Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:20 - 13:05
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:10 -11:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
14:30-15:15
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:10-17:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30-17:15
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30-17:15
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
15:50-16:35
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:10-19:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Кабінет №3
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
11:10-12:10
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
13:15-14:15
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
14:40- 15:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30:-17:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:30-18:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:45-17:45
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:05-19:05
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:40-19:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:35-19:35
Кабінет №3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:05-13:05
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:15-14:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30-17:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:40-18:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:35-19:35
Кабінет №3
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:45-14:55
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:50-17:00
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00-17:10
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:40-19:50
Кабінет №1
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:50-17:00
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:50-17:00
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:20-18:30
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:20-18:30
Кабінет №1
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(1 кл.+)
11:50 - 13:20
Кабінет №4
Основи робототехніки
(1 кл.+)
11:45-13:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(1 кл.+)
13:30-15:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(1 кл. +)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Основи робототехніки
(1 кл. +)
16:30-18:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(1 кл.+)
16:10-17:40
Кабінет №4
Основи робототехніки
(1 кл.+)
18:20-19:50
Кабінет №4
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(2 кл. +)
10:00 - 11:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(2 кл. +)
11:45-13:15
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(2 кл. +)
16:00-17:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(2 кл. +)
16:30-18:00
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(2 кл. +)
18:20 -19:50
Кабінет №4
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(4 кл. +)
12:15-14:00
Кабінет №2
Science
(4 кл. +)
18:10-19:55
Кабінет №2
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(3 кл. +)
11:45-13:30
Кабінет №2
Практична механіка
(3 кл. +)
16:45-18:15
Кабінет №2
Практична механіка
(3 кл. +)
14:20-15:50
Кабінет №2
Практична механіка
(3 кл. +)
18:20-19:50
Кабінет №2
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:50-18:00
Кабінет №2
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
18:40-19:50
Кабінет №1
# Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(3 кл.+)
15:30-17:30
Кабінет №2
Архітектура 
1 рівень
(3 кл.+)
15:30-17:30
Кабінет №2
Архітектура 
1 рівень
(3 кл.+)
17:50-19:50
Кабінет №2
Архітектура 
1 рівень
(3 кл.+)
17:50-19:50
Кабінет №2
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(4 кл.+)
10:00-12:00
Кабінет №2
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
17:50-19:00
Кабінет №2
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
17.25-18.35
Кабінет №2
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
обототехніка Mindstorms ч.1
(10 років +)
13:45- 15:45
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10 років +)
15:15-17:15
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10 років +)
17:50-19:50
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10 років +)
17:40-19:40
Кабінет №4
# Developer Електроніка та програмування (11-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Електроніка та програмування
(12 років +)
17:20-19:50
Кабінет №4
# Робототехніка у віртуальній реальності VR (10+ р.)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка у віртуальній реальності VR
(10 років +)
17:50-19:00
Кабінет №2
Робототехніка у віртуальній реальності VR
(10 років +)
18:30-19:45
Кабінет №2

Контакти

Львів
вул. Окружна, 96
Телефонуйте:
(063) 524 38 07
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 10477 дітей
Вибрати школу