Правила

Правила дистанційного навчання:

1. Подати заявку на урок можна в онлайн формі або за телефоном школи: 044 490 90 80.

2. Клієнт може оплатити дистанційне навчання онлайн або використати оплачений абонемент, якщо дати оплачених занять припадають на період карантину.

Для проходження онлайн уроку необхідно:

1. Завантажити на комп'ютер або ноутбук програму Zoom. За допомогою цієї відеоінструкції (Windows, Mac) ви покроково пройдете етап встановлення Zoom та підключення до уроку.

2. У Zoom необхідно зареєструвати реальне прізвище та ім’я учня, а також робочу електронну пошту! Якщо зареєстроване ім’я не збігається з тим, хто приєднався, то учень не зможе продовжити урок.
Для підготовки до уроку перейдіть за посиланням, яке вам прийде на Viber.

4. Будь ласка, заздалегідь встановіть необхідне до уроку програмне забезпечення та підготуйте робоче місце. За 15 хв до початку заняття налаштуйте підключення до ZOOM.

5. Через 15 хв після початку заняття ніхто не зможе приєднатися до уроку!

6. До кінця дня, коли відбувся урок, ми надішлемо вам у Viber домашнє завдання, а протягом тижня – відеозапис із теми пройденого уроку.

7. Якщо за день до заняття вам не прийшло посилання – зателефонуйте у школу за номером: 044 490 9080.

8. Якщо вас не буде на онлайн-уроці – попередьте про це заздалегідь. У такому випадку ми надішлемо вам відеозапис уроку. Якщо ви не попередите адміністратора – оплата згорить.

Якщо у вас на телефоні не встановлений Viber, радимо встановити мобільну версію для підтримання зв’язку або ж встановити Viber на ваш комп’ютер чи планшет. Для цього перейдіть за посиланням: https://www.viber.com/ru/


Записатися