Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:10 - 10:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15 - 12:00
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:20 - 17:05
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:35 - 18:20
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30 - 17:15
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30 - 19:15
Кабінет №3
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:20 - 18:20
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:35 - 19:35
Кабінет №3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:10 - 12:10
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15 - 13:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:20 - 17:20
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:50 - 14:50
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15 - 18:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:40 - 19:40
Кабінет №3
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:30 - 14:40
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:50 - 17:00
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:50 - 17:00
Кабінет №1
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:10 - 18:20
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:35 - 19:45
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
18:35 - 19:45
Кабінет №1
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:45 - 13:15
Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:00 - 15:30
Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №2
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:20- 19:50
Кабінет №2
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №2
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
12:15 - 13:45
Кабінет №2
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:45 - 17:15
Кабінет №2
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №2
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:30 - 18:00
Кабінет №2
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:15 - 19:45
Кабінет №2
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
11:30 - 13:15
Кабінет №2
Science
(9-12 років)
18:00 - 19:45
Кабінет №2
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №4
Практична механіка
(8-9 років)
16:00 - 17:30
Кабінет №4
Практична механіка
(8-9 років)
13:30 - 15:00
Кабінет №4
Практична механіка
(8-9 років)
18:25 - 19:55
Кабінет №4
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
17:15 - 17:25
Кабінет №1
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
18:40 - 19:50
Кабінет №1
# Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
10:00 - 12:15
Кабінет №2
Архітектура
1 рівень
(8-15 років)
17:45 - 19:45
Кабінет №2
# Science (4й клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science (4 клас)
16:00 - 17:45
Кабінет №4
Science (4 клас)
17:45 - 19:30
Кабінет №4
Science (4 клас)
11:45 - 13:30
Кабінет №4
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE 
(8-11 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №2
Пізнаю світ з Minecraft: EE 
(8-11 років)
17:30 - 18:40
Кабінет №2
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
13:45 - 15:45
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10-13 років)
16:00 - 18:00
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10-13 років)
17:50 - 19:50
Кабінет №4
# First startup (10-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First srartup
(10-15 років)
17:40 - 19:40
Кабінет №2

Контакти

Львів
вул. Окружна, 96
Телефонуйте:
(063) 524 38 07
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 24546 дітей
Вибрати школу