Курси на вул. Окружна, 96

Наші викладачі

Чучман Ярина Чучман Ярина
Викладає курси рівня STEM Middle, SMM
Луб Михайло Луб Михайло
Викладає курси рівня STEM Senior
Віра Оленка Віра Оленка
Викладає курси рівня STEM Junior
Стояновська Анна Стояновська Анна
Адміністратор

Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
12:20 - 13:05
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:10 -11:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
14:30-15:15
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:10-17:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30-17:15
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
16:30-17:15
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
15:50-16:35
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:10-19:55
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Кабінет №3
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:40-18:25
Кабінет №3
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
11:10-12:10
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
13:15-14:15
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
14:40- 15:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30:-17:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
17:30-18:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:30-17:30
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
16:45-17:45
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:05-19:05
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:40-19:40
Кабінет №3
Наука про світ
(4-5 років)
18:35-19:35
Кабінет №3
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:05-13:05
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
13:15-14:15
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:30-17:30
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:40-18:40
Кабінет №3
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:35-19:35
Кабінет №3
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:45-14:55
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:50-17:00
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
16:00-17:10
Кабінет №1
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:40-19:50
Кабінет №1
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:50-17:00
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
15:50-17:00
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:20-18:30
Кабінет №1
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:20-18:30
Кабінет №1
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(1 кл.+)
11:50 - 13:20
Кабінет №4
Основи робототехніки
(1 кл.+)
11:45-13:30
Кабінет №4
Основи робототехніки
(1 кл.+)
13:30-15:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(1 кл. +)
16:20 - 17:50
Кабінет №4
Основи робототехніки
(1 кл. +)
16:30-18:00
Кабінет №4
Основи робототехніки
(1 кл.+)
16:10-17:40
Кабінет №4
Основи робототехніки
(1 кл.+)
18:20-19:50
Кабінет №4
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(2 кл. +)
10:00 - 11:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(2 кл. +)
11:45-13:15
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(2 кл. +)
16:00-17:30
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(2 кл. +)
16:30-18:00
Кабінет №4
Робототехніка Scratch
(2 кл. +)
18:20 -19:50
Кабінет №4
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(4 кл. +)
12:15-14:00
Кабінет №2
Science
(4 кл. +)
18:10-19:55
Кабінет №2
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(3 кл. +)
11:45-13:30
Кабінет №2
Практична механіка
(3 кл. +)
16:45-18:15
Кабінет №2
Практична механіка
(3 кл. +)
14:20-15:50
Кабінет №2
Практична механіка
(3 кл. +)
18:20-19:50
Кабінет №2
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
16:50-18:00
Кабінет №2
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
18:40-19:50
Кабінет №1
# Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(3 кл.+)
15:30-17:30
Кабінет №2
Архітектура 
1 рівень
(3 кл.+)
15:30-17:30
Кабінет №2
Архітектура 
1 рівень
(3 кл.+)
17:50-19:50
Кабінет №2
Архітектура 
1 рівень
(3 кл.+)
17:50-19:50
Кабінет №2
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(4 кл.+)
10:00-12:00
Кабінет №2
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
17:50-19:00
Кабінет №2
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(2 кл.+)
17.25-18.35
Кабінет №2
# Робототехніка Mindstorms  (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
обототехніка Mindstorms ч.1
(10 років +)
13:45- 15:45
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.3
(10 років +)
15:15-17:15
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10 років +)
17:50-19:50
Кабінет №4
Робототехніка Mindstorms ч.1
(10 років +)
17:40-19:40
Кабінет №4
# Developer Електроніка та програмування (11-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Електроніка та програмування
(12 років +)
17:20-19:50
Кабінет №4
# Робототехніка у віртуальній реальності VR (10+ р.)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка у віртуальній реальності VR
(10 років +)
17:50-19:00
Кабінет №2
Робототехніка у віртуальній реальності VR
(10 років +)
18:30-19:45
Кабінет №2
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 12630 дітей

Новини

Контакти

Львів
вул. Окружна, 96
Телефонуйте:
(063) 524 38 07
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 12630 дітей
Вибрати школу