Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00 Каб3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:10-16:55 Каб3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16: 45-17:30 Каб3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16: 45-17:30 Каб3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:45-18:30 Каб3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:00-19:45 Каб3
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00 Каб 3
Наука про світ
(4-5 років)
13:40-14:40 Каб 1
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30 Каб 3
Наука про світ
(4-5 років)
17:40-18:40 Каб 3
Наука про світ
(4-5 років)
17:40-18:40 Каб 3
# Програмування та англійська мова (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування та англійська мова (4-5 років) 12:15-13:15 Каб 3
Програмування та англійська мова (4-5 років) 17:30-18:30 Каб 3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:10-11:10 1 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:30-14:30 3 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30- 17:30 3 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20- 17:20 3 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50 3 каб
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50 3 каб
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5,5-7 років)
13:20-14:30 Каб 0
Початкова механіка
(5,5-7 років)
14:45 -15:55 Каб 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:20-17:30 Каб 1
Початкова механіка
(5,5-7 років)
16:40-17:50 Каб 1
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:40-18:50 Каб 1
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:40-18:50 Каб 1
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:00-11:30 Каб 2
Основи робототехніки
(6-8 років)
12:40-14:10 Каб 2
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:10-17:40 Каб 2
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 11:40-13:10 Каб 2
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 16:10-17:40 Каб 2
Робототехніка Scratch
(7-10 років) 18:00-19:30 Каб 2
# Практична механіка (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(9-12 років)
10:00-11:30 Каб4
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
11:40-13:25 Каб4
Science
(9-12 років)
16:00-17:55 Каб4
# Архітектура  1-2 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
10:00 - 12:00
Кабінет 2
# Пізнаю світ з Minecraft: EE  (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft
(7-10 років)
11:20-12:30 Каб 4
Пізнаю світ з Minecraft
(7-10 років)
17:50-19:00 Каб 4
# Програмування з Minecraft: EE  (8-11 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування з Minecraft: EE 
(8-11 років)
17:50 -18:20 Каб 4
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
15:00-17:00 Каб 4
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
18:00-20:00 Каб 4

Контакти

Львів
вул. Окружна, 96
Пн - вихідний
Вт - 10:00-18:00
Ср - 10:00-18:00
Чт - 10:00-18:00
Пт - 10:00-19:00
Сб - 10:00- 17:00
Нд - 11:00- 15:00
Телефонуйте:
(063) 524 38 07
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 28565 дітей
Вибрати школу
Ваше місто: Київ
+38 (044) 490 90 80
Inventor, 2022.
Усі права захищено.
Завантажити мобільний додаток Android | IOS