Літні курси

STEM-Junior

Карусель пригод Мульті-мікс 1.0 Мульті-мікс 2.0 Машини та механізми
Опис:
На малят очікують зустрічі з маленькими комахами і улюбленими тваринами – друзями людей, героями казок і мультфільмів, неймовірні пригоди на транспортних засобах, літні забави у парку розваг. Кожне заняття – це цікава історія у супроводі презентації, повчальні ігри та яскрава конструкція. Маленькі винахідники зможуть потрапити у світ популярних героїв мультфільмів (Енгрі Бьордс, Маквіна, Літачок, Міньйона, Спанч Боба, Поні, Мауглі, Короля Лева та Русалоньки), познайомитись із дивовижними космічними прибульцями та незвичайними гігантськими комахами. Кожне заняття – це яскрава презентація, цікава історія та фантастична функціональна модель із LEGO SYSTEM, розрахована за складністю на дану вікову категорію. Досвідчені конструктори зустрінуться із улюбленими персонажами коміксів та мультфільмів (Бетменом, роботом Валлі, Мікі Маусом, Пандою кунг-фу, Трансформерами, Хот Вілсами), побудують фантастичну техніку, здійснять подорож на надсучасному зорельоті, дослідять незвідані планети разом з роботом – космічним мандрівником. Кожне заняття – це яскрава презентація, цікава історія та фантастична функціональна модель із LEGO SYSTEM, розрахована за складністю на дану вікову категорію. У дітей буде унікальна можливість збудувати безліч машин: кранів, тракторів, грейдерів, газонокосарок, літаків, евакуаторів та дізнатись про приховані у них механізми. Учні відчують себе справжніми вченими, інженерами, конструкторами-винахідниками.
Особливості:
Вікова категорія – 3-4 роки;
Тривалість занять – 45 хв;
Кількість дітей у групі – до 6.
Вікова категорія – 4-5 років;
Тривалість заняття – 1 година;
Кількість дітей у групі – до 6;
Вікова категорія – 5-6 років;
Тривалість заняття – 1 година;
Кількість дітей у групі – до 6;
Вікова категорія – 6-7 років;
Тривалість уроку – 1 год 20 хв;
Кількість дітей у групі – до 8;

 

