3-6 років

Курс "Наука про світ"  (3-5 років)
Курс "Наука про світ" (3-5 років)

Вік учнів: 3-5 років.

Тривалість онлайн-заняття: 1 год.

Періодичність: 1 раз на тиждень.

Опис:

На допитливих дошкільнят очікують нові відкриття та мандрівки найпотаємнішими куточками нашої планети. І все це у супроводі цікавої розповіді викладача з можливістю онлайн-обговорення. Яскраві слайди, ігрові завдання, пізнавальні відео,повчальні історії, фізкультхвилинки. Все це допоможе у легкій та доступній формі оволодіти навчальним матеріалом. Конструювання за зразком, поетапним показом, ідеї створення неповторних творчих композицій та їх обігрування збагатять конструкторский досвід маленьких учнів.

читати далі
Курс "Цікава інженерія" (5-6 років)
Курс "Цікава інженерія" (5-6 років)

Вік учнів: 5-6 років.

Тривалість онлайн-заняття: 1 год.

Періодичність: 1 раз на тиждень.

Опис:

Досвічені майстри конструювання зможуть проявити свої таланти при створенні неповторних архітектурних та технічних див. А разом з цим учні дізнаються про винаходи, що відіграли важливу роль в історії людства. І все це у супроводі цікавої розповіді викладача з можливістю онлайн-обговорення. Яскраві слайди, ігрові завдання, пізнавальні відео,повчальні історії. Такий підхід допоможе у легкій та доступній формі оволодіти навчальним матеріалом, стати більш обізнаним у питаннях науково-технічної грамотності і просто отримати задоволення від онлайн-спілкування з друзями.

читати далі
Курс "Програмування і англійська мова"  (4-5 років)
Курс "Програмування і англійська мова" (4-5 років)

Вік учнів: 4-5 років.

Тривалість онлайн-заняття: 1 год.

Періодичність: 1 раз на тиждень.

Опис:

На маленьких учнів очікують пізнавальні онлайн-зустрічі, що проходять у супроводі цікавої розповіді викладача із використанням яскравих слайдів, розвивальних завдань, ігрових вправ. Заняття з цього курсу спрямовані на вивчення англійської мови у цікавій ігровій формі за допомогою адаптованої освітньої версії додатку Scratch Junior. Засвоєння іншомовної лексики відбувається одночасно з вивченням основ програмування. Діти вправляються у закріпленні нових мовленнєвих навичок під час створення власних інтерактивних історій, ігор на планшетах та виконання домашнього завдання.

читати далі
Курс "Програмування Scratch Junior" (5-6 років)
Курс "Програмування Scratch Junior" (5-6 років)

Вік учнів: 5-6 років.

Тривалість онлайн-заняття: 1 год.

Періодичність: 1 раз на тиждень.

Опис:

У програмному середовищі Scratch Junior для учнів відкрито безліч можливостей: створення власних проєктів, презентацій, анімацій, простих ігор та малювання у графічному редакторі.

На онлайн-курсі діти здобудуть початкові знання та навички з програмування у простій ігровій формі;
Познайомляться з такими поняттями як: алгоритм, цикл, функція;
Навчаться вигадувати свої сюжети та втілювати їх у життя.

читати далі