінет №1
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
13:30 - 14:40
Кабінет №1
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
17:10 - 18:20
Кабінет №1
# Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
15:40 - 17:40
Кабінет №4
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
15:00 - 17:00
Кабінет №4
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
17:50 - 19:50
Кабінет №8
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
12:30 - 14:30
Кабінет №4
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
10:00 - 11:10
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
17:20 - 18:30
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
17:00 - 18:10
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
18:40 - 19:50
Кабінет №5
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
18:20 - 19:30
Кабінет №5
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
11:20 - 13:20
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
13:50 - 15:50
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
13:40 - 15:40
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
16:00 - 18:00
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
18:00 - 20:00
Кабінет №5
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
18:00 - 20:00
Кабінет №5
# Робототехніка у віртуальній реальності VR (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка у віртуальній реальності VR
(10+ років)
16:30 - 17:45
Кабінет №5
# Developer Електроніка та програмування (11-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Електроніка та програмування
(12 р.+)
17:20 - 19:50
Кабінет №4
# Developer Розробка ігор та 3D-моделювання (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(12р.+)
17:00 - 19:00
Кабінет №4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14824 дітей

Новини

Контакти

Львів
просп. Чорновола 67г
Пн-Нд 10:00-20:00
Телефонуйте:
(067) 673 06 03
(050) 371 58 10
(093) 866 84 51
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 14824 дітей
Вибрати школу