Курси на вул. Окружна, 96

Наші викладачі

Чучман Ярина Чучман Ярина
Викладає курси рівня STEM Middle, SMM
Луб Михайло Луб Михайло
Викладає курси рівня STEM Senior
Віра Оленка Віра Оленка
Викладає курси рівня STEM Junior
Стояновська Анна Стояновська Анна
Адміністратор

Розклад

# Курс "Карусель пригод з LEGO Duplo"
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Карусель пригод з LEGO Duplo
12:30 - 13:15
Кабінет №3
Карусель пригод з LEGO Duplo
16:00 - 16:45
Кабінет №3
Карусель пригод з LEGO Duplo
17:15 - 18:00
Кабінет №3
Карусель пригод з LEGO Duplo
18:30 - 19:15
Кабінет №3
# Мульти-мікс 1.0 (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
11:15 - 12:15
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
15:00 - 16:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
17:15 - 18:15
Кабінет №3
Мульти-мікс 1.0
(4-5 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №3
# Мульти-мікс 2.0 (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
10:00 - 11:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
13:30 - 14:30
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
16:00 - 17:00
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №3
Мульти-мікс 2.0
(5-6 років)
18:15 - 19:15
Кабінет №3
# Машини і механізми (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Круглосвітні мандрівки
(5,5-7 років)
16:20 - 18:05
Кабінет №1
Круглосвітні мандрівки
(5,5-7 років)
16:20 - 18:05
Кабінет №1
Машини і механізми
(5,5-7 років)
17:00 - 18:10
Кабінет №1
Машини і механізми
(5,5-7 років)
18:25 - 19:35
Кабінет №1
# Шалені інженери (1-2 кл.)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Шалені інженери
(1-2 кл.)
10:00 - 12:00
Кабінет №1
Шалені інженери
(1-2 кл.)
15:00 - 17:00
Кабінет №1
Шалені інженери
(1-2 кл.)
17:25 - 19:25
Кабінет №1
# Програмування Scratch (2-3 кл.)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Програмування Scratch
(2-3 кл.)
16:00 - 17:10
Кабінет №1
Програмування Scratch
(2-3 кл.)
17:45 - 18:55
Кабінет №1
# Minecraft (1-3 кл.)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Minecraft
(1-3 кл.)
16:20 - 17:30
Кабінет №1
Minecraft
(1-3 кл.)
17:30 - 18:40
Кабінет №1
# Need for speed (3-5 кл)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Need for speed (3-5 кл)
12:15 - 14:15
Кабінет №1
Need for speed (3-5 кл)
17:15 - 19:15
Кабінет №1
# More the fan (4-5 кл)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
More the fan (4-5 кл)
15:00-17:15
Кабінет №1
More the fan (4-5 кл)
14:30-16:45
Кабінет №1
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 22785 дітей

Новини

Контакти

Львів
вул. Окружна, 96
Телефонуйте:
(063) 524 38 07
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 22785 дітей
Вибрати школу