Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15 - 12:00
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:30 - 12:15
Кабінет №1
Ранній розвиток (3-4 роки) 2 рази на тиждень 12:30 - 13:15
Кабінет №1
Ранній розвиток (3-4 роки) 2 рази на тиждень
12:30 - 13:15
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:15 - 19:00
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:00 - 18:45
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки) 2 рази на тиждень
19:15 - 20:00
Кабінет №1
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:15 - 20:00
Кабінет №2
Ранній розвиток
(3-4 роки) 2 рази на тиждень
19:15 - 20:00
Кабінет №1
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років) 2 рази на тиждень
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років) 2 рази на тиждень
10:00 - 11:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років) 10:00 - 11:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
12:30 - 13:30
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
13:35 - 14:35
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років) 2 рази на тиждень
16:35 - 17:35
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років) 2 рази на тиждень
16:35 - 17:35
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
16:05 - 17:05
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
17:00 - 18:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
16:45 - 17:45
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років) 2 рази на тиждень
18:00 - 19:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років) 18:00 - 19:00
Кабінет №1
Наука про світ
(4-5 років)
18:00 - 19:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років) 2 рази на тиждень
18:00 - 19:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років) 2 рази на тиждень
19:15 - 20:15
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років)
19:00 - 20:00
Кабінет №2
Наука про світ
(4-5 років) 2 рази на тиждень
19:15 - 20:15
Кабінет №2
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00 2 рази на тиждень
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00 - 11:00 2 рази на тиждень
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:15 - 11:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15 - 12:15 2 рази на тиждень
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:15 - 12:15 2 рази на тиждень
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:15 - 13:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00-16:00 2 рази на тиждень
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
15:00-16:00 2 рази на тиждень
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:50 - 15:50
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:15 - 15:15
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45 - 17:45 2 рази на тиждень
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45 - 17:45
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:45 - 17:45 2 рази на тиждень
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:50 - 17:50
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:45 - 18:45 2 рази на тиждень
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:45 - 18:45 2 рази на тиждень
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00 - 19:00 2 рази на тиждень
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00 - 19:00 2 рази на тиждень
Кабінет №1
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:15 - 20:15
Кабінет №2
Цікава інженерія
(5-6 років)
19:15 - 20:15
Кабінет №1
# Початкова механіка (5.5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механіка
(5.5-7 років)
10:50 - 12:00
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:40 - 14:50
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
13:40 - 14:50
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
14:00 - 15:10
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:10 - 16:20
Кабінет №3
Початкова механіка
(5.5-7 років)
15:30 - 16:40
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
17:20 - 18:30
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №5
Початкова механіка
(5.5-7 років)
18:45 - 19:55
Кабінет №5
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:15 - 12:25 2 рази на тиждень
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
11:15 - 12:25 2 рази на тиждень
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:25 - 13:35 2 рази на тиждень
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:25 - 13:35 2 рази на тиждень
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:35 - 17:45 2 рази на тиждень
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
16:35 - 17:45 2 рази на тиждень
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
19:00 - 20:10 2 рази на тиждень
Кабінет №3
Підготовка до школи
(5-7 років)
19:00 - 20:10 2 рази на тиждень
Кабінет №3
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
12:00 - 13:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
14:00 - 15:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:00 - 16:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:15 - 16:45
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:15 - 16:45
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
15:30 - 17:00
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:30 - 20:00
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:45 - 20:15
Кабінет №6
Основи робототехніки
(6-8 років)
