5 причин, чому на курсі «Робототехніка Mindstorms» потрібно займатися з 5 класу

Новина

 

(Для батьків, які не можуть визначитися)

  1. Конструкції моделей стають складнішими (наприклад, шарнірно-зчленоване шасі навантажувача та фермова конструкція требушета), тому дітям потрібно більше терпіння, уважності та відповідальності. Саме з середньої школи вони дорослішають та розвивають у собі ці якості.
  2. Молодші школярі психологічно не готові виконувати кілька видів роботи протягом 2 години без перерви. На занятті спочатку освоюється теоретичний матеріал, далі йде конструювання та програмування. Вкінці проводяться досліди й випробування.
  3. Діти вивчають складніші математичні поняття, які в початкових класах не розглядалися або ж це робилося опосередковано. До прикладу, число Пі, коефіцієнт пропорційності, градус кута, тощо. А також працюють із графіками та вчаться їх аналізувати.
  4. Розрахунки величин проводяться за формулами, які є незрозумілими для молодших школярів. Потрібні знання можна здобути на наших курсах «Практична механіка» та «Science». А також у рамках шкільної програми, починаючи з 5 класу.
  5. Наші учні програмують спочатку на графічній мові в середовищі Mindstorms, згодом у рамках курсу «Developer» переходять на текстове (HTML, CSS, JavaScript, C++, C#). Діти опрацьовують від 60 до 100 рядків коду за одне заняття. Тому перехід від легкого до складного має бути плавним, враховуючи вікові особливості.

Пам’ятайте: якщо дитині важко, вона може відчувати стрес. А це прояв агресії чи навпаки – замкненість у собі. Заняття не за віком не завжди допоможуть стати розумнішим. Учень може відчути себе неповноцінним, гіршим, ніж інші, і більше не бажати займатися робототехнікою та програмуванням.

Психологи рекомендують підбирати курси за віком, враховуючи особливості дитини. Якщо визначили для себе напрямок, то висновки слід робити на 2-4 занятті.

Курси вікової категорії «Senior» (10-16 років) – це доповнення до шкільної програми з математики, фізики, хімії та інформатики. Наші учні на певний період випереджають матеріал уроків свого навчального закладу, що дає можливість значно покращити їх успішність.

А ще це чудовий профорієнтаційний напрямок, що допоможе Вашій дитині знайти себе та визначитися з майбутньою професією. Повірте: в університеті чи інституті наш студент буде на голову вищий від своїх ровесників.