STEM-Middle

Кругосвітні мандрівки Комікс-клуб Dino Park Early robotics – new 2019 City bots - new 2019
Опис:
Це логічне літнє продовження регулярного курсу "Країнознавство". Що може бути цікавішим, ніж мультики? Лише комікси, створені, як продовження цих мультиків! Курс, що надихає дітей до створення власного сюжету, історії, дивовижних пригод. Найкрутіші герої улюблених мультфільмів - оживають в моделях із LEGO і подорожують у світ дитячих ідей. На заняттях учні не лише сконструюють героїв популярних мультфільмів, а й створять власне продовження мультиків у вигляді коміксу. Діти навчатимуться генерувати і представляти зв'язну історію, розвиватимуть комунікаційні навички. Курс Dino Park надає унікальну можливість відродити доісторичний світ у вашому класі! Діти познайомляться з класифікацією динозаврів, з'ясують, коли вони жили і чому вони зникли, дізнаються більше про періоди доісторичного світу та історії палеонтологічних відкриттів. Крім цього, діти дізнаються про харчовий ланцюжок тих часів і спосіб пересування цих істот. Учні познайомляться з апаратними та програмними секретами створення біоморфних роботів. Під час курсу вони навчаться створювати роботів з механізмом ходьби, перетворювати обертальний рух у поступальний рух, збільшувати силу за допомогою важелів, зубчастих і ремінних приводів, працювати з датчиками руху та нахилу. І, звичайно, зможуть відродити своїх роботів за допомогою захоплюючих програм. Курс сфокусований на технологіях, з якими стикаються сучасні діти. Роботизовані механізми швидко стають частиною нашого життя, тому ми прагнемо розповісти про них якнайбільше. Роботи, розумні будинки, інтернет речей, роботизовані заводи і фабрики, звичайні речі з автоматичними функціями - це все ті частини нашого світу, про які ми говоримо і досліджуємо з учнями. Кожен урок учні конструюють нового робота з певним функціоналом. Заняття починається з обговоренння проблеми, яку діти повинні вирішити, використовуючи нові знання, навички, колективну роботу та творчість. Розвиток людства призводить до зростання міст. Це дуже складне і важливе завдання - забезпечити життя в місті. Основними проблемами є екологія, безпека життя, сучасне будівництво, сільське господарство та ефективне використання природних ресурсів. Учні дізнаються, як вирішити ці проблеми шляхом використання сучасних технологій, робототехніки та програмування. Заняття починається з обговорення проблеми, яку діти повинні вирішити, використовуючи нові знання, навички, колективну роботу та творчість. Кожен урок діти конструюють нового робота з певною функціональністю. діти створять роботів, які допоможуть зробити міста більш комфортними, чистішими та безпечнішими. Учні пройдуть захоплюючий шлях створення найближчого майбутнього міської цивілізації.
Особливості:
Вік– 8-12 років;
Тривалість заняття – 1 год 45 хв;
Кількість дітей в групі – до 8.
Вік - 6-8 років;
Тривалість заняття - 1 год 30 хв;
Кількість дітей у групі – 6.
Вік - 7-8 років;
Тривалість заняття - 1 год 30 хв;
Кількість дітей у групі – до 10.
Вік - 7-8 років;
Тривалість заняття - 1 год 30 хв;
Кількість дітей у групі – до 10.
Вік - 7-8 років;
Тривалість заняття - 1 год 30 хв;
Кількість дітей у групі – до 10.

 

STEM-Senior

X-treme Engineering More Than Fun (MTF) Awesome Robotics Space Robotics Супер-Робототехніка
Опис:
Курс присвячений найкрутішій техніці, що була створена людством! Найшвидші, найпотужніші, найнадійніші, найцікавіші - це все про прототипи моделей X-treme Engineering'у з реального світу. На заняттях діти візьмуть участь у перегонах баластних тягачів, змагатимуться у ралі по бездоріжжю і навіть проведуть відеозйомку за допомогою марсоходу Spirit! Курс включає конструювання цікавих моделей, які здатні малювати, приймати участь в перегонах та влучати в мішені. Нові цікаві механізми дозволять вдосконалити навики конструювання та взяти до уваги і запам'ятати нестандартні рішення технічних завдань! Продовження конструювання яскравих механізмів для розваг. Нові крокуючі моделі, незвичні конструкторскі ідеї та гра на влучність! Людство підкорює космос! Створимо роботів, що допоможуть нам терраформувати інші планети та супутники! Марсоходи, космічні кораблі та маніпулятори. Вперед до зірок! Курс «Супер-Робототехніка» - унікальна можливість для досвідчених робототехніків сконструювати, запрограмувати та дослідити неймовірні моделі роботів від LEGO Education, такі як: гігантський слон; монстр; гіробой; робот-сортувальник; робот, який ходить по сходах та багато ін. Крім того, на заняттях діти познайомляться з роботою датчиків, основами програмування та матимуть можливість весело та цікаво провести час!
Особливості:
Вік - 9-12 років;
Тривалість заняття - 2 год;
Кількість дітей у групі - до 12.
Вік - 9-12 років;
Тривалість заняття - 2 год;
Кількість дітей у групі - до 12.
Вік - 9-12 років, або пройдені попередні курси;
Тривалість заняття - 2 год;
Кількість дітей у групі - до 12.
Вік - 9-12 років, або пройдені попередні курси;
Тривалість заняття - 2 год;
Кількість дітей у групі - до 12.
Вік - 11+ років (після проходження курсу «Робототехніка Mindstorms»);
Тривалість заняття - 3 год;
Кількість дітей у групі - до 12.