Розклад

# Ранній розвиток (3-4 роки)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45 Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
10:00 - 10:45 Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:00-11:45 Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
11:15-12:00 Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:15-18:10 Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
17:25-18:10 Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15 Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
19:15-20:00 Кабінет № 5
Ранній розвиток
(3-4 роки)
18:30-19:15 Кабінет № 5
# Наука про світ (4-5 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Наука про світ
(4-5 років)
10:00-11:00 Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15 Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
12:15-13:15 Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00 Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00 Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
17:30-18:30 Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
16:00-17:00 Кабінет № 5
Наука про світ
(4-5 років)
18:25-19:25 Кабінет № 5
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
11:00-12:00 Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:40-13:40 Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
14:05-15:05 Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00 Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15 Кабінет № 5
Цікава інженерія
(5-6 років)
17:15-18:15 Кабінет № 5
# Цікава інженерія (5-6 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Цікава інженерія
(5-6 років)
10:00-11:00 Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
12:50-13:50 Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
16:00-17:00 Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:50-19:50 Кабінет № 4
Цікава інженерія
(5-6 років)
18:00-19:00 Кабінет № 4
# Початкова механiка (5,5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Початкова механiка
(5,5-7 років)
10:00-11:10 Кабінет № 4
Початкова механiка
(5,5-7 років)
11:25-12:35 Кабінет № 4
Початкова механiка
(5,5-7 років)
11:15-12:25 Кабінет № 4
Початкова механiка
(5,5-7 років)
14:05-15:15 Кабінет № 4
Початкова механiка
(5,5-7 років)
16:00-17:10 Кабінет № 4
Початкова механiка
(5,5-7 років)
16:30-17:40 Кабінет № 4
Початкова механiка
(5,5-7 років)
17:15-18:25 Кабінет № 4
Початкова механiка
(5,5-7 років)
18:15-19:25 Кабінет № 4
Початкова механiка
(5,5-7 років)
18:40-19:50 Кабінет № 4
# Підготовка до школи (5-7 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Підготовка до школи
(5-7 років)
12:40-13:50 *Група 2 Кабінет № 4
Підготовка до школи
(5-7 років)
17:25-18:35 *Група 1 Кабінет № 4
# Основи робототехніки (6-8 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Основи робототехніки
(6-8 років)
10:00-11:30 Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
11:45-13:15 Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
13:45-15:15 Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30 Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30 Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30 Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
16:00-17:30 Кабінет № 3
Основи робототехніки
(6-8 років)
17:45-19:15 Кабінет № 3
# Робототехніка Scratch (7-10 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
11:45-13:15 Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
13:30-15:00 Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
16:00-17:30 Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
15:30-17:00 Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:45-19:15 Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:45-19:15 Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:45-19:15 Кабінет № 3
Робототехніка Scratch
(7-10 років)
17:45-19:15 Кабінет № 3
# Практична механіка (8-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Практична механіка
(8-9 років)
10:00 - 11:30 Кабінет № 5
Практична механіка
(8-9 років)
13:30 - 15:00 Кабінет № 5
Практична механіка
(8-9 років)
16:00 - 17:30 Кабінет № 5
Практична механіка
(8-9 років)
17:45 - 19:15 Кабінет № 5
Практична механіка
(8-9 років)
18:00 - 19:30 Кабінет № 5
Практична механіка
(8-9 років)
17:15 - 18:45 Кабінет № 5
# Kid's project (рівень 1) (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Kid's project (рівень 1) (7-9 років) 15:15-16:45 Кабінет № 5
# Робототехніка 3.1 (10+ років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Робототехніка
3.1
(10+ років)
10:00-12:00 Кабінет № 4
Робототехніка
3.1
(10+ років)
12:50-14:50 Кабінет № 4
Робототехніка
3.1
(10+ років)
16:00-18:00 Кабінет № 4
Робототехніка
3.1
(10+ років)
18:30-20:30 Кабінет № 4
Робототехніка
3.3
(11+ років)
18:00-20:00 Кабінет № 4
# Developer Електроніка та програмування (12-15 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Developer Електроніка та програмування
(12-15 років)
10:00-12:30 Кабінет № 4
# Пізнаю світ з Minecraft: EE (7-9 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
12:20-13:30 Кабінет № 4
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
14:05-15:15 Кабінет № 4
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:00-17:10 Кабінет № 4
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
16:00-17:10 Кабінет № 4
Пізнаю світ з Minecraft: EE
(7-9 років)
17:00-18:10 Кабінет № 4
# Science (9-12 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
Science
(9-12 років)
15:10-16:55 Кабінет № 4
Science
(9-12 років)
16:00-17:45 Кабінет № 4
Science
(9-12 років)
18:15-20:00 Кабінет № 4
Science
(9-12 років)
18:00-19:45 Кабінет № 4
# First startup (10-16 років)
ПонеділокВівторокСередаЧетверП`ятницяСуботаНеділя
First startup
(10-16 років)
17:25-19:55 Кабінет № 4

Контакти

Одеса
Невського, 82
Пн 10:00-18:00
Вт-Сб 10:00-20:00
Нд 10:00-18:00
Телефонуйте:
(067) 352 48 48
(048) 759 92 80
(094) 921 82 80
(099) 107 78 02
Прийди та спробуй!
Дізнайтеся, як працюють сучасні підходи до навчання
Записатися
Записалося 10477 дітей
Вибрати школу