18:45 - 20:15
Кабінет №6
# Захоплююча математика 1 рівень (1 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
17:10-18:20
Кабінет №5
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас) 15:45 - 16:55
Кабінет №3
Захоплююча математика
1 рівень
(1 клас)
18:45 - 19:55
Кабінет №3
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
10:00 - 11:30
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:45 - 13:15
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:45 - 15:15
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:15 - 16:45
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:45 - 18:15
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:15 - 18:45
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:45 - 20:15
Кабінет №6
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
18:45 - 20:15
Кабінет №6
# Захоплююча математика 2 рівень (2 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
11:45 - 12:55
Кабінет №3
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
13:30 - 14:40
Кабінет №3
Захоплююча математика
2 рівень
(2 клас)
15:50-16:00
Кабінет №5
# Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас)
15:35 - 16:45
Кабінет №3
Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас)
15:35 - 16:45
Кабінет №3
Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас)
15:00 - 16:10
Кабінет №3
Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас)
17:00 - 18:10
Кабінет №7
Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас)
16:25-17:35
Кабінет №3
Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас)
18:30 - 19:40
Кабінет №8
Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас)
19:05 - 20:15
Кабінет №8
Пізнаю світ з Minecraft (2-3 клас)
18:15 - 19:25
Кабінет №8
# Kid’s project 1 рівень (7-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kid’s project 1 рівень (7-8 років)
18:30 - 20:15
Кабінет №3
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
12:15 - 13:45
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
15:15 - 16:45
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
15:30 - 17:00
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
17:00 - 18:30
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
16:45 - 18:15
Кабінет №5
Практична механіка
(8-9 років)
18:30 - 20:00
Кабінет №5
# Архітектура  1 рівень (8-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
10:00 - 12:00
Кабінет №8
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
14:40-16:40
Кабінет №4
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
16:00 - 18:00
Кабінет №8
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
16:00-18:00
Кабінет №4
Архітектура 
1 рівень
(8-15 років)
18:15-20:15
Кабінет №4
# Країнознавство (8-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Країнознавство
(8-13 років)
15:00 - 16:45
Кабінет №5
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
10:00-11:45
Кабінет №7
Science
(9-12 років)
12:00 - 13:45
Кабінет №7
Science
(9-12 років)
15:00 - 16:45
Кабінет №8
Science
(9-12 років)
16:15-18:00
Кабінет №7
Science
(9-12 років)
16:15-18:00
Кабінет №7
Science
(9-12 років)
18:30 - 20:15
Кабінет №7
# Архітектура  2 рівень (9-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
12:20 - 14:20
Кабінет №8
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
17:00-19:00
Кабінет №4
Архітектура 
2 рівень
(9-15 років)
18:15 - 20:15
Кабінет №8
# Робототехніка Mindstorms (10-13 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років) 1-й семестр
10:00 - 12:00
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років) 3-й семестр
12:15 - 14:15
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років) 1-й семестр
14:45 - 16:45
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років) 3-й семестр
14:15 - 16:15
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років) 1-й семестр
16:00 - 18:00
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років) 3-й семестр
16:00 - 18:00
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років) 1-й семестр
16:00 - 18:00
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років) 1-й семестр
18:15 - 20:15
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років) 3-й семестр
18:15 - 20:15
Кабінет №7
Робототехніка Mindstorms
(10-13 років) 1-й семестр
18:15 - 20:15
Кабінет №7
# Підготовка до WRO
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до WRO 10+ років (5 клас) 14:30-16:30 Кабінет №8
Підготовка до WRO 10+ років (5 клас) 16:00 - 18:00 Кабінет №8Підготовка до WRO 10+ років (5 клас) 16:45-18:45 Кабінет №7Підготовка до WRO 10+ років (5 клас) 16:30 - 18:30 Кабінет №7
Підготовка до WRO 10+ років (5 клас) 17:00 - 19:00 Кабінет №8
# Developer. Web-програмування (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer. Web-програмування (12-16 років)
17:00 - 19:00
Кабінет №8
Developer. Web-програмування (12-16 років)
18:15 - 20:15
Кабінет №8
Developer. Web-програмування (12-16 років)
18:15-20:15
Кабінет №8
# Developer. Розробка ігор та 3D-моделювання (12-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Розробка ігор та 3D-моделювання
(12-16 років)
18:15 - 20:15 Кабінет №7

Контакти

Київ
Микільсько-Слобідська, 1А. INVENTOR
Пн-Пт 10:00-20:00
Сб-Нд 10:00-19:00
Телефонуйте:
+380 (44) 490 90 80
(073) 418 74 97
Оберіть клавішу 2 (лівий берег), потім 4
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 10477 дітей
Вибрати школу